ramka polaroid

Ramka polaroid „zrób to sam” – pomysł na zdjęcia weselne

Dekoracje Weselne
Oryginalnie zaaranżowana sesja z fotografem to dla większości par za mało, jeśli chodzi o wspomnienia z wesela. Szukają nowych, ciekawych sposobów na uwiecznienie tej najważniejszej dla nich chwili. Oryginalne przebrania, fotografie z budki do robienia zdjęć – to tylko niektóre pomysły ślubno-weselne. A co powiesz na wielką ramkę polaroid, która posłuży zarówno wam, jak i wszystkim waszym gościom? Nada fotografiom klimat zabawny i nieco retro. Dalej dowiesz się jak ją zrobić.
Zdjęcie ślubne

Jak dobrze wyjść na zdjęciach ślubnych?

Fotografia Ślubna
Zbliża się wasz wielki dzień i powoli zaczyna was zjadać trema? Nie martwcie się, na pewno wszystko wyjdzie perfekcyjnie i każdy będzie zadowolony. Wiele par ma tez rozterki spowodowane obecnością fotografa na ślubie i boją się jego czujnego obiektywu na każdym kroku. Jednak nie taki obiektyw straszny, jak go malują. Najważniejsze to być sobą, nie spinać się i odpowiednio przygotować niezależnie czy chodzi o wesele czy sesję ślubną w innym dniu. Poniżej znajdziecie kilka wskazówek dotyczących pozowania, ale myślę, że wasz fotograf będzie na tyle rozgarnięty, by w razie czego udzielić wszelkich rad i wskazówek, zwłaszcza na sesji. Mimo wszystko przeczytajcie poniższy artykuł, aby dowiedzieć się kilku istotnych rzeczy.
fotografia ślubna

Jak wybrać fotografa ślubnego?

Fotografia Ślubna
Wybierając fotografa na ślub, poza poznaniem ceny i portfolio warto jest też zadać kilka pytań po to, aby lepiej poznać osobę, która będzie przy nas tak blisko w tym najważniejszym dniu.
fotograf ślubny

Jak robić zdjęcia na weselu?

Fotografia
Robienie zdjęć Młodej Parze nie należy do najłatwiejszych zadań. Chcesz przecież, aby zdjęcia ślubne odzwierciedlały miłość i oddanie dwojga ludzi. Większość doświadczonych fotografów opanowała sztukę robienia zdjęć ślubnych. Jeśli jednak jesteś amatorem, warto znać kilka podstawowych trików.
zdjęcie ślubne

Jak wybrać fotografa na ślub?

Fotografia Ślubna
Jeżeli właśnie rozważacie możliwość współpracy z profesjonalnym fotografem, którego zadaniem byłoby zrobienie wyjątkowego reportażu z uroczystości ślubnych i przyjęcia weselnego, to zdecydowanie powinniście poznać kilka cennych wskazówek. Wybór fotografa ślubnego jest bowiem trochę jak rosyjska ruletka… Przed obejrzeniem zdjęć z uroczystości nigdy tak naprawdę nie będzie się w 100% pewnym czy wybór był słuszny. A drugiej szansy nie będzie… Ale na szczęście można uniknąć przykrego rozczarowania! Jeśli zastosujecie się do przedstawionych poniżej porad, jest niemal pewne, że decyzja o wyborze właśnie tego konkretnego fotografa będzie jedną z najlepszych decyzji podjętych podczas planowania Waszego Wielkiego Dnia.
Portret blond dziewczynki

Jak fotografować portret?

Fotografia Artystyczna
Poniżej znajdziesz kilka porad dotyczących robienia zdjęć portretowych. Podążając według nich nie będziesz mieć najmniejszego problemu z wykonaniem dobrego zdjęcia.
Zdjęcie grupowe

Jak robić zdjęcia grupowe?

Fotografia Artystyczna
Jednym z najbardziej powszechnych rodzajów fotografii cyfrowej jest zdjęcie grupowe. Takie fotografie mają miejsce wszędzie: na weselach, obozach, przyjęciach, spotkaniach sportowych, w szkołach itp. Niestety jednak nie wszyscy posiadają wiedzę na temat, tego jak wykonywać takie zdjęcia.
Fotografia ślubna

Jakie zdjęcia trzeba zrobić na weselu?

Fotografia Ślubna
Twój ślub jest szczególnym dniem pełnym sentymentalnych chwil i szlachetnych wspomnień. Bez zbioru dobrych zdjęć ślubnych, wiele z tych wspomnień wkrótce może się ulotnić. Dostarczając swojemu fotografowi listę zdjęć, które koniecznie musi zrobić, możesz mieć pewność, że uchwyci on najważniejsze z tych chwil, tak abyś pamiętała o nich już na zawsze.
Śmieszne zdjęcie z wesela

Jak się dobrze bawić na własnym weselu?

Zabawy Weselne
Wiele osób twierdzi, że dzień ślubu i wesela jest najważniejszym dniem w życiu. Kojarzy się on z miłością, oddaniem i szczęściem. Aby ten dzień faktycznie był najpiękniejszy należy poczynić wiele starań. Do państwa młodych należy wiele obowiązków. Muszą przywitać wszystkich gości i zadbać o ich dobrą zabawę. Nie mogą popełnić jakiejś gafy w trakcie przysięgi małżeńskiej, która jest niezwykle stresująca. Cały czas muszą się uśmiechać, gdyż wciąż są pod ostrzałem aparatów fotograficznych i kamery. Wydawałoby się, że tego wszystkiego jest tak wiele, że zabraknie czasu na dobrą zabawę. Oto kilka porad jak się dobrze bawić na własnym weselu mimo tylu zadań, jakie trzeba w tym dniu wykonać.
Fotografia ślubna

Jak zrobić zdjęcia ślubne?

Fotografia Artystyczna
Fotografowanie ślubów niesie ze sobą dużą odpowiedzialność i wyzwanie. Musi zawierać zdjęcia grupowe rodziny i przyjaciół, zdjęcia spontaniczne Młodej Pary, zdjęcia portretowe Młodej Pary, fotografie szerokokątne z ujęciem kwiatów i dekoracji, zdjęcia szczegółowe np. obrączek, ujęcia ważnych momentów np. przysięgi małżeńskiej i wiele innych. Gdzie wszystko musi wyglądać perfekcyjnie, bez mowy o jakichkolwiek błędach.