flirciarz

Jak żyć z flirciarzem?

Flirt
Flirciarzem może być każdy mężczyzna, także oddany mąż i wspaniały ojciec. Bo flirt to niekoniecznie wstęp do zdrady, częściej próba potwierdzenia atrakcyjności i męskości, dojrzenia jej w oczach innych pań. Jedna mu nie wystarcza, wszak ją już zdobył, więc flirtuje z kelnerką w kawiarni, ekspedientką w sklepie, urzędniczką... Jak żyć z takim egzemplarzem i nie zwariować? Ciche dni to kiepskie rozwiązanie. Przecież wiesz, że mężczyzna nie potrafi czytać w myślach. Musisz z nim rozmawiać o tym, co cię niepokoi, czego nie lubisz i nie akceptujesz w jego zachowaniu. Zachowaj spokój.
zdrada

Zdrada i co dalej?

Zdrada i Niewierność
Nie jest prawdą, że tylko panowie zdradzają. A jeśli już, to przecież często z mężatkami. Kobiety zdradzają na wiele sposobów. Niekoniecznie musi dojść do fizycznego zbliżenia. Zażyła relacja z kolegą z pracy, czułe rozmowy z nieznajomym na internetowych łączach mogą położyć się cieniem na dotychczasowym związku. Co robić, gdy zdrada stanie się naszym udziałem?
Chłopak z dziewczyną na ławce

Jak sprawdzić czy chłopak ma skłonności do zdradzania?

Małżeństwo i Romans
Głównym tematem portali są teraz zdrady, których dokonali sławni tego świata wobec swoich żon czy dziewczyn. Najgorsze jest to, że zdrady nie były jednorazowe tylko kończyły się wieloma romansami z różnymi kobietami. Zdradzone żony czy dziewczyny nie dość, że przechodziły osobisty dramat to naddatek były na językach całego świata. Tak wiele jest kobiet, które codziennie zastanawiają się czy ich partner nie kombinuje coś na boku. Myślę, że zbyt wiele. Zasięgnęłam opinii psychologów i specjalistów do relacji międzyludzkich, dzięki czemu mogłam wyciągnąć wnioski i teraz zaprezentować wam 8 oznak świadczących o tym, że chłopak ma tendencję do zdrady.
jak zakończyć romans?

Jak zakończyć romans?

Małżeństwo i Romans
Romans zwykle ma dobre zakończenie tylko w filmach romantycznych. Rzeczywistość bywa bardziej okrutna. Może masz męża i dzieci, lub to on jest zajęty. Tak, czy inaczej twój związek nie ma żadnej przyszłości a ty właśnie zaczęłaś zdawać sobie z tego sprawę. Jest ci przykro, czujesz się winna, boisz się, że o wszystkim dowie się ktoś niepowołany. Najwyższa pora zatem, aby zakończyć romans. Tylko jak?
Pułapka na serce

Jak przyłapać męża na zdradzie?

Kryzysy Małżeńskie

Podejrzewasz, że twój mąż cię zdradza? Nie możesz się z nim rozstać tylko na podstawie swoich domysłów. Co zrobić, aby złapać go na gorącym uczynku i odkryć jego kłamstwa? W dzisiejszych czasach coraz bardziej popularne staje się zatrudnianie prywatnego detektywa. Niestety zwiększone zapotrzebowanie na te usługi sprawiły, że ich koszty mogą przerosnąć nasze możliwości. Spokojnie - mam tu kilka sprawdzonych sposobów, które pomogą wykryć ci oszustwo na własną rękę.

Kłamstwo

Jak kłamać?

Małżeństwo i Rozwiązywanie Problemów
Jak dobrze kłamać, aby nikt się nie zorientował ani nic nie podejrzewał? Kłamstwo jest z natury złe, jednak w niektórych przypadkach jest ono moralnie dopuszczalne. Do takich przypadków należy między innymi obawa przed urażeniem czyichś uczuć oraz strach przed konsekwencjami wyjawienia prawdy. Jak dobrze kłamać i być wiarygodnym?
romans

Jak utrzymać romans w sekrecie?

Małżeństwo i Romans
Masz już żonę lub męża jednak ostatnio stanęła ci na drodze osoba, która sprawia, że serce bije ci mocniej, uśmiechasz się na jej widok i marzysz, aby znaleźć się z nią sam na sam. No cóż, najprawdopodobniej wdasz się w romans. Jednak wiedz, że nie jest to sprawa prosta. Romans jest wielkim ryzykiem. W grze tej możesz przegrać wszystko - zarówno nowego kochanka jak i swoją dotychczasową rodzinę. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek których musisz się trzymać, aby utrzymać romans w sekrecie.
związek po zdradzie

Jak odbudować związek po zdradzie?

Kryzysy Małżeńskie
Zdrada zniszczyła już wiele związków. Świadomość tego, że zostałaś oszukana przez osobę, którą kochasz i darzysz największym zaufaniem łatwo nie znika z pamięci. Jednak czasem zdarza się, że partner uświadomi sobie, jak wielki popełnił błąd. Zastanawiasz się wówczas, czy możliwe jest odbudowanie związku po zdradzie? Czy możesz pokochać partnera na nowo? Oto kilka rad, które pomogą ci, gdy postanowisz dać mu drugą szansę.
udany związek

Jak uniknąć zdrady?

Seks Małżeński
Mężczyźni zdradzają, ponieważ brakuje im emocjonalnej miłości, którą powinni otrzymywać od ciebie. Jeśli nie poświęcasz im zbyt dużo uwagi, zaczynają czuć się niepewnie. Odczuwają niepokój, który może doprowadzić do zdrady. Może brzmi to nieco dziwnie, ale tak właśnie jest. Mężczyźni zdradzają, ponieważ sami tego chcą. Poniżej znajdziesz wskazówki, jak uniknąć zdrady.