spacer z psem

Bezpieczny spacer z psem - o czym pamiętać?

Pies w Domu
Gdy dni stają się coraz cieplejsze, ty i twój czworonożny przyjaciel więcej czasu spędzacie na wspólnych wędrówkach. Spraw, by były one nie tylko udane, ale także bezpieczne dla was obojga. Zaginięcie lub zranienie – oto, co zazwyczaj grozi twojemu podopiecznemu na dalszych i bliższych spacerach. Nie bez znaczenia jest też jego komfort, na który wpływa także... smycz.

Jak dbać o swojego psa w zimie?

Akcesoria dla Psów
Kiedy za oknem temperatura spada poniżej zera, a na kalendarz wkracza biała zima - pomyśl o przygotowaniach do zimy swojego psa. On tak samo jak Ty, w tej mroźnej porze roku, potrzebuje specjalnego traktowania. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, o czym nie możesz zapomnieć jeśli zima tuż, tuż!

Obroża czy szelki dla szczeniaka? Co wybrać?

Akcesoria dla Psów
Stałeś się szczęśliwym posiadaczem szczeniaka i właśnie zastanawiasz się, czy wybrać dla niego tradycyjną obrożę, czy może szelki? Przeczytaj artykuł i poznaj wszystkie za i przeciw.
Bluza dla psa

Jak uszyć bluzę dla psa?

Akcesoria dla Psów
Zimą podczas spacerów naszym psom też jest zimno. Aby je nieco ogrzać możesz uszyć dla nich cieplutką bluzę z polaru. Twojemu psu będzie ciepło no a poza tym będzie wyglądał bardzo stylowo.
bezpieczna zabawka dla psa

Jak wybrać bezpieczne zabawki dla naszych pupili?

Akcesoria dla Psów
Zwierzaki towarzyszą nam w różnych chwilach naszego życia i sprawiają, że dla wielu z nas jest ono nieco przyjemniejsze. Chcemy, by nasze pupile były szczęśliwe, dlatego kupujemy im różne zabawki, których w sklepach zoologicznych nie brakuje. Ale jak dokonać właściwego wyboru? Nie ulega wątpliwości, że zabawka powinna być interesująca dla zwierzaka, ale przede wszystkim bezpieczna. Poniżej znajdziecie wskazówki, które pomogą wam w wyborze takiej zabawki.
Bożonarodzeniowa obroża dla psa

Jak zrobić bożonarodzeniową obrożę dla psa?

Akcesoria dla Psów
Czy chcesz obdarować czymś ładnym swojego psa na gwiazdkę? Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla psa wówczas możesz zrobić mu śliczną obróżkę z filcu z dzwoneczkami. Pamiętaj, że nic nie będzie większym prezentem dla twojego zwierzaka od twojej miłości.
Obcinanie pazurów psom

Jak obcinać psu pazury?

Akcesoria dla Psów
Dyskusji nie podlega to, że koniecznie powinniśmy podcinać pazury swojemu psu. Zbyt długie utrudniają znacznie chodzenie i tym samym zniechęcają psa do ruchu. Dodatkowo, jeśli mamy więcej niż jednego psa, bądź małe dzieci to szczególnie powinniśmy zwracać uwagę na pazury psa, gdyż może on (nawet przypadkowo) zadrapać nasze dziecko czy drugiego zwierzaka. Pies niechcący może się również pokaleczyć - chcąc przykładowo podrapać się po uchu, które jak wiadomo jest narządem bardzo delikatnym.