Wynajem sezonowy

Wynajem sezonowy - co warto wiedzieć?

Wynajem Nieruchomości
Jeśli mieszkasz na terenach wiejskich, po spełnieniu kilku warunków, możesz skorzystać ze zwolnienia od podatku. Pokoje, które będziesz wynajmować turystom, muszą znajdować się w budynku mieszkalnym wchodzącym w skład gospodarstwa rolnego. Nie możesz wynajmować więcej niż 5 pokoi (nie licząc np. kuchni, łazienki). Zwolnienie obejmuje również wyżywienie dla wypoczywających. Poniżej znajdziesz informacje, które pomogą ci w wynajęciu pokoju letnikom.
Czerwona kuchnia

Jak fotografować wnętrza?

Fotografia Artystyczna
Jeśli chcesz poznać naprawdę proste i skuteczne metody fotografowania wnętrz, poniżej znajduje się kilka wskazówek, które należą do zakresu typowych metod fotografowania architektury. Poziom dla początkujących.
Współlokatorzy

Jak znaleźć współlokatora?

Życie Studenckie
Przeprowadzasz się do innej miejscowości, na studia lub do pracy i nie masz pieniędzy, aby wynająć sobie całe mieszkanie? W takim wypadku musisz znaleźć współlokatora. Znalezienie dobrego współlokatora może być jednak trudniejsze nawet od znalezienia dobrego i taniego mieszkania. Jak zatem się do tego zabrać? Jak znaleźć kogoś z kim się dogadasz i unikniesz darcia kotów na każdym kroku?
kupno domu, kupno mieszkania, negocjowanie ceny mieszkania

Jak nie dać się oszukać deweloperowi?

Zakup Nieruchomości

Niektórzy myślą, że w dobie kryzysu na rynku nieruchomości, deweloperzy są na tyle zdesperowani, by sprzedać nieruchomość pierwszej lepszej osobie na takich warunkach, jakich sobie ona zażyczy. Marzenie...
Kupno nieruchomości wciąż wiąże się z negocjacjami między dwiema stronami o nieco sprzecznych interesach. Na tym polu deweloperowi często łatwo uzyskać przewagę, ponieważ zna on techniki, dzięki którym może manipulować nieprzygotowanym klientem. Z tego powodu warto dowiedzieć się, co zrobić, żeby nie dać się oszukać deweloperowi.