Kiedy nie brać ślubu?

Organizacja Ślubu
Tak jak istnieją oznaki, że jesteś gotowy do małżeństwa, są też oznaki, że nie powinieneś, przynajmniej na razie, się na to decydować. Zaskakująco duża liczba ludzi, patrząc na początki swoich małżeństw stwierdza, że nie byli gotowi, co niestety w niektórych przypadkach zakończyło się rozwodem. Zastanów się nad tym, co motywuje cię do wzięcia ślubu, by nie popełnić błędu. Jeśli któryś z poniższych opisów tyczy się ciebie, być może dobrze byłoby się jeszcze zastanowić nad tym krokiem.
Wesele

4 umiejętności, które należy opanować przed ślubem

Oświadczyny
Zanim dostanie się prawo jazdy to trzeba nauczyć się jeździć oraz opanować przepisy ruchu drogowego. Jest to bardzo ważne, gdyż kierowca bez tych umiejętności stanowiłby olbrzymie zagrożenie dla siebie i innych na drodze. Tak samo jest w małżeństwie. Zanim weźmie się ślub to trzeba nabyć pewne umiejętności do których należą samokontrola emocjonalna, komunikacja, rozwiązywanie konfliktów i pozytywizm.
Obrączki ślubne

Jak rozpoznać, że mężczyzna jest gotowy na małżeństwo?

Oświadczyny
Długo zastanawiałaś się czy to on. Czy to jest odpowiedni moment, aby sformalizować związek, w którym jesteście? Jeżeli chcesz dowiedzieć się czy twój mężczyzna jest gotowy do zawarcia związku małżeńskiego przeczytaj poniższy artykuł.
Jak się zaręczyć?

Jak się zaręczyć?

Oświadczyny
Zaręczyny to coś więcej niż zaplanowanie oświadczyn oraz zakup pierścionka zaręczynowego. Wcześniejsze planowanie zaręczyn może pomóc przenieść związek na wyższy szczebel bez poczucia niepewności oraz strachu. Poniżej przedstawiam przewodnik, z którym powinna zapoznać się każda osoba, chcąca zrobić poważny krok na przód w swoim związku.
szczęśliwe małżeństwo

Jak zmniejszyć prawdopodobieństwo rozwodu?

Obrączki
W twoich marzeniach na temat swojego szczęśliwego małżeństwa raczej nie pojawia się wizja wizyt u adwokata w sprawie rozwodu. Nie ma sposobu, aby na 100% uniknąć rozwodu, ale są sposoby, aby zminimalizować ryzyko jego wystąpienia. Jeśli jednak jesteś już po rozwodzie, nie zniechęcaj się, tylko ucz się na błędach, aby kolejny związek był spełnieniem twoich marzeń.
oświadczyny

Jak się oświadczyć?

Oświadczyny
Kobiety wyobrażają sobie oświadczyny na długo przed tym, nim jeszcze spotkają swojego przyszłego męża. Z tego powodu ich oczekiwania względem partnera są już na wstępie bardzo wysokie. Planując oświadczyny trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników: osobowość, upodobania, zainteresowania, a także wykazać się odrobiną fantazji. Gdy decydujesz się na ten wielki krok, powinieneś rozważyć kilka wskazówek:
pierścionek zaręczynowy z brylantem

Jak wybrać pierścionek zaręczynowy?

Biżuteria
Pierścionek zaręczynowy to jeden z najważniejszych zakupów w twoim życiu. Dlatego zanim ostatecznie zdecydujesz, jaki pierścionek wybrać, musisz dobrze przygotować się do zakupu. Do rozważenia jest tak wiele różnych czynników, jak wiele istnieje typów pierścionków zaręczynowych. Dowiedz się o najważniejszych, a będziesz mógł dokonać świadomego wyboru, który na pewno sprawi radość twojej narzeczonej.
oświadczyny

Pomysł na oświadczyny

Oświadczyny
I stało się. Jesteście już ze sobą od pewnego czasu, kochacie się, a ty doszedłeś do wniosku, że twoja ukochana jest kobietą twojego życia. Po kryjomu planujesz oświadczyny, ale zupełnie nie masz pojęcia, co zrobić, żeby ten dzień na zawsze pozostał w jej pamięci. Przeczytaj ten artykuł. Przedstawię w nim niecodzienny pomysł na oświadczyny.

Pomysł na romantyczne oświadczyny

Oświadczyny
Oświadczyny to bardzo ważny moment w życiu obojga partnerów. On miesiącami łamie sobie głowę jak to wszystko zorganizować żeby ją zaskoczyć, jak zdobyć jej rozmiar palca, jaki pierścionek kupić itd.itd. Ona wyczekuje z niecierpliwością, bo bądźmy szczerzy rzadko zdarza się, żeby dziewczyna kompletnie nie była świadoma co się święci. Poszukuje więc ukrytych znaków i wskazówek, a każdy deser je z wyjątkową ostrożnością. Niemniej wydarzenie to na zawsze pozostanie w naszej pamięci, warto więc nieco się wysilić na organizację.
Teściowie

Jak zauroczyć potencjalnych teściów?

Oświadczyny
Gdy spotkania z naszym mężczyzną zaczynają nabierać coraz poważniejszego charakteru i zaczynamy już po cichutku marzyć o białej sukni, warto zadbać o relacje z potencjalnymi teściami. Sytuacje przedstawiają się bardzo różnie. Jeśli mężczyzna mieszka w jednym domu z rodzicami, każda jego sympatia, najczęściej poznaje rodziców bardzo wcześnie. Jeśli natomiast wybranek i jego rodzice mieszkają osobno, czasem nawet w innych miastach, często organizowane jest oficjalne przedstawienie podczas uroczystej kolacji. Druga sytuacja jest dla kobiety o wiele bardziej stresująca, ale z drugiej strony ma ona możliwość dobrego przygotowania się. Niezależnie jednak od tego, czy znamy już rodziców naszego ukochanego czy też nie, musimy postarać się żyć z nimi jak najlepiej.