buty ślubne z cyrkoniami

Jak ozdobić buty ślubne cyrkoniami?·

Buty Ślubne
Wychodzisz za mąż? Pragniesz przemienić zwykłe ślubne buty w pantofelki Kopciuszka? Wystarczy odrobina kleju i paczka cyrkonii. Dzięki nim nawet najzwyklejsze buty będą mienić się wszystkimi kolorami tęczy, wyglądając jakby były zrobione z diamentów. Możesz ozdobić w ten sposób całe buciki, polecam jednak zdecydować się jedynie na delikatny akcent. Wygląda to znacznie bardziej elegancko. W przykładzie przedstawionym poniżej przymocujemy cyrkonie do dwóch pierwszych pasków butów. Efekt końcowy widać na zdjęciu obok. Robi wrażenie, prawda? Zapraszam do przejrzenia tutorialu krok po kroku.
buty ślubne Menbur MAY Peep Toe

Jakie buty do sukni ślubnej?·

Buty Ślubne
Dla wielu par, ślub jest jednym z najważniejszych dni w ich życiu. Szczególnie Panny Młode chcą tego dnia czuć się wyjątkowo i pięknie: chociaż raz chcą być ślicznymi księżniczkami i poślubić księcia. Aby postawić ten pierwszy i najważniejszy krok w stronę „i żyli długo i szczęśliwie”, należy tego dnia pamiętać o odpowiednich pantofelkach. Nie chodzi tu tylko o ich wygląd. Kto chce cały dzień i całą noc świętować, tańczyć i zabawiać gości i czuć się dobrze powinien dużo wcześniej pomyśleć o wyborze ślubnego obuwia. Oto wskazówki pomocne przy wyborze i przygotowaniu idealnych ślubnych pantofelków:
Buty ślubne

Jak dodać blasku butom ślubnym?

Buty Ślubne
Nie możesz dostać perfekcyjnych butów ślubnych? Więc kup takie, które ci się najbardziej podobają i je stuninguj! Za pomocą kryształków zrobisz ze zwykłych białych butów prawdziwe dzieło sztuki!
buty ślubne

Jak wybrać buty ślubne?

Buty Ślubne
Wiemy, jak ciężko jest znaleźć te jedyne, wymarzone… Te, które dadzą Ci komfort i pozwolą Ci wejść na nowa drogę życia w oszałamiającym stylu. Poszukiwania butów ślubnych nie muszą być stresujące, ba, nawet są przyjemne. Jeśli tylko znasz 3 podstawowe zasady, którymi należy kierować się przy ich wyborze.