drapak dla kota

Jak można zrobić drapak dla kota?

Zabawki dla Kotów
Każdy człowiek należący do kota (i proszę się nie spierać, że jest na odwrót) prędzej czy później dojdzie do wniosku, że trzeba kupić drapak. Tylko wówczas istnieć będzie szansa uchronienia przed kocimi pazurami nowych, kosztujących fortunę, tapicerowanych mebli. Zamiast kupować drapak w sklepie, zrób go własnoręcznie w domu. Instrukcję jego wykonania znajdziesz poniżej. Wbrew pozorom wykonanie takiego drapaka nie jest takie proste, ale naprawdę warto go zrobić!
mysz dla kota

Jak zrobić myszkę dla kota z filcu?

Zabawki dla Kotów
Planujesz kupno nowej zabawki dla swojego kota? Zrób ją sam, to bardzo proste. Całkiem możliwe, że nie będziesz musiał nawet wybierać się do sklepu po potrzebne do jej wykonania akcesoria. I choć tak naprawdę dla kota jest bez różnicy, czy zabawka przypomina gryzonia, czy też ma bliżej nieokreślony kształt, warto poświęcić trochę więcej czasu i stworzyć zabawną filcowa myszkę na sznurku.
Zabawka dla kota - zrób to sam

Jak zrobić zabawkę dla kota - piórka na sznurku?

Zabawki dla Kotów
Koty uwielbiają się bawić, zwłaszcza te młode, które broją nieustannie. Jeśli chcesz, aby twój kot jeszcze bardziej cię pokochał proponuję wykonanie tej oto prostej zabawki składającej się z filcowych piórek, dzwoneczka i sznurka. Takie proste a da twojemu kotu tyle radości!
Domek dla kota z kartonu

Jak zrobić domek dla kota z kartonu?·

Zabawki dla Kotów
Koty uwielbiają kartonowe pudła i chyba dobrze o tym wiesz. Dlaczego więc nie zrobić dla swojego pupila kartonowego domku w którym będzie mógł się bawić i wypoczywać? Zobacz jak zbudować taki domek z 3 kartonów. To proste!
Kot na hamaku

Jak zrobić hamak dla kota?

Zabawki dla Kotów
Mały hamak może być dla Twojego kota przytulnym kącikiem. Jak wiadomo koty słyną z zamiłowania do leniuchowania w wygodnych miejscach. Mimo, że hamaki przeznaczone dla ludzi są konstrukcją bardzo prostą, to mają jednak parę elementów, które mogłyby być niebezpieczne dla kota. Skorzystaj z poniższych wskazówek, aby stworzyć bezpieczny i wygodny hamak, który Twój przyjaciel pokocha.
zabawka dla kota

Jak zrobić zabawkę dla kota?

Zabawki dla Kotów
Koty uwielbiają się bawić. Ale nie znaczy to, że musisz wydawać pieniądze na drogie zabawki, którymi zajmiesz kotka. Możesz przecież samodzielnie zrobić naprawdę proste zabawki, które zainteresują psotnika kociaka. Kot i tak nie zauważy różnicy w cenie, ani w jakości - a zabawę będzie miał przednią! Czym zatem można zabawić kotka?
Kot bawiący się piórkiem

Jak się bawić z kotem?

Zdrowie Kotów
Koty uwielbiają się bawić. Ze względu na to, że są to zwierzęta lubiące łowić z zapałem będą uganiać się za piłeczkami, myszkami czy sznurkami. Zabawa z kotem to jednak nie tylko przyjemność, ale również dostarczenie kotu odpowiedniej ilości ruchu, który jest konieczny, aby utrzymać kota w zdrowiu przez długie lata. Jeśli nie masz pomysłu na to, jak bawić się ze swoim kotkiem, przeczytaj poniższe porady.
Drapak dla kota

Jak zrobić drapak dla kota?·

Stolarstwo
Każdy kot, który ma pazury, od czasu do czasu będzie czuł potrzebę ich wyciągania i ostrzenia. Jeżeli nie chcesz stracić ulubionej kanapy, postaraj się o drapak dla kota. Z łatwością możesz go zrobić własnoręcznie w domu. Poniżej znajdziesz wskazówki jak go wykonać.
pudełko dla kota

Jak zrobić zabawkę dla kota - pudełko?

Zabawki dla Kotów
Masz kociaka? Nie wiesz jak załatwić mu zabawę, gdy ty będziesz zajęta? Nie musisz szukać daleko. Wystarczy zwykłe pudełko. Jak to możliwe? Zaraz ci to wytłumaczę.
Mysz - zabawka dla kota z filcu

Jak zrobić zabawkę dla kota z filcu?

Zabawki dla Kotów
Jeśli jesteś właścicielem kota wiesz, że kiedy nie wychodzi na zewnątrz i zaczyna się nudzić może sprawiać problemy. Psoci, dokucza, poluje na kable i wszystko co może uchodzić za potencjalną zabawkę. Bardzo często najlepszym rozwiązaniem jest sprawienie mu towarzysza w postaci drugiego kota, ale nie zawsze możemy sobie na ten krok. Własnoręcznie wykonane zabawki przynoszą wiele radości nie tylko pupilom, ale również ich właścicielom. Dowiedz się jak zrobić atrakcyjną zabawkę dla kota z materiałów dostępnych w domu.