muzyk

Jak zostać muzykiem sesyjnym?

Inna Praca
Muzyk sesyjny nie jest członkiem zespołu, ale zasila skład koncertowy zespołu. Może również brać udział w sesji nagraniowej. Muzyk sesyjny może mieć płacone za pracę w studiu i za zagrane koncerty. Wielu muzyków sesyjnych bierze udział również w komponowaniu i współtworzeniu muzyki. Bycie sesyjnym muzykiem to ciężki kawałek chleba. Musisz być specjalistą w swojej dziedzinie, by móc żyć z muzyki i móc pracować najlepszymi kompozytorami, producentami i zespołami.
studio muzyczne

Jak zrobić studio nagraniowe w domu?

Nagrywanie Muzyki
Każdy amator – muzyk marzy o własnym studiu muzycznym. Nic w tym dziwnego, własne studio nagraniowe daje poczucie spełnienia i rozwoju. To coś jak azyl, gdzie można tworzyć i nagrywać swoją muzykę. Zamiast płacić pieniądze za najem studia, można w to miejsce zrobić własne gniazdko muzyczne niewielkim kosztem finansowym. Wystarczy zapał i prawdziwa chęć oraz oczywiście warunki, bez których studio nie będzie spełniać swojej funkcji.
podłącznie gitary do komputera

Jak podłączyć gitarę do komputera?·

Nagrywanie Muzyki

Poniżej przedstawiam prosty przewodnik o podłączaniu gitary do komputera. Pamiętaj jednak, że samo podłączenie gitary do komputera nie wystarczy. Musisz jeszcze pobrać odpowiedni program, aby móc w pełni korzystać z możliwości jakie daje Ci ta opcja.