Jak zrobić świąteczne buty?

Jak zrobić świąteczne buty?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Świąteczna stylizacja powinna być przemyślana w każdym nawet najdrobniejszym detalu. Powinny ją uzupełniać odpowiednie dodatki, a w tym buty. Dlatego możesz poszukać odpowiedniej pary (w końcu każdy pretekst dla nowych butów jest dobry) lub zrobić je samodzielnie. Potrzebujesz jedynie kilku materiałów.
Jak zrobić świąteczną sangrię?

Jak zrobić świąteczną sangrię?

Przygotowania do świąt Bożego Narodzenia
Święta to czas rodzinnych spotkań. Jeżeli chcesz swoich gości zaskoczyć nowym, pysznym napojem, zrób świąteczną sangrię ze świeżą żurawiną. Nie tylko wygląda efektownie, ale ma wspaniały smak. Jest to idealna propozycja na świąteczne imprezy. Z pewnością posmakuje każdemu, a jej przygotowanie nie zajmie ci dużo czasu.
Jak zrobić świąteczne kolczyki?

Jak zrobić świąteczne kolczyki?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Jeżeli planujesz świąteczną stylizację. zadbaj o dodatki. Zrób piękne kolczyki w kształcie świątecznego deseru. Będą świetnie komponować się ze świątecznym strojem. Wykonanie jest niezwykle proste, zajmie ci niewiele czasu, a efekty zaskoczą wszystkich. Zobacz jak zrobić te smakowite ozdoby.
Boże Narodzenie a ciąża

Jak przygotować się do świąt Bożego Narodzenia będąc w ciąży?

Ciąża a praca

Dla większości osób, Boże Narodzenie jest czasem świętowania, biegania tam i z powrotem, robieniem zakupów i gotowania. Jednak dla kobiet w ciąży Boże Narodzenie kojarzy się raczej z dyskomfortem i stresem. Dziecko jest coraz większe i cięższe co powoduje bóle kręgosłupa, obrzęki oraz ogólne złe samopoczucie.

 

Jednak przyszłe mamy nie muszą się niepokoić przed świętami. Za kilka miesięcy, tygodni czy nawet dni dziecko się urodzi a wszelkie niedogodności związane z ciążą pójdą w niepamięć. Poniżej przedstawiam kilka porad, jak przeżyć Boże Narodzenie będąc w ciąży.

Jak uniknąć świątecznego stresu?

Jak uniknąć stresu podczas świąt?

Przygotowania do świąt Bożego Narodzenia
Święta Bożego Narodzenia są jednymi z najbardziej stresujących świąt w ciągu całego roku. Wydatki na prezenty, zakupy robione na ostatnią chwilę oraz zawyżone oczekiwania całej rodziny co do świąt, mogą zniweczyć nasze najlepsze intencje. Święta powinny być dniami uśmiechu i wypoczynku a nie kłótni i ciągłego pośpiechu. Jeśli zaczynasz się już bać nadchodzących świąt przeczytaj poniższe porady i nie martw się na zaś - te święta miną w szczęściu i w zdrowiu.
świąteczne zakupy

Jak zaplanować świąteczne zakupy?

Zakupy i Oszczędność
Świąteczne zakupy i presja zakupienia dla każdego idealnego prezentu mogą być bardzo stresujące. Jest to czas, kiedy każdy z nas biega gorączkowo po sklepach i rozgląda się za najwspanialszym na świecie prezentem. Najważniejsze, żeby nie dać się zwariować. Trzeba z wyprzedzeniem zrobić trochę planów i zastanowić się jaki prezent będzie tym najbardziej odpowiednim dla każdej osoby, którą chcemy obdarować. Nie idźmy na zakupy szukając czegokolwiek, miejmy plan. Jak zaplanować budżet na świąteczne zakupy? Jak nie zapomnieć o nikim i mieć spokojną głowę, że wszystko pójdzie jak z płatka? Jak nie zwariować w świątecznym szale zakupowym? Przeczytaj poniższy artykuł, a znajdziesz odpowiedzi nie tylko na te, ale też i na wiele innych pytań.
świąteczne zakupy

Jak zaoszczędzić na prezentach świątecznych?

Prezenty Bożonarodzeniowe
Zbliżają się święta, a ty jak co roku musisz zrobić świąteczne zakupy. Zastanawiasz się, jak zrobić to szybko i sprawnie? Poniżej znajdziesz wskazówki jak zaplanować świąteczne zakupy, aby uniknąć zbytniego nadwyrężenia swojego budżetu.
Pakowanie prezentów

Jak szybko i sprawnie pakować prezenty?

Prezenty Bożonarodzeniowe
Kupiłeś już wszystkie prezenty dla bliskich ale ich pakowanie odkładasz na ostatnią chwilę? Największa frajda prezentów nie raz tkwi właśnie w ich rozpakowywaniu. Już samo opakowanie dużo mówi nam o prezencie i o osobie, która nam go wręcza. Warto zatem przyłożyć się do zapakowania prezentów w oryginalny, nietypowy sposób. Warto pakować prezenty estetycznie a zarazem popuścić nieco wodze fantazji tak, aby nasz prezent wyróżniał się na tle innych. Jak zatem pakować prezenty szybko, łatwo i oryginalnie?
Paznokcie na Boże Narodzenie

Jak zrobić bożonarodzeniowy wzór na paznokciach?·

Przygotowania do świąt Bożego Narodzenia
Święta już blisko zatem nadeszła pora na bożonarodzeniowe dekoracje - również paznokci! Jeśli lubisz nietypowe wzorki na paznokciach to jest to coś dla ciebie.
kalendarz adwentowy z balonów

Jak zrobić kalendarz adwentowy z balonów?

Przygotowania do świąt Bożego Narodzenia
Adwent już za kilka dni. Pozostało naprawdę niewiele czasu na zrobienie kalendarza adwentowego. Brak ci pomysłu na jego wykonanie? A może nie masz dzieci i uważasz, że to nie dla ciebie? A co powiesz na oryginalny i łatwy do zrobienia balonowy kalendarz adwentowy dla ciebie i twojego partnera? W środku zamiast łakoci umieścisz króciutkie liściki z miłymi wiadomościami, komplementami i obietnicami.