Tutaj jesteś: Zdrowie > Choroby i Leczenie > Choroby Tarczycy

Choroby Tarczycy

pokaż wszystkie +
Porady (19)
Zmień widok
opuchnięte palce u rąk
2.5833/5
Czego objawem są opuchnięte palce u rąk?
redaktor: Judym, specjalista Tipy.pl
Opuchlizna palców może pojawiać się w różnych okolicznościach i mieć różny stopień nasilenia. Jeśli na zewnątrz jest upał, wkrótce spodziewasz się okresu, zjadłaś dużą porcję słonych potraw...  czytaj więcej »
sól bocheńska
2.8125/5
Jak stosować sól bocheńską?
redaktor: wegierka, specjalista Tipy.pl
Sól bocheńska, inaczej jodowo-bromowa, pozyskiwana jest z mioceńskich złóż solankowych z okolic Bochni. Produkt ten działa zbawiennie na wiele schorzeń i aktywnie wspomaga ich leczenie....  czytaj więcej »
wole tarczycowe
3.4000/5
Jak naturalnie leczyć niedoczynność tarczycy?
redaktor: Dafne, specjalista Tipy.pl
Tarczyca potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji, aby mogła funkcjonować poprawnie. Jest ona bowiem odpowiedzialna za nasz metabolizm, a dokładniej odpowiedzialne za niego są hormony...  czytaj więcej »
tarczyca
4.7500/5
Jak leczyć nadczynność tarczycy?
redaktor: Dafne, specjalista Tipy.pl
Nadczynność tarczycy jest spowodowana nadmierną produkcją hormonów przez tarczycę, jak również wskutek przyjmowania zbyt dużej dawki hormonów produkowanych przez tarczycę. A hormony te to...  czytaj więcej »
badanie tarczycy
4.0000/5
Jak leczyć niedoczynność tarczycy?
redaktor: Judym, specjalista Tipy.pl
Niedoczynność tarczycy jest związana ze zmniejszoną produkcją hormonu o nazwie tyroksyna. Ma to różne skutki uboczne, wśród których można wymienić np.: zmęczenie, przybranie na wadze,...  czytaj więcej »
hormony a tycie
1.0000/5
6 hormonów odpowiedzialnych za tycie u kobiet
redaktor: HanNaSolo, specjalista Tipy.pl
Czy jesteś jedną z tych kobiet, które próbowały wszystkiego co możliwe, aby schudnąć, ale bez rezultatów? Sprawdzałaś ostatnio poziom swoich hormonów? Wiele kobiet cierpi z powodu zaburzeń...  czytaj więcej »
dieta przy niedoczynności tarczycy
4.0000/5
Jaka dieta przy niedoczynności tarczycy?
redaktor: GosiaF, specjalista Tipy.pl
Jeśli cierpisz na niedoczynność tarczycy, powinnaś zawsze utrzymywać zdrową dietę. Powinna się ona składać z owoców, warzyw i produktów pełnoziarnistych. Inne ważne produkty to chude mięso...  czytaj więcej »
niedoczynność tarczycy
4.7500/5
Jakie są objawy niedoczynności tarczycy?
redaktor: Judym, specjalista Tipy.pl
Skutkiem niedoczynności tarczycy jest niewystarczająca produkcja ważnych dla organizmu hormonów. Choroba ta dotyka najczęściej kobiet, w szczególności w wieku 50+. Rzadko kiedy udaje się...  czytaj więcej »
nadczynność tarczycy
3.6667/5
Jakie są objawy nadczynności tarczycy?
redaktor: Judym, specjalista Tipy.pl
Nadczynność tarczycy ma miejsce wówczas, gdy tarczyca produkuje zbyt dużo hormonu o nazwie tyroksyna. Skutkiem tego jest bardzo duże przyspieszenie metabolizmu, prowadzące do nagłego spadku...  czytaj więcej »
Niedoczynność tarczycy
3.7500/5
Jak rozpoznać niedoczynność tarczycy?
redaktor: Akash, specjalista Tipy.pl
W Polsce na choroby tarczycy cierpi około 7-11 mln Polaków z czego ponad 1 mln nie ma o tym pojęcia. Tarczyca jest gruczołem w kształcie motyla znajdującym się u podstawy szyi i kontroluje...  czytaj więcej »
Sprecyzuj czego szukasz
Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
Czym są Tipy.pl? Co chcesz zrobić? Zmotywować się do pracy? Zrobić samolot z papieru? Zareklamować się w Internecie? Tipy.pl to miejsce, gdzie możesz znaleźć porady i wskazówki na każdy temat.
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


   Akceptuje regulamin *wyrażam zgodę na świadczenie usługi, przyjmuję do wiadomości, że jednocześnie tracę prawo do odstąpienia od Umowy.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie od GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.| z siedzibą w Krakowie, Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków |Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS – 416593| NIP – 5272644300 |za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.). Do korespondencji powyżej wskazuję m. in. podany przeze mnie w formularzu i należący do mnie adres e-mail.
Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub
Usługę świadczy

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.

Siedziba

Kraków
Os. Teatralne 9A
31-946 Kraków

Krajowy Rejestr Sądowy

Sąd Rejonowy w Krakowie
XI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego

Kontakt

Tel: +48 12 646 28 12
Fax: + 48 12 646 27 10
E-mail: tipy@firma.interia.pl
Adres: Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków

KRS 0000416593    NIP 5272644300    REGON 142734048
Nie jestem pasożytem, nie blokuje reklam
pasożyt
Proszę wyłącz Adblock-a, jeśli chcesz zobaczyć treść artykułu.