Sposoby na łatwe i szybkie ściąganie

Sprawdziany, Kartkówki, Dyktanda
Liczba sprawdzianów, kartkówek i egzaminów czasem może przysporzyć o ból głowy. Wydawać by się mogło, że zdanie ich na piątkę z plusem to wynik ciężkiej pracy i regularnej nauki. Co jednak zrobić, kiedy termin sprawdzianu uleciał z głowy i nie ma czasu na solidne przygotowanie się? Zawsze można spróbować zrobić ściągę, która uratuje z opresji. Należy jednak pamiętać, że jej stosowanie nie jest uczciwe, a przyłapanie na gorącym uczynku wiąże się z bardzo poważnymi konsekwencjami. Jeśli ktoś jest zdeterminowany, może sięgnąć po sprawdzone i dyskretne sposoby, aby zdać każdy sprawdzian.

Jak zrobić dobrą ściągę?

Techniki Ściągania
Robiłaś już wiele ściąg, ale zostałeś przyłapany? Koniec z tym! W tym artykule przeczytasz jak napisać dobrą ściągę i gdzie ją umieścić, by została niezauważona.
ściąganie

Sposoby na łatwe i skuteczne ściąganie

Techniki Ściągania
Zbliża się kartkówka, sprawdzian lub ważny test, a Tobie nie chce się uczyć, nie miałeś czasu lub kompletnie o tym zapomniałeś? Szukasz prostego, skutecznego i szybkiego sposobu na ściąganie, ale obawiasz się, że nauczyciel Cię przyłapie? Nie martw się. Niejednokrotnie każdy z nas znalazł się w takiej sytuacji i wyszedł z niej obronną ręką. Przedstawiam kilka dobrych i sprawdzonych sposobów na ściągnięcie na kartkówce, klasówce lub sprawdzianie.
ściąga

Jak zrobić ściągę na sprawdzian?

Techniki Ściągania
W tym artykule przedstawię pomysł na napisanie ściągi niewielkich rozmiarów. Każdy z nas, niezależne od wieku i szkoły, do której uczęszcza, zapomina nauczyć się na ważny sprawdzian. Szykujemy wtedy ściągi. Ale co zrobić, gdy tekstu jest za dużo ?

Jak ściągać na lekcji?

Techniki Ściągania
Każdy trafia w szkole na taki przedmiot, którego za żadne skarby nie jest w stanie się nauczyć. Zdarzają się też takie okoliczności, że nauczyć się na sprawdzian czy kartkówkę po prostu nie ma kiedy. Wówczas z pomocą przychodzi nam ściąga. Jak ją zrobić, żeby pozostała niezauważona przez nauczyciela? Zobacz sam.

Jak zrobic niewykrywalną ściąge?

Techniki Ściągania
Ściąganie to rzecz niełatwa. Trzeba umieć zachować zimną krew, pokerową twarz i mieć.. no właśnie - niewykrywalną ściągę. Jak zrobić taką ściągę dowiesz się na załączonym filmiku.