Jak spalić tłuszcz z brzucha?

Aerobik
Spalanie tkanki tłuszczowej z brzucha jest jednym z najtrudniejszych zadań w trakcie odchudzania się. Niestety nie ma jednego sprawdzonego sposobu na szczupły brzuch. Konieczne jest zdrowe i zbilansowane odżywianie się, a także regularna aktywność fizyczna. Sprawdź, jak przyspieszyć metabolizm, szybciej spalić tłuszcz z brzucha i cieszyć się szczupłą talią.

Jak ukształtować pośladki? Sprawdzone triki

Aerobik
Wakacje jeszcze trwają, a pogoda dopisuje, więc zapewne wiele osób wyląduje na plaży w najbliższych tygodniach. A na piasku czy żwirku nic nie prezentuje się atrakcyjniej niż pięknie wyrzeźbione ciało w bikini. By na plaży czuć się komfortowo, proponujemy w pierwszej kolejności zadbać o pośladki. Oto cenne wskazówki, dzięki którym nasza pupa będzie prezentować się zgrabnie w stroju kąpielowym.

Fitness po czterdziestce - pożegnaj się z szeroką talią

Aerobik
Kobieta po 40. roku życia rozumie wyzwania, które stawia przed nią bycie w tej grupie wiekowej. Twoja talia może być na tyle uparta, że mimo regularnych ćwiczeń oraz dobrego odżywiania, nadal się poszerza. Co więc powinna zrobić kobieta, która chce pozostać w dobrym zdrowiu? Niestety nie ma na to magicznej formuły, jednak jest nadzieja dzięki, której nie stracisz poczucia pewności siebie.

Jak zrzucić wagę

Zrzucenie wagi w określonych miejscach może okazać się trudne, jednak istnieje kilka ćwiczeń, które mogą napiąć mięśnie. Co więcej, jeśli pozbędziesz się tłuszczu, to wpłynie to również na problematyczne miejsca, przez co uzyskasz wymarzoną sylwetkę. Większość kobiet po 40. roku życia zaczyna przybierać na wadze w dolnych częściach ciała. Jeśli jesteś jedną z nich, to mamy dla ciebie kilka sekretów, które pomogą ci poznać sekrety i źródła młodości.
bieganie zimą

Jak ćwiczyć zimą?

Aerobik
Mimo, że robi się zimno na dworze, pogoda robi się zmienna, wkrótce może spaść śnieg, są sposoby na to, aby kontynuować ćwiczenia i utrzymać zgrabną sylwetkę. Przeczytaj, co proponujemy.
Siłownia

Jak uniknąć zarazków na siłowni?

Aerobik
Siłownie są siedliskiem bakterii i zarazków. Bakterie uwielbiają ciepłe i wilgotne środowisko. Bakterie są w siłowni wszędzie - na sprzętach do ćwiczeń, na matach, na ławkach, w szafkach, saunach czy pod prysznicem. Jeśli dbasz o swoją figurę i często chodzisz na siłownię, to pamiętaj również o swoim zdrowiu.
zakwasy

Jak wyleczyć zakwasy?

Aerobik
Po zimie nawiedzają nas wielkie ambicje. Obiecujemy sobie przejść na dietę i codziennie ćwiczyć, najlepiej biegać po 20 km co wieczór. No i zaczynamy ambitnie, a kończymy nie mogąc się ruszyć z powodu bólów mięśni. Zniechęca nas to na tyle skutecznie, że wielkie plany odchodzą w niepamięć. Zakwasy są efektem zbyt intensywnego wysiłku, w wyniku czego dochodzi do niepełnego spalania glukozy. W mięśniach powstaje wówczas kwas mlekowy, który jest odpowiedzialny za ból odczuwalny na drugi dzień po ćwiczeniach. Delikatne zakwasy są całkiem przyjemne, mogą także motywować, ponieważ czując lekki ból, mamy poczucie, że naprawdę ćwiczyliśmy. Niestety zbyt nagłe rzucenie się na głęboką wodę może poskutkować naprawdę strasznym bólem i niemożnością wykonania najprostszych czynności.
ćwiczenia

Jak ćwiczyć skutecznie?

Aerobik
Ileż to już razy mówiliśmy sobie: „Koniec!! Od jutra biorę się za siebie!”.Czynimy wtedy olbrzymie plany codziennych treningów, zapisujemy się na basen, wykupujemy karnety na siłownię, przysięgamy trzy razy w tygodniu uczęszczać na aerobik. Od następnego dnia faktycznie, zjadamy na śniadanie marchewkę i rzucamy się w wir ćwiczeń. Ćwiczymy, biegamy i już wyobrażamy sobie jak będziemy cudownie wyglądać za kilka miesięcy. Na drugi dzień nie możemy podnieść się z łóżka, a zakwasy utrzymują się przez tydzień. Po tym przychodzi chwila, w której łamiemy się i sięgamy po piwo i pizzę, i zapominamy o naszym postanowieniu.
cwiczenia izometryczne

Jakie ćwiczenia izometryczne można wykonywać w domu?

Aerobik
Osoby, które nie mają czasu na siłownię oraz osoby starsze i zapracowane, zachęcam do zapoznania się z ćwiczeniami typowo domowymi, do których nie potrzeba przyrządów treningowych. Ćwiczenia można wykonywać o dowolnej porze dnia przed telewizorem lub słuchając radia.
Złamana ręka

Jak unikać kontuzji?·

Aerobik
Dla niektórych ćwiczenia są nieodłączną częścią życia. Przynoszą one wiele korzyści fizycznych, umysłowych, a także emocjonalnych. Jednak oprócz wszelkich pozytywów, zawsze istnieje ryzyko kontuzji. Jeśli nie masz świadomości swojej postawy i nawyków, możesz sobie poważnie zaszkodzić. Na szczęście kontuzjom sportowym można zapobiec, korzystając z poniższych wskazówek.
ćwiczenie przed telewziorem

Jak ćwiczyć przed telewizorem? Ćwiczenia dla leniwych.

Aerobik
Przesiadywanie godzinami przed telewizorem nie tylko upośledza nasz mózg, ale i ciało. Jednak mimo to większość ludzi uważa, że chwila przed telewizorem jest najlepszą formą relaksu po ciężkim dniu. Dzieci uzależnione od telewizji często cierpią na nadwagę i problemy z kondycją. Zbyt mała ilość ruchu ma zły wpływ na zdrowie, niezależnie od wieku. Jednak można połączyć przyjemne z pożytecznym. Spożytkuj czas przed telewizorem aktywnie. W jaki sposób? Za każdym razem wykonując opisany poniżej zestaw „ćwiczeń dla leniwych”.