Tag: Maseczka z truskawek

maseczka truskawkowa

Jak zrobić maseczkę truskawkową?

Cera tłusta
Truskawki i cytryny to jedne z najlepszych środków matujących cerę i ściągających pory. Oto jak wykorzystać ich działanie sporządzając maseczkę truskawkową domowym sposobem.
truskawki

Jak zrobić maseczkę z truskawek?

Cera sucha
Sezon truskawkowy w pełni. Zamiast zastanawiać się w jaki oryginalny sposób zaserwować truskawki, spróbuj wykorzystać ich zbawienne działanie na skórę twarzy. Przeczytaj poniższą poradę i przygotuj apetyczną, odżywczą maseczkę truskawkową do każdego typu cery.
naturalne kosmetyki

6 sekretów piękności zainspirowanych przez naturę

Odżywki Domowej Roboty
Po co kupować drogie kosmetyki, jeśli rozwiązanie problemów kosmetycznych możesz znaleźć w naturze? W naturze możemy znaleźć wiele produktów, które zawierają składniki odżywcze, które nie tylko działają na nasze ciało od wewnątrz, ale również mogą wpłynąć na nie pozytywnie od zewnątrz. Poniższe porady są w 100% naturalne i zdziałają cuda dla twojej urody.
trądzik hormonalny

Jak radzić sobie z trądzikiem hormonalnym?

Problemy Dermatologiczne
Trądzik może mieć wiele przyczyn. Od nieprawidłowej diety, przez niewłaściwą pielęgnację cery, aż po problemy hormonalne. O ile dietę i nawyki pielęgnacyjne łatwo jest zmienić, o tyle problemy z hormonami nie są proste do rozwiązania. Jeżeli cierpisz na trądzik spowodowany wahaniami poziomu hormonów, to mamy dla ciebie kilka domowych rozwiązań, które pomogą skutecznie pozbyć się trądziku.