ozdobna koperta

Jak zrobić ozdobną kopertę?

Wyroby z papieru
Ta piękna koperta ozdobna stanowi doskonałe opakowanie na każdą wyjątkową okazję. Czerwona idealnie pasuje na Walentynki, kremowa skryje w sobie zaproszenie na ślub, fioletowa może służyć jako koperta na kartkę urodzinową. Możliwości jest tak wiele jak rodzajów papieru, z których postanowisz kopertę tę wykonać. Poniżej znajdziesz szablon i krótką instrukcję jak należy to zrobić.
Upominki dla gości weselnych

Jak opakować upominki dla gości weselnych?

Zaproszenia Weselne
Szukasz wyjątkowego sposobu, aby podziękować swoim gościom weselnym? Spróbuj zapakować kilka drobiazgów do własnoręcznie wykonanej torebki i rozdaj je gościom po weselu. Możesz też spróbować mniej kosztownej metody wykonania ozdobnych kartek wyznaczających miejsca gości przy stole.
Sukienka dla druhny

Jak poprosić o bycie druhną?·

Lista Gości
Jeśli chcesz w pomysłowy sposób poprosić swoje przyjaciółki o bycie druhnami na twoim weselu, oto przepis dla ciebie. Na pewno pamiętasz wykonywane w podstawówce papierowe „łańcuszki” z ludzików. Twoje przyjaciółki będą mile zaskoczone, kiedy ujrzą miniaturową wersję siebie w sukience druhny.
Zaproszenia na ślub

Jak zapraszać na ślub i wesele?

Zaproszenia Weselne
Masz już gotową listę osób, które chcesz zaprosić na ślub zatem najwyższa pora zabrać się za zaproszenia. Poniżej dowiesz się jak to zrobić zgodnie z zasadami dobrego wychowania.
modna suknia ślubna

Jak zorganizować modne wesele i ślub? Trendy 2011.·

Akcesoria Ślubne
Planujesz w tym roku wstąpić w związek małżeński? Zrób to z klasą! Przeczytaj ten artykuł, a poznasz najnowsze trendy weselne i modę ślubną 2011. Dopilnuj, aby zarówno dekoracje sali weselnej, jak i Twoja suknia były z nimi w zgodzie. Goście oniemieją z zachwytu.
goście weselni - winietki

Jak sporządzić listę gości weselnych?

Lista Gości
Jeśli mamy zamiar wyprawić tradycyjne wesele na ok. 100 osób, przygotowanie listy gości może stanowić nie lada wyzwanie, tym bardziej jeśli mamy ograniczone możliwości finansowe. Często rodzą się nieporozumienia zarówno miedzy narzeczonymi jak i rodzicami, zaczynają się sprzeczki na temat tego, kto ma więcej gości na liście i kogo dodatkowo zaprosić, a kogo ominąć. Musimy jednak dojść do porozumienia, niepotrzebne kłótnie w niczym nie pomogą, do sprawy należy podejść ze stoickim spokojem i poszukać rozwiązania, które będzie odpowiadało większości, a najlepiej wszystkim.
wesele

Jak zaplanować wesele?·

Budżet Wesela
Pierwszym krokiem w planowaniu wesela jest wybranie rodzaju ślubu jaki chcesz mieć. Kameralny czy z przepychem? Oficjalny czy na luzie? Sala weselna czy impreza w ogrodzie? Ważne jest, aby mieć czas na rozmowę z narzeczonym o waszych inspiracjach w kwestii ślubu i wesela, tak aby organizując je od razu iść w dobrym kierunku. Kup lub wypożycz tak wiele czasopism ślubnych, jak to tylko możliwe i wtedy zobaczysz, czy ewentualny pomysł do ciebie przemawia, wtedy wyrwij stronę z katalogu, aby zrobić swój album. Stwórz albumy dla poszczególnych kategorii tj.: ceremonia ślubna, zaproszenia, catering, stroje, kwiaty, usługi, próbny obiad, przyjęcie zaręczynowe, wieczór panieński i kawalerski, itp.
Zaproszenia na ślub

Jak zaprojektować zaproszenie na ślub?

Zaproszenia Weselne
W sklepach dostępnych jest coraz więcej wzorów zaproszeń na ślub. Można wybierać również gotowe wzory na stronach internetowych. Warto jednak poświęcić troszkę czasu i samemu przygotować treść oraz design. Takie osobiście przygotowane zaproszenie na pewno ucieszy gości weselnych i sprawi, że będą mieli unikalną pamiątkę z Waszego ślubu.