Jakie częste błędy niszczą sprzęty AGD?

Drobne Naprawy Domowe
Sprzęt AGD zrewolucjonizował współczesne życie i w nadzwyczajny sposób ułatwił codzienne obowiązki, takie jak pranie, sprzątanie czy gotowanie. Wiele osób z chęcią inwestuje w zakup specjalistycznych robotów kuchennych czy odkurzaczy, które wchłaniają brud i kurz nawet pod naszą nieobecność. Nowoczesne technologie stają się coraz tańsze i bardziej dostępne dla zwykłych ludzi. Niestety, żywotność urządzeń staje się coraz krótsza, a wpływać na to może między innymi ich niewłaściwe użytkowanie. Jakie częste błędy sprawiają, że nasze AGD przestaje prawidłowo funkcjonować?

Jak oszczędzać ciepło w mieszkaniach podczas zimy?

Drobne AGD
Temperatury są coraz niższe, a czas przestawiliśmy już na zimowy. To może oznaczać jedno - nieuchronnie zbliża się zima. Nasze organizmy będą potrzebować zatem ogrzania, więc w ruch pójdą kaloryfery. Jak wiadomo, regularne ogrzewanie domów i mieszkań w zimie może oskubać nasze portfele, dlatego proponujemy wdrożyć w życie plan oszczędnościowy. Podpowiadamy, jak zaoszczędzić ciepło oraz pieniądze w zimie.

Błędy, które skracają życie sprzętom AGD i RTV

Drobne AGD
Wielu z nas je popełnia nie wiedząc, jak bardzo szkodzą urządzeniom AGD i RTV. Mowa o popularnych błędach w użytkowaniu sprzętów domowych, które bardzo często osłabiają ich działanie, a nawet mogą prowadzić do ich zepsucia lub poważnego uszkodzenia. Które z nich popełniamy najczęściej i jak może się to skończyć? Podpowiadamy.
płyta ceramiczna

Jak czyścić płytę ceramiczną?

Sprzątanie kuchni
Każda z gospodyń pragnie by jej kuchnia była czysta i lśniąca i była powodem do dumy. Zdarza się, że pomimo dbania o kuchnię, nie wszystko da się łatwo usunąć i domyć. Czysta kuchenka to dla każdej gospodyni sprawa priorytetowa. Poznaj naturalną tajemnicę czystej i lśniącej płyty ceramicznej.
kuchnia indukcyjna

Jak oszczędzić na gotowaniu?

Kuchenki
Jeśli chcesz oszczędzić do kilkuset złotych rocznie i zadbać o środowisko- powinieneś skupić się na swojej kuchni. 3 łatwe kroki do oszczędności.
Czyszczenie płyty indukcyjnej

Jak czyścić płytę indukcyjną?

Kuchenki
Czysta płyta indukcyjna wygląda estetycznie i dodaje świeżego wyglądu twojej kuchni. Czyszczenie jej to nic trudnego jeśli będziesz postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami.
ergonomiczna kuchnia

Bezpieczna kuchnia - jak to osiągnąć?

Kuchnie
Czyhać w niej może wiele pułapek, groźnych zarówno dla Ciebie, jak i Twoich bliskich, którym codziennie przygotowujesz posiłki. Jak możesz zminimalizować ryzyko? Chroń żywność przed bakteriami, zadbaj też o odpowiednią dla kręgosłupa wysokość blatu i szafek! Pamiętaj o regularnym wietrzeniu pomieszczenia i wybieraj urządzenia oraz naczynia bezpieczne dla zdrowia człowieka.