Piłka nożna

Jak zachować się na stadionie podczas meczu piłki nożnej?

Kibice Piłki Nożnej
W niektórych rodzinach chodzenie na mecze jest tradycją, wszelkie wyjaśnienia dotyczące zachowania się w „świątyni futbolu” są zbędne, gdyż wyssane są z mlekiem matki. Ale co zrobić, kiedy nigdy nie było się na meczu? Oto kilka prostych porad jak nie wyjść na totalnego laika.
piłka nożna ekstraklasa

Jak trafić do Ekstraklasy?

Piłka Nożna
Twoim celem jest gra w Ekstraklasie? Pamiętaj, nie ważne czy masz 8, czy nawet 20 lat, dzięki ciężkim treningom po paru latach jesteś w stanie dojść do Ekstraklasy - najlepszej ligi rozgrywkowej w Polsce. Otóż przypuszczam, że zaczynasz jak większość tutaj - bez żadnego klubu, ze starą piłką i kawałkiem podwórka, bądź nawet boiska.
spiker stadion pilka nozna relacje

Jak być dobrym spikerem meczowym (piłka nożna) ?

Inna Praca
Pamiętacie słynne wpadki znanych spikerów sportowych? „Włodek Smolarek krąży jak elektron koło jądra Zbyszka Bońka”, Dariusz Szpakowski skomentował tak jedną z zagrywek. Bez wątpienia umiejętność komentowania wydarzeń sportowych nie należy do najłatwiejszych. Choć na pewno wszyscy zdają sobie sprawę, że jest kluczem do serca kibiców, którzy bardzo krytycznie podchodzą do oceny (szczególnie gdy przegrywa ulubiona drużyna). Poniżej znajdziecie wskazówki, które pomogą wam stać się doskonałym spikerem stadionowym.
szybkie bieganie

Jak szybciej biegać?

Bieganie
Jeśli nauczysz się szybciej biegać, będziesz mieć większe szanse na wygranie w zawodach i będziesz lepszym zawodnikiem w sportach związanych z bieganiem. Nauczenie się szybszego biegania wymaga trochę determinacji z twojej strony. Łatwo można bowiem się zniechęcić i pozostać przy obecnej formie. Jeśli jednak podejmiesz jakikolwiek wysiłek, będziesz zdziwiony swoimi postępami.