Zespół Zaburzeń Procesów UwagiAlergieAlzheimerAnoreksjaAstmaBóle PlecówPtasia GrypaZłamania KościMózg i Układ NerwowyZapalenie Torebki MaziowejChoroba Sercowo-NaczyniowaDławienieZespół Przewlekłego ZmęczeniaZaburzenia w KomunikacjiDepresjaChoroby Układu PokarmowegoChorobyUszy i SłyszenieOczy i WzrokRzeżączkaChoroby GinekologiczneBóle GłowyChoroby SercaUdar SłonecznyZapalenie WątrobyNadciśnienie TętniczeChoroby EndokrynologiczneCukrzycaBóleChoroby WirusoweChoroba Zapalna JelitChoroby NerekBoreliozaZaburzenia Przemiany MateriiStwardnienie RozsianeBól SzyiOtyłośćOsteoporozaZespół Napięcia PrzedmiesiączkowegoLeki na ReceptęWysypkiZespół Niespokojnych NógChoroby Przenoszone Drogą PłciowąSkóraProblemy DermatologiczneKontuzje SportoweUdary i WylewyGuzyChoroby Układu MoczowegoKurzajki i BrodawkiADHDLęk WysokościTętniakiArtretyzmAutyzmChoroby KrwiKości, Stawy i MięśnieGuzy MózguBulimiaPoparzeniaCholesterolPrzeziębienia i GrypaGłuchotaInwalidztwo i KalectwoUzależnienie od LekówZaburzenia ŁaknieniaZaburzenia GenetyczneGościec, PodagraWypadanie WłosówZawał SercaZgaga i Choroba Refluksowa PrzełykuKrwotoki i KrwawieniaOpryszczkaHIV i AIDSZaburzenia Systemu ImmunologicznegoBezpłodnośćZespół Jelita DrażliwegoToczeńMigrenyWzmożone Napięcie MięśnioweZaburzenia NeurologiczneZatruciaChoroby PsychiczneWalka z BólemInne ChorobyChoroby Układu OddechowegoChoroby ReumatyczneZaburzenia Układu KostnegoZaburzenia SnuZwichnięcia i SkręceniaChoroby TarczycyWrzodyRany i ZranieniaChoroby Układu Krążenia
Pokaż wszystkie

Jakie są naturalne leki na utratę głosu?

Zaburzenia w Komunikacji
Jeżeli dolegliwość utrzymuje się przez okres dłuższy niż 3-4 dni warto skonsultować się ze specjalistą, który zbada naszą krtań. Gdy już zidentyfikujemy przyczyny choroby należy przystąpić do leczenia zaleconego nam przez lekarza. Istnieje jednak kilka prostych sztuczek, które mogą przyśpieszyć nasz powrót do zdrowia. Najpierw powinniśmy zrezygnować z wszystkiego, co może pogorszyć stan zdrowia (tytoń, alkohol, itp.). Powinniśmy też upewnić się, że nasza szyja pozostaje w cieple. Należy odpowiednio ją zabezpieczyć - zwłaszcza w chłodne, zimowe dni. Poniżej omówimy naturalne pokarmy i suplementy, które pomogą przyspieszyć proces naszego powrotu do zdrowia.
autyzm

Jak rozpoznać zespół Aspergera?

Zaburzenia w Komunikacji
Zespół Aspergera to zaburzenie rozwojowe, które jest bardzo podobne do autyzmu, a właściwie znajduje się w grupie zaburzeń autystycznych. Spotyka się je nieco rzadziej, niż inne klasyczne postacie autyzmu. Najczęstszym okresem rozpoznania zespołu jest dzieciństwo. Jeśli zatem zastanawiasz się nad problemami twojego dziecka i myślisz, że być może są to zaburzenia autystyczne przeczytaj ten artykuł.
samotność

Jak pokonać samotność?

Zaburzenia w Komunikacji
Zapewne każdemu z nas dokuczała kiedyś samotność. Jest to okropne uczucie, gdy zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy sami. Uświadamiamy sobie, że nasze relacje z innymi ludźmi nie są takie, jakie być powinny, brak nam drugiej osoby i przyjaciół. Ale nie zawsze jest tak jak myślisz, może po prostu wystarczy wyjść z domu i otworzyć się na ludzi. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, jak pokonać samotność, a samotne wieczory w domu odejdą w zapomnienie.