para w łóżku

Jak zaspokoić faceta analizując jego temperament seksualny?·

Poradnik Seksualny
Niektórzy faceci są nieśmiali, inni bezpośredni, jeszcze inni w sypialni zamieniają się w demona seksu. Określenie temperamentu seksualnego twojego partnera może przekształcić wasze pożycie seksualne z grzecznego i poprawnego w takie, które jeszcze przez długie tygodnie będzie wywoływać na twarzy rumieniec. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak zaspokoić twojego faceta, przeczytaj ten artykuł. Ustal, jakim typem kochanka jest twój partner i przekonaj się jak go zadowolić.
Gra wstępna

Jak powinna wyglądać gra wstępna?

Bezpieczny Seks
Mimo że gra wstępna to preludium do seksu, dla niektórych może być tak naprawdę daniem głównym a nie tylko drobną przekąską. Wiem, że doskonale potrafisz całować czy w odpowiedni sposób ściągać ubranie z kobiety! W tym artykule mam kilka dodatkowych porad jak urozmaicić grę wstępną.
Chłopak i dziewczyna w łóżku

Co mówić podczas seksu?

Poradnik Seksualny
Kobiety przeważnie z natury są romantyczne i potrzebują wielu miłych słów, które potwierdzą ich atrakcyjność. Są również takie, które chciałyby usłyszeć wiele pikantnych słów podczas ostrego seksu. Niestety są również bardzo wrażliwe i wiele rzeczy biorą zbytnio do siebie. Nieodpowiednie słowa potrafią zepsuć cały nastrój. Co mówić do kobiety podczas seksu, aby była zachwycona? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w poniższym artykule.
seks małżeński

Jak sprawić, by seks małżeński był wciąż ekscytujący?

Poradnik Seksualny
Seks małżeński, mimo pogłosek, nie jest równoznaczny z karą śmierci. Poszukiwanie nowych doznań oraz wspaniałych przygód seksualnych nie kończy się założeniem obrączki na palec. W rzeczywistości, małżeństwo może oznaczać początek zupełnie nowego rozdziału w naszym seksualnym pożyciu.
libido u kobiet

Jak zwiększyć libido u kobiet?

Abstynencja Seksualna
Kobiety często doświadczają problemów z niskim libido. Jest to wywołane przez mnóstwo różnych powodów. Ale w dzisiejszych czasach niskie libido nie musi być stanem przewlekłym. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek jak zwiększyć libido, dzięki którym i ty i twój partner będziecie szczęśliwi.
całowanie się na plaży

Jak urozmaicić życie seksualne?

Poradnik Seksualny
Prędzej czy później wszystkie pary przechodzą fazę, kiedy pewna iskra zaczyna znikać z ich życia seksualnego. Te wszystkie rzeczy, które były niezwykle ekscytujące, gdy robiliście je pierwszy raz stały się nudne i monotonne, bo powtarzacie je dziesiątki razy. Zauważyłeś, że uprawiacie seks stale w tych samych pozycjach i tych samych miejscach. Specjaliści seksuolodzy twierdzą, że pary, które eksperymentują z nowymi pozycjami, miejscami czy gadżetami są stale zadowolone ze współżycia i udaje się im podtrzymać wzajemną ekscytację. Natomiast pary, które utknęły w rutynie i wzajemnie obarczają się winą za nieudane pożycie zwykle stają się byłymi parami. Ze względu na swoja własną przyjemność i dobro waszych wzajemnych relacji najlepiej jest próbować nowych rzeczy. Poniżej znajdziesz wskazówki jak urozmaicić życie seksualne.
para zakochanych na łóżku

Jak przeciwdziałać monotonii w łóżku?

Zdrowie Seksualne
Po wielu latach małżeństwa wkradła się w wasze życie miłosne monotonia? Po dziesięciu lub piętnastu latach od ślubu często zdarza się, że współmałżonkowie zaczynają odczuwać pewną nudę w sypialni. Niekiedy zdarza się, że również pary z krótszym stażem mają problem z monotonią. Na początku każdy dzień to nowa przygoda i doskonała zabawa, z czasem jednak to, co kiedyś było ekscytujące staje się przewidywalne, nudne i monotonne, co wywołuje u partnerów seksualną chandrę. Partnerzy są znudzeni seksem w standardowych miejscach i przewidywalnych pozycjach, lub po prostu są zmęczeni ciężkim dniem pracy i w ogóle nie mają siły na seks. W takiej sytuacji powinni postarać się by uatrakcyjnić pożycie. Oboje muszą podjąć starania, aby utrzymać związek i więź seksualną. Najważniejsze, o czym należy pamiętać by osiągnąć sukces w tym względzie to inicjatywa i otwarty umysł. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek jak poprawić życie seksualne. Więc do dzieła.

Jak obudzić w sobie demona seksu?

Poradnik Seksualny
W mediach aż roi się od seksu. Wydawać się by mogło, że nie można bez niego sprzedać nawet paczki chipsów. A ty czujesz się oziębła, nienormalna – bo przecież wszyscy chcą to robić. Współżycie z partnerem kuleje, bo on zmęczony jest ciągłym inicjowaniem, nakłanianiem i przekupywaniem ciebie. Ty zaś uważasz seks za obowiązek lub w najlepszym razie kartę przetargową. Jeśli czujesz, że omija cię coś ważnego i chcesz to zmienić – można. Można odzyskać radość seksu. Można też poznać ją po raz pierwszy, niezależnie od wieku. Wymaga to jednak poświęcenia czasu i uwagi. Jednak nic, co wartościowe nie przychodzi łatwo.