zabawa z psem

Jak ułatwić życie właścicielowi psa?

Pies w Domu
Chociaż twój pies potrzebuje przewidywalnego schematu dnia, ważne dla niego jest również coś wprost przeciwnego: psi charakter wymaga od życia także pewnej dozy niespodzianek i ekscytacji. Oto kilka wskazówek, które sprawią, że będziesz poświęcać mniej czasu na psie obowiązki, a przez to będziesz mieć go więcej na zabawę z twoim najlepszym przyjacielem.

10 pomysłów na zabawę z psem!

Pies w Domu
Chciałbyś umilić czas swojemu psu i jednocześnie pogłębić swoje relacje z nim ale nie wiesz jak to zrobić? Poniżej przedstawiam 10 pomysłów na świetne zabawy, które na pewno umilą czas wam obojgu.
Pies

Co robić, kiedy pies wszystko gryzie?

Pies w Domu
Niszczenie przeróżnych rzeczy to domena głównie szczeniaków. Czasem jednak i dorosłe psy niszczą to co stanie im na drodze. Niektóre z nich nie oszczędzają nawet ścian - szczególnie tych świeżo pomalowanych. Dlaczego tak się dzieje? Przeczytaj artykuł i dowiedz się jak temu zaradzić!
Pies Collie

Jak oduczyć psa gryzienia?

Tresura Psów
Twój pies uwielbia gryźć i absolutnie nic nie jest bezpieczne co się znajdzie w pobliżu Twojego pupila? Mamlanie, obgryzanie, gryzienie jest czymś naturalnym dla psa, jest to jeden ze sposobów poznawania przez niego otoczenia. Często też może być objawem znudzenia. Nauczenie psa, że nie może gryźć wszystkiego, co napotka jest nie lada wyczynem. Poniżej podajemy metody oduczenia psa ciągłego gryzienia niedozwolonych przedmiotów.
Pies gryzie zabawkę

Jak wybrać odpowiednią zabawkę dla psa?

Zabawki dla Psów
Mamy już kochanego pupila, i teraz zastanawiamy się jak sprawić mu odrobinę przyjemności? To proste... zafundować mu zabawkę. Tylko jaką? jak sprawić by z miłą chęcią po nią sięgał? Wystarczy lepiej poznać jego charakter i sztuczki ... no i przeczytać te rady a wszystko stanie się już oczywiste.
Pies z kością

Jak dobierać kości dla psa?

Pielegnacja Psów
Na rynku pojawiło się wiele karm oraz innych przekąsek dla psów. W tym gronie znalazły się również kości. Wbrew pozorom nie jest to oczywista sprawa. Wielu właścicieli psów nie zna podstawowych zasad dotyczących diety czworonogów. Jednak nie każdy właściciel psa wie jakie kości należy wybrać, żeby nie zaszkodzić pupilkowi. Jaki rozmiar wybrać? Czy kupić prawdziwą kość czy sztuczną? Na wszystkie te pytania znajdziesz odpowiedź w artykule. Jeśli
psy

Jak zrobić zabawki dla psa?

Zabawki dla Psów
Podam wam kilka zabawek, które można zrobić samemu z dostępnych nam rzeczy. Sprawią one radość waszym psom, a wy będziecie mieć satysfakcję z dobrze wykonanego zadania.