Dekoracje z bibuły

Jak zrobić walentynkowe dekoracje dla dzieci?

Dekoracje walentynkowe
Jest to bardzo proste w wykonaniu walentynkowe rękodzieło dekoracyjne. Każdy będzie mógł się cieszyć biorąc je na zewnątrz i oglądając powiew bibułki na wietrze. Również w domu rewelacyjnie spełnią swoje funkcje dekoracyjne.
serce ze sklejki

Jak zrobić serce ze sklejki?

Prezenty na Walentynki
Jeśli zostały Ci paski sklejki elastycznej lub drewno balsa nie musisz go wyrzucać. Możesz zrobić coś ciekawego i kreatywnego. Na przykład serducho. Do postawienia w sypialni czy w salonie. Albo jako prezent dla bliskich zakochanych. Opcji jest wiele.
ozdoba walentynkowa

Jak zrobić ozdobę walentynkową na okno?

Walentynki dla Dzieci
Jeśli chcesz szybko przygotować walentynkowy wystrój to projekt dla Ciebie. Prosta, szybka girlanda na okno. Bierz ołówek i nożyczki w dłoń i do roboty. Walentynki tuż tuż.
przypinka

Jak zrobić przypinkę walentynkową?

Zabawy dla Dzieci
Same słowa to za mało. Oprócz wyznania “kocham Cię” podaruj ukochanej osobie własnoręcznie zrobioną przypinkę z sercami. Twoja mama, tato, babcia czy dziadek będą z pewnością zachwyceni takim prezentem od Ciebie w dzień 14 lutego.
Przypinki z kapsli

Jak zrobić przypinki z kapsli?

Zabawy dla Dzieci
Robienie kolorowych przypinek ze zwykłych kapsli może okazać się wspaniałą zabawą dla Twojego dziecka. Do dekoracji można użyć różnych drobnych świecidełek, guziczków, cekinów jak również brokatu.
motylek na Walentynki

Jak zrobić walentynkowego motylka?

Prezenty na Walentynki
Motylek walentynkowy może być wspaniałym prezentem dla ukochanej osoby. Jest prosty w wykonaniu i może go wykonać nawet małe dziecko. Oczywiście projekt ten może być zmodyfikowany w zależności od wieku. Poniżej znajdziesz wskazówki jak w najprostszy sposób wykonać walentynkowego motylka z serc.
walentynki - zrób to sam

Jak zrobić walentynkowy koszyk na cukierki?

Prezenty na Walentynki
W tym roku zrób ukochanej osobie wyjątkową niespodziankę. Samodzielnie wykonaj koszyczek w kształcie serca, wrzuć do niego cukierki i powieś go na klamce drzwi lub w pobliżu komputera, z którego często twoja druga połówka korzysta. Przekonasz się, że własnoręcznie wykonane prezenty niosą dużo więcej radości.
walentynkowe prezenty

Jak zrobić walentynkową torebkę na cukierki?

Prezenty na Walentynki
Ta walentynkowa propozycja jest w prawdzie pewnym wyzwaniem dla dziecka, ale z małą pomocą dorosłych nawet przedszkolaki mogą sobie z nią poradzić. Jeżeli chcesz razem ze swoim dzieckiem zrobić tą ciekawą walentynkową torebkę na cukierki przeczytaj zamieszczoną poniżej instrukcję.
serce z klamerek do bielizny

Jak zrobić walentynkowe serce z klamerek do bielizny?

Prezenty na Walentynki
Jest to wspaniały walentynkowy pomysł. Choć nie tylko walentynkowy. Przecież okazywać sobie uczucia można przez cały rok! Oto ciekawy sposób na wykonanie walentynkowego serca – prosto, ale z pomysłem.
serduszka z włóczki

Jak zrobić dekoracje walentynkowe z włóczki?·

Walentynki dla Dzieci
Ach te walentynki. Miłość w powietrzu i coroczny problem – co podarować ukochanej lub ukochanemu. W tym roku spróbuj coś zrobić własnoręcznie. Gwarantuję, że prezent ten będzie miał większą wartość i zachowa się na lata wywołując miłe wspomnienia.