Najważniejsze zasady zachowania się nad wodą

Inne zainteresowania
Rozpoczęły się wakacje. Lipiec i sierpień to czas, w którym większość z nas odpoczywa. Spędzamy czas na plażach, w uzdrowiskach, ogrodach i kąpieliskach. Właśnie w okresie wakacji policja co roku odnotowuje wysoką liczbę wypadków, które miały miejsce w obszarze obiektów wodnych. Powód? Pływanie pod wpływem alkoholu lub atak skurczu podczas kąpieli w wodzie. Rozpoczynając sezon wakacyjny, powinniśmy pamiętać o najważniejszych zasadach korzystania z różnego rodzaju kąpielisk. Oto one.

14 pomysłów na dekoracje halloweenowe

Dekoracje na Halloween
Mimo że to święto zwyczajowe, cieszy się największą popularnością zaraz po Bożym Narodzeniu. Wywodzi się z Ameryki, lecz obecnie obchodzone jest w co najmniej 30 krajach! Od niedawna również w Polsce. Zainteresowanie zwyczajami halloweenowymi wzrosło szczególnie w ostatnich kilkunastu latach. Wyjątkowo popularne stały się imprezy w mrocznym klimacie. Jednak przygotowanie dobrej imprezy halloweenowej wymaga sporo ciekawych pomysłów i trochę pracy. By nieco ułatwić pracę wszystkim, którzy ją przygotowują, sporządziliśmy listę halloweenowych ozdób. Ich wykonanie jest naprawdę proste, a efekt mrozi krew w żyłach! Poniżej przedstawiamy 14 dekoracji na Halloween.
czas dla siebie

10 rzeczy, które możesz zrobić tylko dla siebie

Pomysły na Czas Wolny
Pewnie słyszałaś, jak ważne jest znalezienie czasu tylko dla siebie, który pozwala się odstresować i zrelaksować. Jednak co robić, kiedy już znajdziesz tak moment? Nie zmarnuj go i zapełnij go rzeczami, które sprawiają ci radość. Jeśli nie masz pomysłu na spędzenie czasu, to poniżej znajdziesz 10 inspiracji.
bilard

Jak grać w bilard?

Bilard
Ile razy próbowałeś grać w bilard ze swoimi przyjaciółmi lub znajomymi z pracy i mieliście różne pojęcie na temat zasad gry? Z pewnością niejednokrotnie. Nie sprzyja to dobrej, miłej atmosferze i skutecznej grze, gdy każdy ma na nią inny pomysł. Oczywiście brak standaryzacji może prowadzić do małych konfliktów, może nawet dojść do wymiany zdań i wytykania sobie nawzajem nieznajomości zasad. Przyjrzyjmy się zatem oficjalnym zasadom gry w bilard.
palenie sziszy

Jak palić szisze?

Inne Spotkania
Palenie sziszy jest bardzo popularne w krajach arabskich jednak i w Polsce ma swoich zwolenników. Dym sziszy jest bardzo przyjemny a jej palenie jest relaksujące. Poniżej znajdziesz krok po kroku jak palić sziszę.
problemy z Internetem ;)

Co robić, gdy nie ma Internetu?

Internet szerokopasmowy
Obecnie Internet jest obecny w prawie każdym domu. Większość z nas nie wyobraża sobie życia bez niego. Robimy w nim wszystko: rozmawiamy ze znajomymi, oglądamy filmy i seriale, czytamy wiadomości ze świata. Czasem jednak możemy mieć problemy z dostępem do łącza. Wtedy zwykle włącza się panika. Co robić? Spokojnie, przecież kiedyś Internetu w ogóle nie było i potrafiliśmy sobie zagospodarować czas wolny. Niech ten artykuł będzie przypomnieniem rozrywek, które nie istnieją w świecie wirtualnym!
emeryci przed komputerem

Jak spędzać czas na emeryturze?

Pomysły na Czas Wolny
Seniorzy stanowią spory procent naszego społeczeństwa o którym często zapominamy. Emerytura kojarzy nam się w zakupami na rynku wcześnie rano, częstych wizytach w kościele i odliczaniem drobnych w kolejce do sklepu spożywczego. Stereotyp ten jest krzywdzący, ponieważ dookoła nas znajdują się rzesze starszych osób, które chętnie aktywnie spędziłyby emeryturę wystarczy dać im na to szansę. Poniżej kilka pomysłów na pomoc seniorowi w realizacji własnych celów i możliwości spędzania czasu w mieście.

Jak ciekawie spędzić wolny czas?

Pomysły na Czas Wolny
W naszym często zabieganym życiu bardzo trudno znaleźć wolny czas. Kiedy jednak znajdziesz chwilę dla siebie, spędź ją najlepiej jak tylko potrafisz. Każdy z nas ma inne zainteresowania, więc tylko od ciebie zależy jak rozplanujesz swój wolny dzień. Pragnę przedstawić kilka czynnych i biernych propozycji spędzenia czasu wolnego.
robienie na drutach

Jak znaleźć sobie zainteresowanie?

Rozwój Osobisty
Jeśli czujesz, że zbyt wiele czasu ucieka Ci między palcami, a Ty zupełnie niepotrzebnie marnotrawisz tak cenne w Twoim życiu chwile, to znak, że należy poszukać sobie hobby. Twoje hobby powinno być ciekawe, wciągające, stanowić największe źródło zainteresowania dla Twojej osoby, jak również może być polem do popisu i możliwością rozwoju swoich umiejętności. Jakie zatem hobby dobrać, tak, by nie znudziło nam się po kilku lub kilkunastu dniach?
świecący napój

Jak zrobić świecący napój z Mountain Dew?

Sztuczki Magiczne
Mountain Dew (bądź Mtn Dew) to dość popularny napój na całym świecie. Został on wynaleziony w USA w 1948 roku. Jednak mało kto wie, że po małej modyfikacji składu możemy otrzymać z niego świecącą miksturę. Może ona służyć jako latarka bądź ozdoba na imprezie. Eksperyment najlepiej robić wieczorem bądź nocą. Końcowa mikstura nie jest do picia.