Doładowanie

Jak doładować konto w Play?

Telefony Komórkowe
Posiadasz telefon na kartę w Play? Doładowanie środków na koncie nie jest niczym trudnym. W dodatku jest na to kilka sposobów! Jak doładować konto w Play? Dowiesz się z naszego krótkiego poradnika.
sieć komórkowa

Czym się kierować przy wyborze sieci komórkowej?

Sieci Komórkowe
W Polsce sieci komórkowych jest stosunkowo niewiele, jednak oferują one bardzo konkurencyjne ceny. Operatorzy dwoją się i troją aby zdobyć nowego klienta. Jednak łatwo można przesadzić i zamiast zaoszczędzić, to można wiele stracić. Jak rozsądnie wybrać sieć komórkową? Dowiesz się czytając ten artykuł.
Gadu Gadu w telefonie

Jak zainstalować GG w telefonie?

Gadu-Gadu

Mobilne gadu-gadu to aplikacja napisana dla telefonów wyposażonych w obsługę technologii JAVA. Aplikacja jest niewielka i można ją pobrać za darmo ze strony producenta. Interfejs mobilnego gadu-gadu nie różni się zbytnio od standardowej wersji. Mobilna wersja została wyposażona we wszystkie podstawowe funkcje wersji komputerowej: prowadzi archiwum rozmów, umożliwia prowadzenie rozmów głosowych, eksport i import kontaktów z i na serwer gadu-gadu, obsługuje emotikony. Wersja mobilna została wyposażona dodatkowo w powiadomienie wibracjami w momencie odebrania wiadomości, opcję minimalizacji i jest w stanie kontrolować ilość pobieranych i wysyłanych danych (za przetransmitowane dane nasz operator pobiera opłaty).

Rozmowa przez telefon

Jak wyłączyć Granie Na Czekanie?

Sieci Komórkowe
Masz już dosyć usługi Granie na Czekanie w T-Mobile, Czasoumilacza w Plusie czy Muzyka na czekanie w Play? Poniżej podaję instrukcję jak wyłączyć te funkcje.
czasoumilacz - dezaktywacja

Jak wyłączyć czasoumilacz?

Telefony Komórkowe
Jeśli masz telefon w Plusie, pewnie zostałeś obdarowany pozornie niewinną usługą jaką jest Czasoumilacz. Może za pierwszym razem wydało ci się to fajne, lecz już po kilku dniach korzystania i ciągłych skargach od twoich znajomych masz już tego dość. Czasoumilacz przekształcił się w Czasouprzykrzacz. Jak go zatem wyłączyć? Dowiesz się poniżej.
rozmowa przez telefon

Jak usunąć numer z usługi Bezlik do 5-ciu?

Telefony Komórkowe
Usługa „Bezlik do 5-ciu w Plusie” umożliwia użytkownikowi wybranie 1-5 numerów, z którymi może on rozmawiać za darmo, każdego dnia i o każdej porze. Zdarza się jednak tak, że podane przez nas na początku numery chcemy po prostu usunąć lub zmienić. Poniżej dowiesz się jak to zrobić.
Kobieta rozmawiająca przez telefon

Jak wybrać operatora telefonii komórkowej?

Bluetooth
Operatorów na rynku przybywa, a każdy z nich ma po kilka ofert dla klientów wybierających abonament. Jeśli nie chcesz pochopnie podjąć decyzji, musisz dokładnie przejrzeć wszystkie oferty. Wbrew pozorom nie jest to prosty wybór, ponieważ ze wszystkich stron zalewają nas kuszące propozycje. Jednak jak wybrać właściwie i dostosować operatora do naszych potrzeb? Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje, które rozwieją wszystkie twoje wątpliwości.