randka po 50

Randka w późnym wieku - jak sobie poradzić?

Randki po Rozwodzie
Jesteś rozwódką, masz spokojne, ustabilizowane życie, dorosłe dzieci, dobrą pracę i wiele pasji. Przyzwyczaiłaś się do życia w pojedynkę, jednak niedawno poznałaś kogoś, kto o ciebie zabiega. Zgodziłaś się w końcu na spotkanie, ale bardzo się denerwujesz – zarówno pierwszą po latach randką, jak i perspektywą związku. Dopadły cię wątpliwości. Zastanawiasz się, czy dobrze zrobiłaś godząc się na spotkanie. Jak sobie poradzić?
randka

Jak dobrze wyglądać na randce?

Randki po Rozwodzie
Znalazłaś mężczyznę, z którym warto się umówić i wybierasz się na randkę. Pierwsze wrażenie jest oczywiście bardzo ważne, powinnaś wyglądać seksownie, ale nie wulgarnie. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek jak dobrze wyglądać na pierwszej randce.
pierwsza randka

O czym rozmawiać na pierwszej randce?

Randki po Rozwodzie
Rozmowa na pierwszej randce nigdy i nie jest prosta. Żebyśmy się nie wiadomo jak starali zawsze zapadnie na pewien czas krępująca cisza, język nam się plącze, nie potrafimy ułożyć w myślach najprostszego pytania. Oczywiście istnieją osoby, które są mistrzami w tej dziedzinie, jednak większość ludzi ma taki sam problem podczas rozmowy z osobą, która wpadła im w oko. Poniżej znajdziesz kilka porad dotyczących rozmowy na randce, a mianowicie - o czym rozmawiać a na jaki temat lepiej zachować milczenie.
Podryw doskonały

Jak poderwać faceta?

Zauroczenie
Co sprawia, że kobieta staje się atrakcyjna dla mężczyzny? Jak zwrócić na siebie uwagę i co zrobić, aby rzucić faceta na kolana? Pamiętaj, że pierwsze wrażenie jest decydujące. Od niego zależy czy mężczyzna, który wpadł Ci w oko będzie zainteresowany poznaniem Ciebie. Jak poderwać mężczyznę?