Zespół Zaburzeń Procesów UwagiAlergieAlzheimerAnoreksjaAstmaBóle PlecówPtasia GrypaZłamania KościMózg i Układ NerwowyZapalenie Torebki MaziowejChoroba Sercowo-NaczyniowaDławienieZespół Przewlekłego ZmęczeniaZaburzenia w KomunikacjiDepresjaChoroby Układu PokarmowegoChorobyUszy i SłyszenieOczy i WzrokRzeżączkaChoroby GinekologiczneBóle GłowyChoroby SercaUdar SłonecznyZapalenie WątrobyNadciśnienie TętniczeChoroby EndokrynologiczneCukrzycaBóleChoroby WirusoweChoroba Zapalna JelitChoroby NerekBoreliozaZaburzenia Przemiany MateriiStwardnienie RozsianeBól SzyiOtyłośćOsteoporozaZespół Napięcia PrzedmiesiączkowegoLeki na ReceptęWysypkiZespół Niespokojnych NógChoroby Przenoszone Drogą PłciowąSkóraProblemy DermatologiczneKontuzje SportoweUdary i WylewyGuzyChoroby Układu MoczowegoKurzajki i BrodawkiADHDLęk WysokościTętniakiArtretyzmAutyzmChoroby KrwiKości, Stawy i MięśnieGuzy MózguBulimiaPoparzeniaCholesterolPrzeziębienia i GrypaGłuchotaInwalidztwo i KalectwoUzależnienie od LekówZaburzenia ŁaknieniaZaburzenia GenetyczneGościec, PodagraWypadanie WłosówZawał SercaZgaga i Choroba Refluksowa PrzełykuKrwotoki i KrwawieniaOpryszczkaHIV i AIDSZaburzenia Systemu ImmunologicznegoBezpłodnośćZespół Jelita DrażliwegoToczeńMigrenyWzmożone Napięcie MięśnioweZaburzenia NeurologiczneZatruciaChoroby PsychiczneWalka z BólemInne ChorobyChoroby Układu OddechowegoChoroby ReumatyczneZaburzenia Układu KostnegoZaburzenia SnuZwichnięcia i SkręceniaChoroby TarczycyWrzodyRany i ZranieniaChoroby Układu Krążenia
Pokaż wszystkie
tańsze odpowiedniki leków

Jak płacić mniej za leki?

Leki na Receptę
Mówi się, że trzeba mieć zdrowie, żeby chorować. I to nie wszystko, bo aby chorować, trzeba mieć również pieniądze. Czasem jedna recepta może nas mocno szarpnąć po kieszeni. A co zrobić, gdy takich recept jest więcej? Zdesperowani dzielą tabletki na pół, by na dłużej wystarczyły, czy po prostu nie wykupują części leków. Postępując w taki sposób, narażasz się na ryzyko i postępowanie choroby. Dlatego przed podjęciem takiej decyzji warto wypróbować innych metod na oszczędzanie. Wbrew pozorom masz tu nieco pola do popisu. Tańsze odpowiedniki leków, promocje w aptekach, zakupy poprzez internet. A niektóre niegroźne schorzenia można wyleczyć naturalnymi sposobami.
apteka, leki

Czy warto kupować w aptekach online?

Sklepy internetowe
Apteki online są coraz bardziej popularne. Można kupić w nich leki, które są dostępne bez recepty. Często oferują nam konkurencyjne ceny, co zachęca wielu klientów. Jednak wiele z nas ma co do nich wątpliwości. Czytając ten artykuł dowiesz się jakie apteki dostępne w sieci wybierać.