klimatyzacja

Czy używanie klimatyzacji jest zdrowe?

Bezpieczeństwo Na Drogach
Większość z nas zaraz po uruchomieniu samochodu, bez zastanowienia się włącza klimatyzację. Lecz robiąc to narażamy nasze zdrowie i innych osób znajdujących się w samochodzie z nami. Dlaczego nie powinniśmy włączać klimatyzacji zaraz po uruchomieniu samochodu? W dalszej części artykułu znajdziesz odpowiedź na to pytanie.
uczennica

Bezpieczna droga do szkoły - poradnik

Rozpoczęcie szkoły
Pamiętaj, że dzieci do lat siedmiu nie mogą samodzielnie poruszać się po drogach – należy zapewnić im opiekę osoby co najmniej dziesięcioletniej. Zanim dziecko pójdzie do szkoły, zapoznaj je z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa ruchu drogowego. Uczul, aby zachowywało szczególną ostrożność na pasach, podczas przechodzenia przez ulicę i na przystanku autobusowym.
apteczka pierwszej pomocy

Jak przygotować apteczkę pierwszej pomocy?

Pierwsza Pomoc
Bezproblemowo możemy zakupić gotową apteczkę pierwszej pomocy. Jednak często okazuje się, że jednak czegoś dla nas w nich brakuje, lub coś jest zbędne. Zamiast więc kupować apteczkę tylko po to, żeby ją przeorganizować można zrobić sobie apteczkę samodzielnie. Oto kilka wskazówek odnośnie tworzenia własnej apteczki.