studentka

Jakie studia wybrać, aby po latach nie żałować decyzji?

Kierunki Studiów
Maturzyści decydujący się na kontynuowanie edukacji na uczelni wyższej szukają porad i pomysłów na dalsze pokierowanie swoim rozwojem w różnych źródłach: wśród nauczycieli, znajomych,rodziny, w Internecie, prasie... Z reguły słyszą wiele różnych opinii i wskazówek, z których sami muszą wybrać tę jedyną właściwą dla siebie. Jak zatem przygotować się do podjęcia tej ważnej decyzji? Jakie kwestie rozważyć?
wybór szkoły

Jaką szkołę wybrać po liceum?

Kierunki Studiów
Wiele młodych osób staje przed tym pytaniem. Młodzież, która nie ma sprecyzowanego planu na życie rozważa wiele możliwości nie do końca wiedząc, która opcja jest najlepsza. Biorą pod uwagę różne kryteria, lecz ich poszukiwania są bezskuteczne. Jak wybrać odpowiednią szkołę po liceum? Dowiesz się czytając ten artykuł.
Wybór studiów

Jak wybrać studia dla siebie?

Kierunki Studiów
Stoisz właśnie przed podjęciem decyzji, co do wyboru studiów i wciąż się zastanawiasz, jaki kierunek wybrać. Wiadomo, że w dzieciństwie każdy z nas bawił się czy marzył o tym, aby być lekarzem, strażakiem, modelką czy fryzjerką. W ciągu dorastania nasze marzenia mogły się wielokrotnie zmieniać. Uważam, że warto zasięgnąć opinii osób starszych, które skończyły studia czy już pracują. Jeżeli mimo przeprowadzenia już takich rozmów wciąż się zastanawiasz, przeczytaj poniższy artykuł, który pomoże ci się lepiej ukierunkować.