Jak ozdobić talerz w szybki i prosty sposób?

Imprezy Tematyczne
Zbliża się Halloween, dzień ten coraz częściej jest obchodzony w amerykańskim stylu. Ozdoby z dyni, przebrania i dekoracje można kupić już w każdym sklepie. Niektóre elementy wystroju można jednak stworzyć samodzielnie. Chcesz ozdobić zwykłe talerze, tworząc na nich Halloweenowy wzór? Nic prostszego. Zajmie ci to kilka minut.
szklanki do drinków

Jak ozdobić szklanki do drinków motywem kaktusa?

Sztuka i akcesoria
Oto najprostszy pod słońcem sposób na udekorowanie zwykłych szklanek na drinki. Choć ten kaktus kojarzy się z Meksykiem, tak ozdobione szklanki wykorzystasz nie tylko do serwowania Margarity. Wszystko, czego potrzebujesz do tego prostego, szybkiego i taniego projektu to szklanki, szablon z kaktusem i złoty marker do szkła i porcelany. Zapoznaj się z króciutkim tutorialem i... do dzieła!
mieszadełka

Jak zrobić mieszadełka do drinków - serca?

Kolacja walentynkowa
Planujesz romantyczną kolację ze swoim ukochanym? Zadbaj o każdy, nawet najdrobniejszy akcent. Jeśli chcesz podczas niej zaserwować drinki, zaskocz swoją drugą połówkę oryginalnymi mieszadełkami do napojów ozdobionymi złotymi serduszkami. Ich zrobienie to naprawdę nic trudnego. Poradzi sobie z tym nawet największy antytalent. Zapoznaj się z instrukcją ich wykonania, a potem zabieraj się do pracy.
pudełko z papieru

Jak zrobić pudełko z papieru?

Zabawy dla Dzieci
Pudełko z papieru możemy wykorzystać jako miseczkę na chipsy, orzeszki i inne suche smakołyki. Naczynia z papieru mają tą zaletę nad szklanymi i porcelanowymi, że się nie tłuką oraz nie trzeba ich myć. Z tych właśnie powodów pudełka i pojemniki z papieru są znakomite na każdą imprezę pełną młodych ludzi.
składanie serwetek - lilia

Jak złożyć serwetkę w lilię?

Materiały i elementy dekoracyjne
W tak złożonych serwetkach możemy podać naszym gościom pieczywo. Jest to bardzo elegancki i efektowny sposób. Twoi goście z pewnością będą zachwyceni.

Jak zrobić papierowy kubek?

Zabawy dla Dzieci
Jak zrobić kubek z papieru? Dzięki sztuce Origami, potrafimy zrobić z papieru nie tylko rzeczy ładne, czy zabawne lecz również użytkowe. Papierowe naczynia mogą przydać się w najmniej spodziewanym momencie. Przedstawiony poniżej kubeczek z papieru świetnie spełnia swoją funkcję naczynia do picia.
impreza

Jak przekonać rodziców do imprezy w domu?

Imprezy Domowe
Jesteś towarzyskim nastolatkiem, który potrzebuje społecznej aktywności? Podoba ci się pomysł ze zorganizowaniem imprezy z dobrym jedzeniem i muzyką? Wszystko wydaje się proste, ale czeka cię najtrudniejsza część zadania – zgoda rodziców. Poniżej znajdziesz wskazówki, jak przekonać rodziców do imprezy w domu.
impreza

Jak ustawiać stoły na przyjęcia?

Imprezy Domowe
Okazje do przyjmowania gości bywają różne: święta, imieniny, wydarzenia rodzinne, sukcesy zawodowe, przyjazd lub odjazd bliskiej osoby itp. gości podejmuje się również bez specjalnej okazji – dla ciekawej rozmowy i przyjemnego spędzenia czasu. Odmienność przyjęcia od posiłku codziennego przejawia się zarówno w ilości i doborze potraw i napojów, sposobie nakrycia stołu, czy urządzenia pomieszczenia, którym przyjmuje się gości. Poniżej znajdziesz porady dotyczące różnych form przyjęć dopasowanych stosownie do okoliczności.
Składanie serwetek - koperta

Jak złożyć serwetkę w kopertę?

Materiały i elementy dekoracyjne
Składanie serwetek w kopertę jest bardzo popularne z dwóch powodów. Po pierwsze serwetki złożone w ten sposób wyglądają bardzo elegancjo a po drugie - jest to jeden z najszybszych sposobów składania serwetek.
kac

Jak pokonać kaca?

Imprezy Domowe
Po całonocnej imprezie połączonej z nadmierną ilością alkoholu prawdopodobnie odczujesz pulsujący ból głowy, suchość w gardle, delikatność żołądka i osłabienie całego organizmu, czyli wszystkie objawy kaca. Jednak nie musisz męczyć się cały dzień. Jeżeli jesteś przygotowany na kaca możesz znacznie zmniejszyć dyskomfort lub nawet całkowicie pozbyć się przykrych dolegliwości. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek jak zwalczyć chorobę dnia następnego.