stojak na gazety

Jak zrobić stojak na gazety z rur?

Meble biurowe
Choć czytanie papierowych czasopism jest coraz bardziej wypierane przez przeglądanie serwisów internetowych, wciąż nie brak osób, które nie wyobrażają sobie porannej kawy bez przejrzenia najświeższej prasy. Także po powrocie z pracy wielu z nas lubi mieć gdzieś pod ręką ulubiony magazyn. Z tego też powodu bardzo często takie gazety kładziemy na stoliku kawowym w salonie. O wiele lepiej jednak przechowywać je w gazetniku. I wcale nie musimy takiego stojaka na gazety kupować w sklepie. Przy odrobinie czasu i chęci zrobimy go sami, np. z miedzianych rur i kawałka tkaniny.
Biuro domowe

Jak wybrać meble do biura domowego?·

Meble biurowe
Najlepsze meble biurowe to te, przy których będzie ci wygodnie pracować i będą ci się wizualnie podobać. Zanim je wybierzesz musisz znać dokładne wymiary pomieszczenia, swój budżet oraz zastanowić się ile czasu spędzasz w biurze każdego dnia.
Odświeżanie starych mebli

Jak odświeżyć stare meble?

Jadalnie
Czy twoje stare meble utraciły blask nowości? Meble rattanowe są brudne, siedziska są pozapadane zaś na drewnianych meblach pojawiły się rysy? Jeśli tak to zapoznaj się z poniższymi poradami:
czyszczenie skóry

Jak czyścić wyroby skórzane?

Sofy i kanapy
Najlepiej czyścić produkty skórzane w zależności od rodzaju plam. Poniższa instrukcja dotyczy ogólnych zabiegów czyszczenia skóry wyprawionej – jak torby podróże, meble, kurtki, jak również niewyprawionej – buty, siodła, kurtki itp.
Komoda ozdobna

Jak ozdobić komodę motywem kwiatowym?

Półki i Regały
Możesz samodzielnie stworzyć piękną, ręcznie malowaną komodę bez narażania się na wysokie koszty. Wystarczy, że masz w domu straszą i nieco zniszczoną komodę, którą watro jeszcze odnowić. Malowanie i odbijanie szablonów zajmuje mniej czasu niż ci się może wydawać. Wszystkie czynności są łatwe do wykonania. Wykorzystaj do tego celu komodę lub biurko, które mają równą i stosunkowo gładką powierzchnię. Wybierz satynowe lub półmatowe farby, których powierzchnia będzie łatwa do czyszczenia.