Tag: Sposoby na piękne rzęsy

piękne rzęsy

Jak pielęgnować rzęsy, żeby były długie i gęste?

Makijaż oczu
Oczy dodają twarzy uroku, a piękne i długie rzęsy sprawiają, że wyglądają one jeszcze bardziej zalotnie i powabnie. Grube rzęsy są marzeniem każdej kobiety. Czasem, żeby to marzenie spełnić potrzebny jest tusz do rzęs. Istnieją jednak naturalne sposoby pielęgnowania rzęs, które sprawią, że będą one grube i długie.
długie rzęsy

Jak wzmocnić rzęsy?

Makijaż oczu
Każda kobieta marzy o elektryzujących oczach. Robimy sobie makijaże, przebieramy w coraz to nowych tuszach do rzęs, stosujemy hennę, by rzęsy były czarne, używamy zalotki, by były podkręcone...To właśnie sprawia, że nasze rzęsy się osłabiają. W ostateczności fundujemy sobie bardzo drogi zabieg - zagęszczanie rzęs, który w dodatku trzeba powtarzać co jakiś czas. Masz słabe rzęsy i w dodatku ciągle obserwujesz jak którąś z nich gubisz? Przeczytaj poniższy artykuł.
Odżywki do rzęs

Najlepsze odżywki na porost rzęs

Kosmetyki dla Pań
Dobra odżywka na porost rzęs powinna mieć w swym składzie składniki odżywcze oraz składniki niezbędne do stymulowania mieszków włosowych rzęs. Powinna ona również gwarantować dłuższe rzęsy po 3-6 tygodniach stosowania oraz nieco je przyciemniać, aby były bardziej widoczne. Wszystkie wymienione tutaj odżywki (oprócz Xlash) zawierają pochodną leku na jaskrę (jednak są bezpieczne i przetestowane dermatologicznie). Po kilku tygodniach stosowania rzęsy stają się o wiele dłuższe i wyglądają niemal jak sztuczne.
pielęgnacja rzęs

Siedem naturalnych sposobów na dłuższe rzęsy

Makijaż oczu
Czy zawsze chciałaś mieć rzęsy jak aktorki, modelki lub piosenkarki? Nie musisz wydawać fortuny na zabiegi pielęgnacyjne. Możesz mieć naturalnie idealne rzęsy dzięki domowym sztuczkom, które są niezwykle skuteczne.
rzęsy

Kilka sprawdzonych sposobów, aby rzęsy rosły szybciej

Kosmetyki dla Pań
Kobiety uwielbiają, kiedy ich rzęsy są gęste i długie. Stosują różne odżywki oraz preparaty, które kosztują majątek ale są niestety mało skuteczne. Każdy z nas jest inny więc i jego ciało jest inne. Niektórzy mają takie szczęście, że włosy i rzęsy rosną długie, gęste i dodatkowo kruczoczarne. Ale są też i takie osoby, których ciało potrzebuje więcej czasu i cierpliwości. Czy jest więc jakiś naturalny sposób, aby rzęsy rosły szybciej? Oczywiście, że tak! W sytuacji bez wyjścia, zawsze z opresji ratuje nas natura. Poniżej znajduje się kilka sprawdzonych sposobów, które pomogą zadbać o nasze rzęsy.


Podobne porady

długie rzęsy

Jak mieć długie, gęste rzęsy?

Makijaż oczu
Twoje rzęsy szybko się łamią, a Ty w obawie o ich kondycję załamujesz ręce i rezygnujesz nawet z makijażu? KONIEC Z TYM! Przeczytaj artykuł i dowiedz się jak dbać o rzęsy, aby były długie, piękne i zdrowe.