Najgorsze diety

Najgorsze diety świata

Diety
Lista coraz nowszych proponowanych nam diet stale się wydłuża. Większość z nich jednak kompletnie nie nadaje się do stosowania, zamiast pomagać w odchudzaniu przynosi odwrotny efekt. Przeczytaj artykuł i poznaj najgorsze diety!
Arbuz

Jak zrobić głodówkę bez głodowania?

Głodówki
Głodówki to łatwy i szybki sposób na oczyszczenie organizmu, jednak w większości mają pewną wadę. Otóż, oczyszczanie organizmu związane jest z wydalaniem różnych toksyn z organizmu do przewodu pokarmowego. Toksyny mogą być usunięte z przewodu pokarmowego wyłącznie za pomocą błonnika, którego w dietach głodówkowych brak. Zatem zamiast zostać przesunięte do odbytu i wydalone to spokojnie zalegają w jelitach i powoli przenikają znów do organizmu. Aby temu zapobiec i się ich jak najszybciej pozbyć stosuje się lewatywy, które pozbywają się toksyn ale wyłącznie tych, które zalegają w ostatnim fragmencie przewodu pokarmowego czyli z jelita grubego. Reszta toksyn ulokowanych w żołądku i jelicie cienkim pozostaje w organizmie. Tych wad pozbawiona jest głodówka oparta na diecie arbuzowej wymyślona przez Józefa Słoneckiego.
owocowa dieta oczyszczająca

Jak wygląda owocowa dieta oczyszczająca?

Zdrowa Dieta
Jeśli szukasz szybkiego sposobu, żeby schudnąć, wypróbuj jedną z opisanych poniżej diet owocowych. Dzięki nim pozbędziesz się z organizmu toksyn i unikniesz wyczerpania charakterystycznego dla innych diet oczyszczających. Owocowe diety oczyszczające są szybkim i skutecznym połączeniem odchudzania i oczyszczania. Dostarczają odpowiednią dawkę witamin i zapewniają dużą ilość energii. Przekonaj się sama.
detoks owocowy

Jak zrobić detoks owocowy?

Odżywianie
Dobrze zbilansowana, zdrowa dieta jest najlepszym sposobem na poprawę funkcjonowania układu trawienia i oczyszczenie organizmu z toksyn. Osoby zmagające się z nadprogramowymi kilogramami często sięgają po różnego rodzaju medykamenty. Nie jest to rozwiązanie dobre, a często bywa nawet niebezpieczne. Zamiast tego lepiej zaufać naturalnym sposobom na odchudzanie. Doskonałym pomysłem jest dieta owocowa. Poniżej znajdziesz kilka wersji owocowego detoksu. Wybierz taki, który najlepiej zaspokoi twój apetyt.