Lampiony ogrodowe z puszek

Jak zrobić lampiony ogrodowe z puszek?

Ozdoby Ogrodowe
Jeśli masz duży ogród i organizujesz od czasu do czasu na nim imprezy dla znajomych, wówczas przyda ci się ładne oświetlenie. Oczywiście możesz kupić gotowe lampiony ogrodowe, jednak jeśli potrzebujesz ich wiele, wówczas wydatek może być naprawdę spory. Zamiast wydawać pieniądze możesz zrobić samodzielnie śliczne latarenki z puszek po konserwach. Oto instrukcja:
Żyrandol ze słoików i podgrzewaczy

Jak zrobić żyrandol ze słoików i podgrzewaczy?

Oświetlenie Ogrodu
Taki żyrandol będzie wspaniale się prezentował w twoim ogrodzie. Żyrandol możesz zawiesić na gałęzi nad stołem. Będzie idealny na romantyczny wieczór we dwoje.
Papierowe lampiony

Jak zrobić papierowe lampiony?·

Ozdoby Ogrodowe
Oświetlenie choinkowe możesz wykorzystać również latem w domu czy w ogrodzie. Wystarczy, że zrobisz małe papierowe lampiony na każdą z żaróweczek. Papierowe lampioniki możesz udekorować wedle uznania np. za pomocą kolorowej bibuły (krepiny).
Lampiony ze słoików

Jak zrobić lampiony ze słoików?·

Oświetlenie
Lampiony ze słoików będą się pięknie prezentowały się w naszym ogrodzie. Wyglądają bardzo spektakularnie i ożywią niejedno spotkanie przy grillu. Są bardzo proste w wykonaniu i nie wymagają od nas dużego wysiłku. Jeśli lubicie towarzystwo świetlików, możecie być pewni, że za sprawą tych prostych lampionów poczujecie się jak w bajce. Najlepiej zawiesić je na gałązkach drzew, na altanie lub po prostu położyć na trawie. Poniżej znajdziecie wskazówki, które pomogą wam w ich zrobieniu.