Tag: Pomysł na prezent walentynkowy

walentynki - zrób to sam

Jak zrobić walentynkowy koszyk na cukierki?

Prezenty na Walentynki
W tym roku zrób ukochanej osobie wyjątkową niespodziankę. Samodzielnie wykonaj koszyczek w kształcie serca, wrzuć do niego cukierki i powieś go na klamce drzwi lub w pobliżu komputera, z którego często twoja druga połówka korzysta. Przekonasz się, że własnoręcznie wykonane prezenty niosą dużo więcej radości.
Walentynki

Jak zrobić prezent walentynkowy dla kogoś szczególnego?

Prezenty na Walentynki
Walentynki to czas, w którym okazujemy miłość bliskim osobom. Możesz to zrobić na wiele sposobów. Oto kilka pomysłów na prezent walentynkowy, który możesz wykonać przy pomocy aparatu cyfrowego i zdjęć ukochanej osoby. Większość z nas ma bowiem w swoim komputerze mnóstwo zdjęć. Wystarczy je przejrzeć i wybrać te najlepsze, które zostały zrobione w ważnych dla was dniach. Może być to dzień, w którym się poznaliście, pierwszy pocałunek, zaręczyny, ślub, rocznica lub każde inne zdjęcie, które ma dla was duże znaczenie. Korzystając właśnie z tych zdjęć, możesz stworzyć niepowtarzalny prezent walentynkowy.
kula ze śniegiem

Jak zrobić walentynkową kulę ze śniegiem?

Prezenty na Walentynki
Zawsze chciałeś zrobić własną kulę ze śniegiem, ale zawsze uważałeś, że to zbyt trudne. Wcale tak nie jest. Walentynki to doskonała okazja by się o tym przekonać i wspólnie z dziećmi zrobić wspaniałą, romantyczną kulę śniegową. Poniżej znajdziesz instrukcje, jak ją zrobić.
walentynkowe ozdoby

Jak zrobić kuchenne rękawice w kształcie serc?·

Prezenty na Walentynki
Kuchenne podkładki pod talerze w kształcie serc będą doskonałym prezentem walentynkowym dla każdego kucharza, który stara się wprowadzić jakąś iskrę do życia kulinarnego. Dodatkowo stanowią one żywy akcent w wystroju kuchni i będą bardzo przydatne podczas gotowania. Poniżej znajdziesz instrukcje jak zrobić podkładki w kształcie serc.
prezent walentynkowy dla niego

Pomysły na prezent walentynkowy dla niego

Prezenty na Walentynki
Idealny prezent walentynkowy całkowicie zależy od osobowości mężczyzny i tego, jak długo się spotykacie. Mężczyźni zazwyczaj nie potrafią docenić romantycznych gestów i kwiatów, więc nie ma potrzeby dawania im sentymentalnych podarunków, zwłaszcza na początku związku. Najlepszy prezent walentynkowy dla mężczyzny to taki, z którego może zrobić pożytek lub taki, który pasuje do jego zainteresowań. Poniżej przedstawiam kilka pomysłów na prezent dla faceta, dopasowany do jego charakteru i stażu waszego związku.
Breloczek - prezent walentynkowy

Jak zrobić walentynkowy breloczek?

Prezenty na Walentynki
Każdy, kto otrzyma taką walentynkę będzie wiedział, że otrzyma nie tylko kawałek Twojego serca, ale też klucz do niego! Brzmi jak idealny prezent? Bo takim jest. Zabieraj się więc do roboty, bo Walentynki są tuż za rogiem.
serduszko z filcu

Jak zrobić serduszko z filcu na Walentynki?

Prezenty na Walentynki
Już wkrótce Walentynki. Tego dnia wszyscy zakochani zapewne zechcą podarować swojej drugiej połówce dowód ich prawdziwej miłości. Jak ów dowód powinien wyglądać? Na pewno musi to być coś czerwonego, mięciutkiego, a jeśli przy okazji pięknie pachnie aromatem róży lub lawendy, tym lepiej. Wszystkie te kryteria spełnia aromatyczne serduszko z filcu. Jego kandydatura jest tym bardziej uzasadniona, że możesz wykonać je samodzielnie, co stanowi prawdziwy dar – serce...od serca.
serca z wosku

Jak zrobić prezent na Walentynki – serca z wosku?·

Prezenty na Walentynki
„Więc chodź pomaluj mój świat, na żółto i na niebiesko, niech na niebie stanie tęcza malowana twoją kredką”. A może by ową kredkę przetopić na urocze walentynkowe serduszko? Pomysł oryginalny i nietrudny w wykonaniu. Wraz z napisem „Walentynko – nadajesz mojemu światu barw” będzie stanowić idealny prezent dla bliskiej nam osoby w Dniu Zakochanych. Jeśli spodobał ci się ten pomysł, zapraszam do lektury.
walentynkowe serce z róż i truskawek

Jak zrobić walentynkowe serce z róż i truskawek?·

Prezenty na Walentynki
To idealny prezent walentynkowy. Łączy w sobie wszystko co kojarzy się z tym świętem – olbrzymie serce (symbol Walentynek), czerwone róże (symbol miłości) i truskawki (znany od stuleci afrodyzjak). Szczególne w tym projekcie jest również to, że wykonamy go własnoręcznie – z sercem i od serca. Ukochana osoba nie może tego nie docenić.

8 pomysłów na tanie prezenty walentynkowe

Prezenty na Walentynki
Zastanawiasz się co kupić lub dać ukochanej osobie na walentynki? Nie masz dużego budżetu lub nie chcesz, aby prezent był zbytnio zobowiązujący? Poniżej przedstawiam 10 pomysłów na typowo walentynkowe prezenty.