picie wody

Co najlepiej pić podczas ćwiczeń?

Ćwiczenia
Postanowiłaś więcej się ruszać, by zrzucić kilka zbędnych kilogramów? Świetnie! Pamiętaj jednak, że podczas wysiłku tracisz niezbędne minerały. Niedobory musisz uzupełniać, pijąc dużo wody i zdrowych napojów. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, po jakie z nich sięgać,a z których lepiej zrezygnować. Poznaj też sprawdzone przepisy na w pełni naturalne koktajle, soki oraz napary ziołowe.
aerobik z ciężarkami

Jak ćwiczyć w domu. Aerobik z wykorzystaniem ciężarków

Aerobik
Chcesz poprawić kondycję i wzmocnić swoje mięśnie? Marzysz o lepszej sylwetce na lato? To wcale nie takie trudne, jakby się mogło wydawać. Poznaj kilka prostych ćwiczeń, które polecane są przez wielu fizjoterapeutów. Jeśli będziesz wykonywać je regularnie i pokonasz słomiany zapał, twoje marzenie stanie się rzeczywistością. Gotowa? A więc do dzieła, zacznij już dziś!

11 mitów na temat fitnessu

Aerobik
Aby odnosić lepsze rezultaty ćwiczeń, zapomnij o wszystkim co do tej pory czytałaś o fitnessie i zapoznaj się z poniższym artykułem. Niektóre informacje, mogą być dla ciebie szokujące!
taniec

Przyjemne i skuteczne ćwiczenia przez taniec·

Podstawy Fitnessu
Szukasz przyjemnego sposobu na spalenie zbędnych kalorii? Postaw na taniec. Obroty, podskoki, kręcenie biodrami – wszystko to może w ekspresowy sposób wyszczuplić twoją figurę. To najbardziej przyjemny trening kardio jaki możesz sobie wymarzyć. A dzięki poniższemu zestawowi ćwiczeń będziesz w stanie spalić nawet 600 kcal w trakcie jednego treningu! I to od czubka głowy, aż po palce. Zaczynamy?
jędrne pośladki

Jak ćwiczyć pośladki?

Aerobik
Lato nadciąga wielkimi krokami strasząc koniecznością wciśnięcia się w kostium kąpielowy i pokazania światu pośladków. To czy będą one kształtne i jędrne zależy wyłącznie od ciebie, a konkretnie od pracy, jaką włożysz w to, by pięknie się prezentowały. Pomogą ci w tym opisane poniżej ćwiczenia. Dzięki nim dumnie wkroczysz w letni sezon pośladkowy.
bieganie zimą

Jak ćwiczyć zimą?

Aerobik
Mimo, że robi się zimno na dworze, pogoda robi się zmienna, wkrótce może spaść śnieg, są sposoby na to, aby kontynuować ćwiczenia i utrzymać zgrabną sylwetkę. Przeczytaj, co proponujemy.
Siłownia

Jak uniknąć zarazków na siłowni?

Aerobik
Siłownie są siedliskiem bakterii i zarazków. Bakterie uwielbiają ciepłe i wilgotne środowisko. Bakterie są w siłowni wszędzie - na sprzętach do ćwiczeń, na matach, na ławkach, w szafkach, saunach czy pod prysznicem. Jeśli dbasz o swoją figurę i często chodzisz na siłownię, to pamiętaj również o swoim zdrowiu.
Złamana ręka

Jak unikać kontuzji?·

Aerobik
Dla niektórych ćwiczenia są nieodłączną częścią życia. Przynoszą one wiele korzyści fizycznych, umysłowych, a także emocjonalnych. Jednak oprócz wszelkich pozytywów, zawsze istnieje ryzyko kontuzji. Jeśli nie masz świadomości swojej postawy i nawyków, możesz sobie poważnie zaszkodzić. Na szczęście kontuzjom sportowym można zapobiec, korzystając z poniższych wskazówek.
ćwiczenie przed telewziorem

Jak ćwiczyć przed telewizorem? Ćwiczenia dla leniwych.

Aerobik
Przesiadywanie godzinami przed telewizorem nie tylko upośledza nasz mózg, ale i ciało. Jednak mimo to większość ludzi uważa, że chwila przed telewizorem jest najlepszą formą relaksu po ciężkim dniu. Dzieci uzależnione od telewizji często cierpią na nadwagę i problemy z kondycją. Zbyt mała ilość ruchu ma zły wpływ na zdrowie, niezależnie od wieku. Jednak można połączyć przyjemne z pożytecznym. Spożytkuj czas przed telewizorem aktywnie. W jaki sposób? Za każdym razem wykonując opisany poniżej zestaw „ćwiczeń dla leniwych”.