Ozdobna poduszeczka na obrączki

Jak zrobić ozdobną poduszeczkę na obrączki?

Obrączki
Poduszeczki na obrączki nie są drogie, jednak zawsze lepiej jest mieć coś zrobionego własnoręcznie przez babcię, ciocię czy nawet przyjaciółkę. Taka poduszeczka będzie jedyna w swoim rodzaju.
Poduszeczka na obrączki

Jak zrobić poduszeczkę na obrączki?

Akcesoria Ślubne
Wykorzystując prostą technikę możesz własnoręcznie stworzyć tą elegancką poduszeczkę na obrączki ślubne. Możesz użyć dowolnego rodzaju materiału w ulubionym kolorze, aby uszyć poduszeczkę, która będzie wspaniałym dodatkiem do ceremonii ślubnej. Później możesz ją wykorzystać jako nową ozdobę do salonu!
pudełko na obrączki

Jak wnieść obrączki na nową drogę życia?

Obrączki
Obrączka to, jak podaje definicja, pierścień w kształcie obręczy, wykonywany najczęściej ze stopu złota*. Niby nic szczególnego. Ale ten właśnie pierścień po nałożeniu podczas ceremonii zaślubin na serdeczny palec ukochanej osoby, zyskuje zupełnie inny wymiar i symbolikę. Kolisty kształt obrączki, który nie ma ani początku, ani końca symbolizuje wieczność, świadczy o trwałości związku i sile miłości. Naprawdę warto więc podkreślić rolę obrączek ślubnych! Czy zastanawialiście się już nad tym, w jaki szczególny sposób zaprezentować Wasze obrączki? Kto i w jakim stylu przyniesie je do ołtarza?
Dłoń

Jak zdjąć pierścionek ze spuchniętego palca?

Akcesoria

Często zdarza się, że pierścionek lub obrączka utkną na palcu. Powody moga być różne, jednak te najczęstsze to: spuchnięte palce oraz źle dobrany rozmiar pierścionka. Co robić, gdy pierścionek uciska nasz palec i uniemożliwa swobodny przepływ krwi. Oto sprawdzone sposoby. 

 

szczęśliwe małżeństwo

Jak zmniejszyć prawdopodobieństwo rozwodu?

Obrączki
W twoich marzeniach na temat swojego szczęśliwego małżeństwa raczej nie pojawia się wizja wizyt u adwokata w sprawie rozwodu. Nie ma sposobu, aby na 100% uniknąć rozwodu, ale są sposoby, aby zminimalizować ryzyko jego wystąpienia. Jeśli jednak jesteś już po rozwodzie, nie zniechęcaj się, tylko ucz się na błędach, aby kolejny związek był spełnieniem twoich marzeń.