Dziewczyny latem

9 rzeczy, które można robić latem za darmo

Inne zainteresowania
Niestety większość rzeczy, która kojarzy nam się z wakacjami taka jak podróże czy pływanie na łódce związana jest z pieniędzmi. Co zatem robić w ciągu ciepłych miesięcy, aby nie wydać ani złotówki?
beczka arbuz z alkoholem

Jak zrobić beczkę – arbuza z alkoholem?·

Drinki Tropikalne
Odświeżający wyobraźnię i orzeźwiający zmysły pomysł na letnią imprezę. Beczka z arbuza na pewno wzbudzi zachwyt wszystkich gości i zachęci ich do spróbowania nie mniej kuszącej zawartości. Osobiście polecam poncz na bazie brazylijskiego rumu lub inne tropikalne drinki. Instrukcję wykonania tej arbuzowo-alkoholowej beczki znajdziesz natomiast poniżej.
rozsądne imprezowanie

Jak rozsądnie imprezować?

Dyskoteki
Któż z nas nie lubi czasem się rozerwać i pójść na jakąś imprezę? Jest to okazja sprzyjająca rozluźnieniu i zapomnieniu o codziennych kłopotach. Nie warto jednak zapominać o granicach zdrowego rozsądku i obyczajów. Jak imprezować z głową? Dowiesz się czytając ten artykuł.
Oktoberfest

Jak świętować Oktoberfest?

Imprezy Wakacyjne
Piwooo! Oktoberfest jest jednym z najbardziej popularnych festiwali niemieckich. Centrum imprezy odbywa się w Monachium i przyciąga go siebie około 6 milionów turystów z całego świata. Wszyscy chcą zasmakować piwa i pysznych kiełbasek w towarzystwie niemieckich Frau. Pomimo, że Oktober oznacza październik to samo święto odbywa się w dwóch ostatnich tygodniach września. I najważniejsze, żeby uczcić to wspaniałe święto wcale nie musisz jechać do Niemiec - możesz je świętować gdziekolwiek na świecie.