remont

Jak przygotować się do remontu mieszkania?

Remonty
Gdy przygotowujemy się do generalnego remontu, ale także, gdy chcemy tylko odnowić mieszkanie, warto pamiętać o kilku ważnych sprawach. W przypadku, gdy zdecydujesz się na zatrudnienie ekipy remontowej, popytaj wcześniej znajomych, czy nie mają zaufanych budowlańców. Najlepiej, jeśli będziesz mogła zobaczyć efekty ich pracy. O co koniecznie trzeba zapytać wybraną ekipę? Kiedy należy mieć się na baczności? I wreszcie: co i jak kupować, jak ustalać stawki, by nie przepłacić, a jednocześnie być zadowoloną z wyboru?
Aranżacja biura w domu

Jak stworzyć funkcjonalne biuro w małych przestrzeniach?·

Planowanie aranżacji wnętrz
Wielu z nas nie ma do dyspozycji całego pokoju, żeby przeznaczyć je na biuro bądź miejsce do pracy. Natomiast sporo z nas ma zakątki, wnęki , garderoby a nawet spiżarnie, które można przemienić w dogodne miejsce do pracy. Jak to zrobić? W tym artykule znajdziesz kilka inspiracji do stworzenia małego, funkcjonalnego biura. Najważniejszą rzeczą jest oddzielenie miejsca pracy od przestrzeni rodzinnej. Dzięki temu będziesz odczuwać większy komfort psychiczny.
remont

Jak się przygotować do remontu?

Przebudowa wnętrz
Zanim zabierzesz się do remontu warto się do niego dobrze przygotować, tak żeby w połowie nie okazało się nagle że nie masz pieniędzy na to o czym marzysz lub, że fachowiec nie ma czasu w wybranym przez ciebie terminie. Aby uniknąć kłopotów i stresu przeczytaj poniższe porady.