Jak usunąć przykry zapach z lodówki?

Nietypowe zastosowania
Od czasu do czasu w lodówce pojawia się nieprzyjemny zapach, który przeważnie związany jest z przechowywaniem nieświeżego jedzenia. Im dłużej się utrzymuje, tym gorzej dla innych produktów, ponieważ przesiąkają nieprzyjemną wonią. Na szczęście istnieje kilka łatwych sposobów, dzięki którym skutecznie można się go pozbyć. Jak usunąć przykry zapach z lodówki? Przekonajmy się.

Jakie częste błędy niszczą sprzęty AGD?

Drobne Naprawy Domowe
Sprzęt AGD zrewolucjonizował współczesne życie i w nadzwyczajny sposób ułatwił codzienne obowiązki, takie jak pranie, sprzątanie czy gotowanie. Wiele osób z chęcią inwestuje w zakup specjalistycznych robotów kuchennych czy odkurzaczy, które wchłaniają brud i kurz nawet pod naszą nieobecność. Nowoczesne technologie stają się coraz tańsze i bardziej dostępne dla zwykłych ludzi. Niestety, żywotność urządzeń staje się coraz krótsza, a wpływać na to może między innymi ich niewłaściwe użytkowanie. Jakie częste błędy sprawiają, że nasze AGD przestaje prawidłowo funkcjonować?

Jak szybko umyć lodówkę i pozbyć się nieprzyjemnego zapachu?

Lodówki
Lodówka to jeden z najczęściej używanych domowych sprzętów. Różnorodność przechowywanych w niej produktów sprawia, że często zmagamy się z lepiącymi się półkami, plamami na ściankach, a przede wszystkim nieprzyjemnym zapachem. Nic dziwnego, że mycie lodówki to prawdziwa zmora wielu osób. Podpowiadamy, jak szybko rozprawić się z brudem czy intensywnym aromatem niektórych produktów spożywczych. Dzięki kilku trikom będziesz stale cieszyć się czystą i pachnącą lodówką.
stal nierdzewna

Jak czyścić sprzęt AGD ze stali nierdzewnej?

Środki czyszczące
Domowe sprzęty ze stali nierdzewnej mają swoje wady i zalety. Ich największą wadą jest to, iż każde nawet najmniejsze dotknięcie palcem jest na nich widoczne. Może to doprowadzić do szału każdą gospodynie domową. Po przetestowaniu paru środków, odkryłam ten. Naturalny, nieszkodliwy dla nas i dzieci. Poznaj moją tajemnicę lśniących sprzętów ze stali.
lodówka

Czego nie trzymać w lodówce?

Lodówki
Lodówka wydaje nam się najbezpieczniejszym miejscem na wszelkiego rodzaju produkty. Przechowywane w niej pożywienie na dłużej zachowuje świeżość, baterie i akumulatorki przedłużają swoją żywotność, a kawa zachowuje głęboki aromat. Czyżby? Przeczytaj poniższy artykuł, a przekonasz się, że większość z tych stwierdzeń to mity. Nie wszystko bowiem nadaje się do trzymania w lodówce.
lodówka

Jak zaaranżować półki w lodówce?

Lodówki
Otwierasz lodówkę i musisz nurkować po potrzebny produkt pośród butelek, pojemników z resztkami jedzenia itd.? Pomożemy Ci łatwo zorganizować miejsce w lodówce tak, abyś mógł znaleźć bez problemu każdy potrzebny produkt.
lodówka

Jak wybrać lodówkę?

Lodówki
Jeśli chcesz kupić lodówkę, nie próbuj szczegółowo analizować każdego modelu, który znajduje się w sklepie. Aby podjąć właściwą decyzję, trzeba po prostu jasno określić czego tak naprawdę potrzebujesz. Podobnie jak w każdej innej dziedzinie, również i tutaj należy wziąć pod uwagę różne kryteria. Przeczytaj poniższe wskazówki, a podpowiem ci jak wybrać odpowiednią lodówkę.
lodówka

Jaką lodówkę kupić? Cz. 1

Lodówki
Nie do pomyślenia jest kuchnia bez lodówki, nawet najmniejsza. Dziś, poszukując lodówki, możemy trafić też na zaawansowane technologicznie urządzenia, gdyż obecnie lodówka niekoniecznie ma tylko chłodzić. Jak więc się nie pogubić i wybrać optymalną dla siebie?

Urządzenia, które zużywają najwięcej energii

Piekarniki
Co miesiąc starasz się oszczędzać prąd, a i tak rachunki za energię spędzają ci sen z powiek? Z pewnością, któreś z urządzeń AGD lub RTV w twoim domu lub mieszkaniu pobiera zbyt dużą ilość energii. Jeśli chcesz zaoszczędzić na prądzie, postaraj się ograniczyć korzystanie przynajmniej z połowy sprzętów, które pobierają największe ilości energii w domu lub znajdź ich energooszczędne zamienniki. Które to urządzenia? Dziewięć tych najpopularniejszych przedstawiamy tutaj.

Jak długo przechowywać żywność w zamrażalniku?

Lodówki
Chyba mało kto wyobraża sobie życie bez zamrażalnika w kuchni. Szczególnie mowa o osobach, które regularnie gotują i potrzebują miejsca do przechowywania żywności. Do zamrażarki najczęściej wkładamy mięso, warzywa na zupę czy gotowe dania na czarną godzinę. Jednak, czy wiemy, jak długo możemy je tam przechowywać? Oto przydatne wskazówki.