Jak zrobić spray odstraszający koty

Jak zrobić spray odstraszający koty

Kot w Domu
Koty to jedne z ulubionych zwierząt domowych. Towarzyszą człowiekowi już od wieków, jednak oprócz tego, że są piękne i puszyste, wręcz idealne do głaskania, mają kilka wad. Często zdarza się, że koty rozgrzebują ziemię w kwiatach, obgryzają liście roślin lub drapią meble, firanki czy ozdobne poduszki. Jeżeli chcesz poradzić sobie z tym problemem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie.

Jak zrobić osłonę na kuwetę dla kota?

Akcesoria dla Kotów
Jeżeli jesteś szczęśliwym właścicielem kota, to wiesz jak trudno ukryć kocią kuwetę. Do stworzenia takiego oryginalnego domku potrzebujesz kilka desek lub kawałek sklejki. Praca nie zajmie ci dużo czasu, a efekt będzie zaskakujący. Twoje koty pokochają swoje nowe miejsce.
drapak dla kota

Jak można zrobić drapak dla kota?

Zabawki dla Kotów
Każdy człowiek należący do kota (i proszę się nie spierać, że jest na odwrót) prędzej czy później dojdzie do wniosku, że trzeba kupić drapak. Tylko wówczas istnieć będzie szansa uchronienia przed kocimi pazurami nowych, kosztujących fortunę, tapicerowanych mebli. Zamiast kupować drapak w sklepie, zrób go własnoręcznie w domu. Instrukcję jego wykonania znajdziesz poniżej. Wbrew pozorom wykonanie takiego drapaka nie jest takie proste, ale naprawdę warto go zrobić!
namiot dla kota

Jak zrobić namiot dla kota ze starej koszulki?

Akcesoria dla Kotów
Każdy kotek musi mieć w domu spokojne miejsce, w którym zaszyje się, by wypocząć i podrzemać. Zresztą bardzo często koty same sobie takie miejsce znajdują, co nie zawsze jest na rękę innym domownikom. Wtedy warto zaproponować kotu inny zaciszny kącik. I wcale nie musisz kupować w sklepie legowiska czy budki. Wystarczy naprawdę chwila, by samemu stworzyć przytulny namiot dla kota. Zrobisz go ze starego t-shirta, kartonu i drucianych wieszaków.
mysz dla kota

Jak zrobić myszkę dla kota z filcu?

Zabawki dla Kotów
Planujesz kupno nowej zabawki dla swojego kota? Zrób ją sam, to bardzo proste. Całkiem możliwe, że nie będziesz musiał nawet wybierać się do sklepu po potrzebne do jej wykonania akcesoria. I choć tak naprawdę dla kota jest bez różnicy, czy zabawka przypomina gryzonia, czy też ma bliżej nieokreślony kształt, warto poświęcić trochę więcej czasu i stworzyć zabawną filcowa myszkę na sznurku.
Domek dla kota z kartonu

Jak zrobić domek dla kota z kartonu?·

Zabawki dla Kotów
Koty uwielbiają kartonowe pudła i chyba dobrze o tym wiesz. Dlaczego więc nie zrobić dla swojego pupila kartonowego domku w którym będzie mógł się bawić i wypoczywać? Zobacz jak zbudować taki domek z 3 kartonów. To proste!
bezpieczna zabawka dla psa

Jak wybrać bezpieczne zabawki dla naszych pupili?

Akcesoria dla Psów
Zwierzaki towarzyszą nam w różnych chwilach naszego życia i sprawiają, że dla wielu z nas jest ono nieco przyjemniejsze. Chcemy, by nasze pupile były szczęśliwe, dlatego kupujemy im różne zabawki, których w sklepach zoologicznych nie brakuje. Ale jak dokonać właściwego wyboru? Nie ulega wątpliwości, że zabawka powinna być interesująca dla zwierzaka, ale przede wszystkim bezpieczna. Poniżej znajdziecie wskazówki, które pomogą wam w wyborze takiej zabawki.
Kot na hamaku

Jak zrobić hamak dla kota?

Zabawki dla Kotów
Mały hamak może być dla Twojego kota przytulnym kącikiem. Jak wiadomo koty słyną z zamiłowania do leniuchowania w wygodnych miejscach. Mimo, że hamaki przeznaczone dla ludzi są konstrukcją bardzo prostą, to mają jednak parę elementów, które mogłyby być niebezpieczne dla kota. Skorzystaj z poniższych wskazówek, aby stworzyć bezpieczny i wygodny hamak, który Twój przyjaciel pokocha.
koc dla kota

Jak zrobić koc dla kota?·

Akcesoria dla Kotów
Twój pupil nie ma swojego miejsca do spania? W końcu to kot, położy się wszędzie, tylko nie tam, gdzie powinien. Ale jeśli zrobisz mu fajne i miękkie posłanie na pewno je sobie ulubuje. Taki kocyk przyda się też do zabrania w podróż czy pościelenia kotu w koszyku. Oto jak w prosty sposób zrobić kotkowi kocyk.
pudełko dla kota

Jak zrobić zabawkę dla kota - pudełko?

Zabawki dla Kotów
Masz kociaka? Nie wiesz jak załatwić mu zabawę, gdy ty będziesz zajęta? Nie musisz szukać daleko. Wystarczy zwykłe pudełko. Jak to możliwe? Zaraz ci to wytłumaczę.