Jak zrobić twarz Mikołaja z metalowego wieszaka?

Święty Mikołaj
Poszukujesz sposobu udekorowania pokoju dziecięcego na święta lub praktycznego zajęcia dla swoich pociech? Mamy dla ciebie doskonały pomysł, a mianowicie wykonanie twarzy św. Mikołaja z przedmiotów znajdujących się w twoim domu. Mikołaja pomoże ci wykonać poniższa instrukcja.
prezenty z mikołajem

Jak zrobić świąteczne mikołaje do dekoracji prezentów?

Pakowanie Prezentów
Prezentem na święta może być nie tylko to co w środku, ale też samo opakowanie. Bo kogo nie ucieszyłaby paczuszka udekorowana ślicznym bożonarodzeniowym mikołajem? Zrobienie takiej figurki jest bardzo proste i nie wymaga dużego nakładu kosztów. Z łatwością przygotujesz cały zastęp takich świątecznych mikołajków i przyozdobisz nimi prezenty dla całej rodziny. Instrukcja krok po kroku poniżej.
prezenty na mikołajki

Jak zapakować słodycze na mikołajki?

Pomysły na Prezenty
Szukasz oryginalnego pomysłu na słodkie prezenty z okazji świąt i mikołajek? Te pełne słodyczy sanie zachwycą każdego, nawet najbardziej niegrzecznego urwisa. Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku jak je zrobić. Konfiguracja smakołyków użytych do zbudowania sań jest oczywiście dowolna.
Mikołaj

Jak narysować Mikołaja?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Chcesz narysować Mikołaja, ale nie wiesz jak to zrobić? To nic trudnego. Wystarczy przeczytać poniższe wskazówki. Dzięki nim z łatwością samodzielnie narysujesz Mikołaja.
Mikołaj z filcu na choinkę

Jak zrobić Mikołaja z filcu na choinkę?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Ozdoby z filcu są modne i ładne. Na dodatek bardzo uniwersalne i wygodne w użyciu i przechowywaniu. Nie zbiją się jak bombki, nie porysują, łatwo je przechować. Ponadto mogą służyć dzieciom do zabawy. Zrób takie ozdoby. Poniżej przedstawiam Mikołaja z filcu, ale na moim profilu możesz też znaleźć instruktaż jak zrobić choinkę, renifera czy bałwana.
Czapka Świętego Mikołaja

Jak zrobić czapkę Świętego Mikołaja?

Święty Mikołaj
Jeśli chcesz przebrać się za Świętego Mikołaja i zaskoczyć swoje dziecko, chłopaka czy partnera, z pewnością przyda ci się prawdziwa czapka Mikołaja. Poniżej instrukcja jak ją wykonać.
sanie Mikołaja

Jak zrobić sanie Mikołaja z cukierków?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Szukasz czegoś co będzie świąteczne i słodkie? Może zainteresują cię apetyczne sanie Mikołaja? Ten bardzo prosty pomysł na podanie cukierków na pewno spełni twoje oczekiwania. Goście będą zachwyceni. I to bez względu na wiek!
mikołaj w pracy

Jak zorganizować Mikołajki w pracy?

Święty Mikołaj
Anonimowa wymiana prezentów w Mikołajki do doskonały pomysł nie tylko dla dzieci. Jeżeli chcesz poczuć niezwykłą magię płynącą z obdarowywania i bycia obdarowywanym zorganizuj Mikołajki w pracy. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, co zrobić by wszystko odbyło się w sekrecie.
dzieci z Świętym Mikołajem

Jak rozmawiać z dzieckiem o Świętym Mikołaju?

Święty Mikołaj
Święty Mikołaj jest postrzegany jako legendarna albo jako baśniowa postać stworzona przez dorosłych na ich użytek, aby wpływać na zachowanie dzieci. Pomysł polega na tym, że Mikołaj widzi wszystkie dzieci i w zależności od ich zachowania może je nagrodzić wymarzonym prezentem lub przynieść rózgę (w przypadku jeśli ich zachowanie pozostawia wiele do życzenia). Wytłumaczenie dziecku całej prawdy o Świętym Mikołaju jest łatwe, jeżeli wiemy jak to zrobić.
Mikołajki w pracy

Jak wybrać prezent na Mikołajki dla współpracownika?

Święty Mikołaj
Zbliżają się święta, a w twojej pracy organizowane są jak co roku Mikołajki? Pojawia się więc problem, co kupić osobie, którą wylosowałaś. Chcesz podarować coś, co dana osoba lubi, co ją zaskoczy, ale jednocześnie nie przekroczy wyznaczonej kwoty. Poniżej znajdziesz kilka pomysłów na prezent dla współpracownika.