Tag: Kartki ręcznie robione na walentynki

kartka walentynkowa

Jak zrobić kartkę walentynkową z serduszkiem?

Kartki na Walentynki
Walentynki to czas, kiedy chcemy podarować swojej drugiej połówce coś naprawdę wyjątkowego. W tym roku podaruj więc ukochanej osobie własnoręcznie wykonaną kartkę walentynkową. Będzie to z pewnością oryginalny i niezapomniany prezent. Przeczytaj poniższe wskazówki, a dowiesz się jak ja wykonać.
kartka walentynkowa - zdrapka

Jak zrobić kartkę walentynkową – zdrapkę?

Kartki na Walentynki
Szukasz pomysłu na oryginalną i śmieszną kartkę walentynkową? Uruchom swój własny Totalizator Miłości! Podaruj swojemu ukochanemu kartkę zdrapkę, niech przekona się, czy sprzyja mu fortuna. Pamiętaj! Twój luby może zdrapać tylko jedno serduszko.
kartka walentynkowa – xoxo

Jak zrobić kartkę walentynkową – xoxo?

Kartki na Walentynki
Walentynki to Dzień Zakochanych, zatem wszystkie podarowane wówczas prezenty powinny być dane od serca. Cóż lepiej udowodni naszemu ukochanemu jak bardzo nam na nim zależy, jeśli nie własnoręcznie wykonana kartka? Jeśli twój luby to zapalony internauta, bez problemu zrozumie podpis na kartce: xoxo – czyli hugs and kisses. Do dzieła!
kartka walentynkowa – dwa serca

Jak zrobić kartkę walentynkową – dwa serca?

Kartki na Walentynki
Do Walentynek trzeba dwojga, stąd też pomysł na tę właśnie walentynkową karteczkę. „Dwa serca – jedna miłość” to przesłanie, jakie ze sobą niesie. Jeśli uznasz, że zbyt dużo przy niej pracy, pomyśl, czy aby na pewno poświęcasz waszemu związkowi wystarczająco dużo czasu. Jeśli jednak, podobnie jak ja, uważasz, że prawdziwy prezent to prezent ręcznie robiony, zapraszam do lektury tego artykułu.
kartka walentynkowa z sowami

Jak zrobić kartkę walentynkową z sowami?

Kartki na Walentynki
Sowa to tradycyjny symbol mądrości, a mądry człowiek wie, że miłość jest w życiu najważniejsza. Jeśli z okazji Walentynek chcesz podzielić się tą wiedzą ze swoją drugą połówką, zrób dla niej uroczą kartkę z filcowymi sówkami. Instrukcja poniżej.
kartka walentynkowa w serduszka

Jak zrobić kartkę walentynkową w ażurowe serduszka?

Kartki na Walentynki
Walentynkowa kartka w serca - od serca dla ukochanej osoby. Jej wykonanie jest bardzo proste, a efekt wygląda lepiej, niż niejedna gotowa kartka kupiona w sklepie. Jesteś gotowa poświęcić chwilę, by wykonać to ażurowe cudo i podarować je bliskiej ci osobie? Uśmiech na twarzy obdarowanego utwierdzi cię w przekonaniu, że było warto.


Podobne porady

ażurowe ozdoby z czekolady

Jak zrobić ażurowe ozdoby z czekolady?

Lody
Szukasz nietuzinkowego pomysłu na ozdobienie deserów? Chcesz, aby Twój deser lodowy wyglądał jak z kawiarni? Nie ma problemu. Dzięki tej prostej sztuczce zrobisz ażurowe ozdoby z czekolady, które zachwycą gości nie tyle smakiem, co przede wszystkim wyglądem . A ty zaskoczysz wszystkich pomysłowością.
naszyjnik z serduszkiem

Jak zrobić naszyjnik z serduszkiem?·

Robienie biżuterii
Oto prosty sposób na zrobienie łańcuszka z zawieszką, niekoniecznie z serduszkiem. Ja akurat miałam serduszko, ale ta instrukcja pokazuje jak zawiesić zawieszkę na łańcuszku. Przyjrzyj się i ucz robić własną biżuterię.
Chlebek z serduszkiem

Jak zrobić słodki chleb z serduszkiem?

Przepisy na chleb
Zrobienie takiego chlebka jest bardzo proste. Jest on idealnym pomysłem na walentynkowe śniadanie. Serduszek możesz zrobić więcej ale chlebek najładniej wygląda z jednym ale nieco większym sercem.