Postanowienia noworoczne

Jak stworzyć listę postanowień noworocznych?

Życzenia na Nowy Rok
Niemal każdy z nas tworzy listę postanowień noworocznych. Jak ułożyć ją tak, aby dotrzymać choć kilku postanowień? Jakie są najpopularniejsze postanowienia noworoczne?
budowanie drogi do celu

Jak zmierzać do celu?

Życzenia na Nowy Rok
Jednym z najtrudniejszych wyzwań jeśli chodzi o prawidłowe zmierzanie do celu jak i samo jego osiągniecie jest wytrwanie do samego końca. Jeśli uda Ci się wytrzymać wystarczająco długo, masz duże szanse powodzenia. Wszystko wymaga czasu, cierpliwości i motywacji. Choć motywacja wydaje się być tutaj najważniejsza. Jak się motywować w zmierzaniu do obranego celu? Jak to zrobić, aby ten cel w końcu osiągnąć? Przeczytaj poniższy artykuł i szukaj sposobu dla siebie.
1 styczeń

Jak dotrzymać postanowień noworocznych?

Życzenia na Nowy Rok
Każdego roku, wiele z nas budzi się pierwszego stycznia z zamiarem wprowadzenia w swoje życie wielkich zmian. Oczywiście zmian na lepsze. Zmian, które mają nas naprawić, aby żyło nam się lepiej, milej, lżej. I rzeczywiście przez jakiś czas udaje nam się tych postanowień dotrzymać. Jeśli mamy silną wolę i jesteśmy zacięci potrafimy nawet wytrzymać dłużej niż inni. Badania pokazują jednak, że statystycznie trzymamy się naszych postanowień do połowy marca. Potem powolutku wracają nasze stare przyzwyczajenia i nawyki. Jak tego uniknąć? Co zrobić, żeby wytrwać w naszym postanowieniu jak najdłużej, często na zawsze? Wypróbuj poniższych metod i pamiętaj o samodyscyplinie.
Nowy Rok

Postanowienia noworoczne - 70 rzeczy, które możesz zrobić

Życzenia na Nowy Rok
Większość ludzi robi rzeczy, które nie mają najmniejszego sensu. Żalą się, narzekają i płaczą nad swoimi problemami, które przecież tak prosto rozwiązać. Przykładowo, leniwi ludzie zwykle użalają się nad brakiem pieniędzy, ludzie egoistyczni narzekają, że nie mają wielu przyjaciół, osoby, które nie szanują swoich związków płaczą, że stale są samotni. Czasami jednak bywa, że ktoś ma zwykłego pecha. Przykładowo, siedzisz sobie w swoim nowym domu, czytasz gazetę a tu przychodzi powódź i zalewa cały twój dobytek. Jednakże większość rzeczy, na które narzekamy jest wyłącznie naszą winą i to my ponosimy odpowiedzialność za dany stan rzeczy. To twoja wina że masz nadwagę, że jesteś leniwy, niewykształcony czy samotny. Poniżej przedstawiam listę 7o rzeczy, które możesz zacząć robić, aby poprawić swoje życie. Jeśli ich nie zaczniesz robić to pamiętaj, że nie masz żadnego prawa, aby się nad sobą użalać. Twoje problemy zostaną twoją winą.
wznoszenie toastu

Jak powiedzieć "na zdrowie" w różnych językach?

Życzenia na Nowy Rok
Jeśli jedziesz na Sylwestra za granicę powinieneś koniecznie nauczyć się jak powiedzieć "na zdrowie" w tamtejszym języku. Ta wiedza z pewnością ci się przyda!
postanowienia noworoczne

Jak dotrzymywać noworocznych postanowień?

Życzenia na Nowy Rok
Postanowienia noworoczne to doskonały sposób by poprawić kilka spraw w swoim życiu. Niestety większość z nas nigdy nie dotrzymuje postanowień podjętych w Nowy Rok. Jeżeli jesteś jedną z tych osób, które co roku robią całą listę postanowień, przeczytaj poniższe wskazówki, które pomogą ci ich dotrzymać.
wznoszenie toastu

Jak wznieść toast?

Toasty Weselne
Kilka dobrze ujętych słów może nadać znaczenia każdemu spotkaniu. Żeby właściwie wznieść toast trzeba wyczuć moment i odpowiednio sformułować swoją wypowiedź. Oto co musisz zrobić, żeby twój toast zrobił na gościach wrażenie: