randki on-line

Związki w sieci - na co zwracać uwagę?

Randki On-line
Agata była kilka lat po rozwodzie. Czuła się samotna. Pewnego wieczoru włączyła laptop, zalogowała się na forum randkowym i… poznała Pawła. Spotykają się od roku, Agata jest zakochana i bardzo szczęśliwa. Coraz więcej związków ma swój początek w Internecie. To już niejako znak naszych czasów – prawdopodobnie szybciej znajdziesz miłość na portalach randkowych niż w biurze matrymonialnym. O czym należy pamiętać decydując się na internetowe randkowanie?
miłość internetowa

Jak znaleźć miłość w internecie?

Znalezienie Tego Jedynego
Dojrzały, po przejściach, z nadzieją patrzący w przyszłość... Klik. Samotny, wrażliwy, uczciwy... Klik. Od godziny wpatrujesz się w ekran komputera, zastanawiając się, czy szukanie partnera w internecie to na pewno dobry pomysł. “Próba nie strzelba, nie ja pierwsza i nie ostatnia!” - stwierdzasz w jednej chwili, by już po dwóch minutach zganić siebie w myślach: “Kto to widział, by logować się na portalu randkowym, jeśli znajomi się o tym dowiedzą, na pewno mnie wyśmieją!”. A przecież Internet wkroczył do prawie każdej dziedziny naszego życia, nic dziwnego zatem, że coraz więcej osób przy jego pomocy próbuje znaleźć tę drugą połówkę.
Para na plaży

Jak nie zostać oszukanym przez oszusta matrymonialnego?

Randki On-line
W Internecie widać coraz więcej propozycji matrymonialnych. Powstają nawet specjalne serwisy, na których można znaleźć swoją miłość. Nie wszystkie jednak wydają się nam wiarygodne. Jak uniknąć oszustwa matrymonialnego? Dowiesz się czytając ten artykuł.
flirtowanie przez sms

Jak flirtować przez SMS-y?

Zauroczenie
Od kiedy mamy możliwość wysyłania SMS-ów możemy powiedzieć, że sztuka flirtowania wkroczyła w XXI wiek. Wydawać by się mogło, że to nic wielkiego, jednak czasami łatwiej nam coś napisać, niż powiedzieć prosto w oczy. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek jak delikatnie zasugerować komuś swoje zainteresowanie w krótkiej wiadomości tekstowej.
błędy na randce

Jak poderwać dziewczynę przez Internet?

Randki On-line
Niektórzy mężczyźni w ogóle nie mają wyczucia oraz nie znają zasad dobrego wychowania jeśli chodzi o kontakt z kobietami. Poniżej przedstawiam listę rzeczy, których żaden facet, NIGDY nie powinien robić jeśli stara się poderwać dziewczynę przez Internet.
podrywanie online

Jak poderwać chłopaka przez Internet?

Randki On-line
Mężczyźni są wzrokowcami. Pierwszą rzeczą jaką robią wchodząc na twój profil na Sympatii czy Naszej-Klasie, to nie czytanie o tobie i twoich zainteresowaniach, ale oglądanie twoich zdjęć. Muszą sprawdzić czy jesteś "sexy laska". Musisz brać również pod uwagę, że to czy jesteś "sexy" czy nie, zależy od gustu faceta a nie od twojej osoby. Poniżej przedstawiam najczęstsze błędy, które robią kobiety podrywając mężczyzn online.
randki online

Jak uniknąć błędów w profilu randkowym?

Randki online
Właśnie zapłaciłaś/eś pieniądze za dostęp do serwisu randkowego. Po kilku godzinach pracy wydaje ci się, że twój profil jest już idealny. Teraz siedzisz, przeglądasz profile innych osób i czekasz na pierwszą wiadomość. Czekasz jeden dzień, drugi, trzeci - twoja skrzynka odbiorcza jest nadal pusta. Dlaczego? Gdzie został popełniony błąd? Sprawdź poniższą listę z najczęstszymi błędami w profilach na serwisach randkowych i stwórz profil, zachęcający innych użytkowników do zapoznania się właśnie z tobą.
dobry profil

Jak stworzyć dobry profil w serwisie randkowym?

Randki online
Profil w serwisie randkowym jest jak reklama. Aby był naprawdę skuteczny, musi być dobrze przemyślany i trafiać w samo serce odbiorcy. Większość mężczyzn oraz kobiet nie ma zielonego pojęcia jak stworzyć profil, który zwróciłby na niego uwagę płci przeciwnej. Poniżej przedstawiam kilka porad, które pomogą ci stworzyć profil idealny.
flirt online

Jak flirtować na GG?

Gadu-Gadu
Chcesz spróbować flirtu przez Gadu-Gadu, ale nie wiesz jak to zrobić? Uwierz, że to nic trudnego. Poniżej znajdziesz wskazówki, jak flirtować na GG.
miłość internetowa

Jak znaleźć miłość przez internet?

Znalezienie Tej Jedynej
Randki internetowe są sprytnym sposobem na odnalezienie partnera ze snów, ale sporo różnią się od tradycyjnych. Przeczytaj poniższy artykuł, a dowiesz się co zrobić, żeby znaleźć miłość przez internet.