para w łóżku

Jak zaspokoić faceta analizując jego temperament seksualny?·

Poradnik Seksualny
Niektórzy faceci są nieśmiali, inni bezpośredni, jeszcze inni w sypialni zamieniają się w demona seksu. Określenie temperamentu seksualnego twojego partnera może przekształcić wasze pożycie seksualne z grzecznego i poprawnego w takie, które jeszcze przez długie tygodnie będzie wywoływać na twarzy rumieniec. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak zaspokoić twojego faceta, przeczytaj ten artykuł. Ustal, jakim typem kochanka jest twój partner i przekonaj się jak go zadowolić.
Gra wstępna

Jak powinna wyglądać gra wstępna?

Bezpieczny Seks
Mimo że gra wstępna to preludium do seksu, dla niektórych może być tak naprawdę daniem głównym a nie tylko drobną przekąską. Wiem, że doskonale potrafisz całować czy w odpowiedni sposób ściągać ubranie z kobiety! W tym artykule mam kilka dodatkowych porad jak urozmaicić grę wstępną.
Chłopak i dziewczyna w łóżku

Co mówić podczas seksu?

Poradnik Seksualny
Kobiety przeważnie z natury są romantyczne i potrzebują wielu miłych słów, które potwierdzą ich atrakcyjność. Są również takie, które chciałyby usłyszeć wiele pikantnych słów podczas ostrego seksu. Niestety są również bardzo wrażliwe i wiele rzeczy biorą zbytnio do siebie. Nieodpowiednie słowa potrafią zepsuć cały nastrój. Co mówić do kobiety podczas seksu, aby była zachwycona? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w poniższym artykule.
para zakochanych na łóżku

Jak przeciwdziałać monotonii w łóżku?

Zdrowie Seksualne
Po wielu latach małżeństwa wkradła się w wasze życie miłosne monotonia? Po dziesięciu lub piętnastu latach od ślubu często zdarza się, że współmałżonkowie zaczynają odczuwać pewną nudę w sypialni. Niekiedy zdarza się, że również pary z krótszym stażem mają problem z monotonią. Na początku każdy dzień to nowa przygoda i doskonała zabawa, z czasem jednak to, co kiedyś było ekscytujące staje się przewidywalne, nudne i monotonne, co wywołuje u partnerów seksualną chandrę. Partnerzy są znudzeni seksem w standardowych miejscach i przewidywalnych pozycjach, lub po prostu są zmęczeni ciężkim dniem pracy i w ogóle nie mają siły na seks. W takiej sytuacji powinni postarać się by uatrakcyjnić pożycie. Oboje muszą podjąć starania, aby utrzymać związek i więź seksualną. Najważniejsze, o czym należy pamiętać by osiągnąć sukces w tym względzie to inicjatywa i otwarty umysł. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek jak poprawić życie seksualne. Więc do dzieła.
seks małżeński

Jak sprawić, by seks małżeński był wciąż ekscytujący?

Poradnik Seksualny
Seks małżeński, mimo pogłosek, nie jest równoznaczny z karą śmierci. Poszukiwanie nowych doznań oraz wspaniałych przygód seksualnych nie kończy się założeniem obrączki na palec. W rzeczywistości, małżeństwo może oznaczać początek zupełnie nowego rozdziału w naszym seksualnym pożyciu.
libido u kobiet

Jak zwiększyć libido u kobiet?

Abstynencja Seksualna
Kobiety często doświadczają problemów z niskim libido. Jest to wywołane przez mnóstwo różnych powodów. Ale w dzisiejszych czasach niskie libido nie musi być stanem przewlekłym. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek jak zwiększyć libido, dzięki którym i ty i twój partner będziecie szczęśliwi.
całowanie się na plaży

Jak urozmaicić życie seksualne?

Poradnik Seksualny
Prędzej czy później wszystkie pary przechodzą fazę, kiedy pewna iskra zaczyna znikać z ich życia seksualnego. Te wszystkie rzeczy, które były niezwykle ekscytujące, gdy robiliście je pierwszy raz stały się nudne i monotonne, bo powtarzacie je dziesiątki razy. Zauważyłeś, że uprawiacie seks stale w tych samych pozycjach i tych samych miejscach. Specjaliści seksuolodzy twierdzą, że pary, które eksperymentują z nowymi pozycjami, miejscami czy gadżetami są stale zadowolone ze współżycia i udaje się im podtrzymać wzajemną ekscytację. Natomiast pary, które utknęły w rutynie i wzajemnie obarczają się winą za nieudane pożycie zwykle stają się byłymi parami. Ze względu na swoja własną przyjemność i dobro waszych wzajemnych relacji najlepiej jest próbować nowych rzeczy. Poniżej znajdziesz wskazówki jak urozmaicić życie seksualne.

Jak obudzić w sobie demona seksu?

Poradnik Seksualny
W mediach aż roi się od seksu. Wydawać się by mogło, że nie można bez niego sprzedać nawet paczki chipsów. A ty czujesz się oziębła, nienormalna – bo przecież wszyscy chcą to robić. Współżycie z partnerem kuleje, bo on zmęczony jest ciągłym inicjowaniem, nakłanianiem i przekupywaniem ciebie. Ty zaś uważasz seks za obowiązek lub w najlepszym razie kartę przetargową. Jeśli czujesz, że omija cię coś ważnego i chcesz to zmienić – można. Można odzyskać radość seksu. Można też poznać ją po raz pierwszy, niezależnie od wieku. Wymaga to jednak poświęcenia czasu i uwagi. Jednak nic, co wartościowe nie przychodzi łatwo.