rodzice młodych

5 zadań dla mamy panny młodej w dniu ślubu

Kuchnia Weselna
Mama panny młodej to druga najważniejsza kobieta na przyjęciu weselnym. Większość osób traktuje ją również jako główną organizatorkę i jednocześnie gospodynię przyjęcia weselnego. Nic zatem dziwnego, że ma wiele przywilejów, ale i sporo obowiązków. Przeczytaj artykuł, by poznać listę zadań, jakim powinnaś sprostać w tym szczególnym dla swojej ukochanej córki dniu.
ślubne zdjęcie

Organizacja wesela - jak pomóc młodym?

Budżet Wesela
Ślub jest wielkim wydarzeniem dla obu rodzin. I choć coraz częściej młodzi chcą wszystko robić sami, nie ma bardziej cennych pomocników od obu mam! Zaproponujcie młodym swoją pomoc. Wasza wiedza wesprze ich. Trzeba tylko pamiętać o tym, by robić to taktownie. Tak, by rzeczywiście pomóc a nie zaszkodzić w organizacji tego niezwykłego wydarzenia.
Ceremonia zaślubin

Jak wygląda ceremonia ślubna krok po kroku?

Ceremonia Ślubna
Nie ma chyba wśród nas osoby, która nigdy nie widziała żadnego ślubu - czy to na żywo, czy chociaż w telewizji. Jeśli nawet oglądaliśmy ceremonie setki razy w dniu własnego ślubu wszystko zaczyna nam się mieszać i zapominamy jaka jest kolejność wydarzeń. Z pomocą niech przyjdzie zatem ten artykuł - zawiera on opis jak krok po kroku przebiega ceremonia ślubna.
druhny na ślubie

Jak wybrać druhny?

Organizacja Ślubu
Wybór druhen może być dla jednej Panny Młodej bardzo prosty i oczywisty zaś dla innych może przysporzyć bólu głowy oraz niepotrzebnego stresu. Poniżej znajdziesz krótki przewodnik który pomoże ci zdecydować i wybrać druhny na swój ślub.
organizacja wesela

Jak zorganizować wesele?

Organizacja Ślubu
Gratuluje! Właśnie zamierzasz rozpocząć dwie niesamowite przygody w życiu – pierwsza z nich to oczywiście ślub, natomiast druga to szereg przygotowań, które go poprzedzają. Ślub będzie prawdopodobnie największymi najważniejszym przedsięwzięciem, które zorganizujesz w swoim życiu. Zanim zaczniesz przygotowania przeczytaj poniższe wskazówki. Pamiętaj, by rozpocząć je odpowiednio wcześniej.
wesele, formalności ślubne, dokumenty na ślub

Jakie dokumenty sa potrzebne, aby wziąć ślub konkordatowy?

Organizacja Ślubu
Wszystkie dokumenty i sprawy, jakie musisz załatwić, aby spokojnie i sprawnie przejść przez formalności, które są niezbędne do zawarcia małżeństwa.

Jak sprawić, aby ślub był wyjątkowy?

Dekoracje Weselne
Nie raz na pewno zastanawiałaś się, co zrobić, co jeszcze dodać, aby wszyscy goście byli zachwyceni Twoim ślubem. Prawdopodobnie już pomyślałaś o wyśmienitym menu i zachwycających dekoracjach. Jeśli jednak chciałabyś nadać wyjątkowy charakter swojemu przyjęciu ślubnemu, zapoznaj się z pomysłami rodem z Los Angeles.
ustalanie daty ślubu

Jak ustalić datę ślubu?

Organizacja Ślubu
Jak już Twój ukochany wypowie to magiczne pytanie a Ty udzielisz pozytywnej odpowiedzi, jak już minie podekscytowanie i obdzwanianie wszystkich koleżanek, aby podzielić się nowiną, nadchodzi czas przygotowań do tego wielkiego wydarzenia, jakim jest Wasz ślub. Jedną z najważniejszych rzeczy jest ustalenie daty ślubu. Data ma szczególne znaczenie ponieważ już na zawsze będzie symbolizowała dzień, w którym przysięgliście sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską, oraz, że spędzicie ze sobą całe życie. Data również związana jest z porą roku. Dostosowujesz do niej swój bukiet, a możesz zaszaleć i udekorować salę adekwatnie do czasu, w którym odbywa się wesele. Ustalając datę pamiętaj o poniższych wskazówkach.
bukiet ślubny

Jak zorganizować wesele zgodnie ze światowymi trendami?

Suknie dla Druhen
Organizacja wesela nie jest sprawą łatwą. Trzeba pamiętać o wielu rzeczach i odpowiednio dopasować do siebie wszystkie elementy. Żeby ten wyjątkowy dzień zapadł w pamięć nie tylko Wam, ale i Waszym gościom, warto postarać się o to, by cała uroczystość była zorganizowana zgodnie ze światowymi trendami. Jakie trendy weselne są obecnie na topie? Dowiesz się poniżej.
Młoda Para

Jak zaplanować ślub i wesele?

Budżet Wesela
Ślub i wesele to najważniejsze wydarzenia w naszym życiu. Dlatego tak ważne jest dobre ich zaplanowanie. Poniżej znajdziesz instrukcję mówiącą jak krok po kroku, a właściwie tydzień po tygodniu zaplanować wesele, począwszy od oświadczyn, aż po dzień ślubu. Trzymaj się tego planu, a zobaczysz, że jest to naprawdę bardzo proste.