zazdrosna żona

Zazdrość o męża - jak sobie z nią poradzić?

Małżeństwo i Rozwiązywanie Problemów
Pierwszy mąż cię zdradzał i z tego powodu rozpadło się twoje małżeństwo. Teraz jesteś w drugim związku i ciągle podejrzewasz partnera, że on również może spotykać się z innymi kobietami. Kochasz go, ale złościsz się, gdy patrzy na inne panie. Robisz mu wymówki. Podsłuchujesz rozmowy telefoniczne i sprawdzasz połączenia w komórce, żeby się dowiedzieć, kto do niego dzwonił. Nie znalazłaś żadnego potwierdzenia swych podejrzeń i zdajesz sobie sprawę, że to, co robisz, nie jest w porządku. Chciałabyś z tym skończyć, ale nie wiesz jak…
zdrada

Zdrada i co dalej?

Zdrada i Niewierność
Nie jest prawdą, że tylko panowie zdradzają. A jeśli już, to przecież często z mężatkami. Kobiety zdradzają na wiele sposobów. Niekoniecznie musi dojść do fizycznego zbliżenia. Zażyła relacja z kolegą z pracy, czułe rozmowy z nieznajomym na internetowych łączach mogą położyć się cieniem na dotychczasowym związku. Co robić, gdy zdrada stanie się naszym udziałem?
strach przed zdradą męża

Lęk przed zdradą w nowym związku - jak sobie radzić?

Zdrada i Niewierność
Masz za sobą nieudany związek, może nawet małżeństwo. Powodem jego rozpadu były notoryczne zdrady partnera. Po jakimś czasie udało ci się ułożyć swoje życie od nowa. Poznałaś uczciwego i sympatycznego mężczyznę. Zaufałaś mu, a kiedy ci się oświadczył, przyjęłaś pierścionek. Teraz mieszkacie razem, ale czy wszystko jest w porządku? Nie do końca… Sen z powiek spędzają ci obawy, że obecny partner też może cię zdradzić. Dzwonisz więc do niego do pracy, bo nie potrafisz przestać zastanawiać się, czy nie flirtuje. Męczy cię ta podejrzliwość. Jego zapewne też. Jak sobie z tym poradzić?
Para w łóżku

Jak uwieść mężatkę?

Romans w Pracy
Stało się, spodobała ci się piękna kobieta w pracy, niestety mężatka, ale pokusa jest ogromna i chciałbyś wiedzieć jak ją uwieść. Istnieją tylko dwa powody, aby zrozumieć, czemu kobieta może ulec twoim wdziękom. Po pierwsze pomagasz kobiecie złamać przysięgę, którą ślubowała mężowi i której najwyraźniej żałuje. Po drugie, jeśli kobieta zamężna jest gotowa na romans ryzykując jednocześnie rozpad małżeństwa oznacza to, że w jej domu nie dzieje się zbyt dobrze. Aby uwieść kobietę w pracy potrzeba dużo finezji, trzeba pamiętać, że jest to jednak środowisko pracy, w którym istnieje wiele przepisów w celu zapobieżenia nadużyciom. Jednakże, jeśli podążysz za moimi poradami dowiesz się jak możesz uwodzić mężatkę praktycznie w każdym momencie.
Kłamstwo

Jak kłamać?

Małżeństwo i Rozwiązywanie Problemów
Jak dobrze kłamać, aby nikt się nie zorientował ani nic nie podejrzewał? Kłamstwo jest z natury złe, jednak w niektórych przypadkach jest ono moralnie dopuszczalne. Do takich przypadków należy między innymi obawa przed urażeniem czyichś uczuć oraz strach przed konsekwencjami wyjawienia prawdy. Jak dobrze kłamać i być wiarygodnym?
Pułapka na serce

Jak przyłapać męża na zdradzie?

Kryzysy Małżeńskie

Podejrzewasz, że twój mąż cię zdradza? Nie możesz się z nim rozstać tylko na podstawie swoich domysłów. Co zrobić, aby złapać go na gorącym uczynku i odkryć jego kłamstwa? W dzisiejszych czasach coraz bardziej popularne staje się zatrudnianie prywatnego detektywa. Niestety zwiększone zapotrzebowanie na te usługi sprawiły, że ich koszty mogą przerosnąć nasze możliwości. Spokojnie - mam tu kilka sprawdzonych sposobów, które pomogą wykryć ci oszustwo na własną rękę.

Życie w trójkącie

Jak być tą drugą?

Kryzysy Małżeńskie
Bycie tą drugą jest trudne, prawda? W szczególności sprawa jest skomplikowana gdy ta pierwsza jest jego żoną a nie tylko dziewczyną. Istnieją jednak sposoby na poradzenie sobie z tą sytuacją i tutaj opiszemy kilka z nich.
Kobieta z mieczem

Jak przestać zdradzać?

Zdrada i Niewierność
Można ukrócić ten artykuł i zawarte w nim wskazówki do prostych słów: „po prostu przestań, to nie jest takie trudne do zrealizowania”, szczególnie jeśli naprawdę zależy Ci na Twoim partnerze. Jeżeli czujesz, że nie potrafisz, uwolnij się od swojego mężczyzny, ponieważ najwyraźniej nie zależy Ci tak bardzo na jego uczuciach. Nie mniej jednak, jeśli chcesz przestać zdradzać, a tak naprawdę nie wiesz jak sobie pomóc, wykorzystaj poniższe wskazówki.
Jak wybaczyć zdradę?

Jak wybaczyć zdradę?

Kryzysy Małżeńskie
Twój partner lub współmałżonek cię zdradził? Nie wiesz czy mu w ogóle wybaczyć a jeśli się na to decydujesz to jak raz na zawsze wybaczyć zdradę, aby nie powracała w kłótniach i koszmarach?
Związek, miłość

Jak uniknąć rozpadu małżeństwa?

Kryzysy Małżeńskie
Wiele z nas marzy o związku, w którym będziemy szczęśliwi aż do końca naszych dni, jednak nie zawsze jest tak pięknie. Są dobre dni i te gorsze przez które przechodzi nawet najlepiej dobrana para. Nikt oczywiście nie chce, aby jego małżeństwo się skończyło, jednak nie zawsze wiemy jak do tego nie dopuścić zanim będzie za późno. Poniżej przedstawiam 7 sposobów na uniknięcie rozpadu małżeństwa.