paznokcie mumie na Halloween

Jak zrobić paznokcie mumie na Halloween?

Przebrania na Halloween
Nie chcesz wydawać fortuny na halloweenową stylizację? Postaw na minimalizm - pomaluj paznokcie. Ale nie byle jak. Wystrzałowo, halloweenowo! Na przykład we wzór przypominający mumię. Dowiedz się jak krok po kroku osiągnąć efekt pokazany na zdjęciu obok. To naprawdę bardzo proste. Będziesz potrzebować jedynie trzech lakierów do paznokci. Zaczynamy?
paznokcie na Halloween duszki

Jak pomalować paznokcie na Halloween – duszki?

Przebrania na Halloween
Szukasz prostego i błyskawicznego sposobu na odmienienie swoich paznokci z okazji Halloween? Wzór duszka z pewnością przypadnie ci do gustu. Z jego wykonaniem poradzą sobie nawet kompletne amatorki w dziedzinie zdobienia paznokci. Wszystko, czego potrzebujesz, to biały i czarny lakier do paznokci. Więcej informacji na temat tego jak namalować wzór pokazany na zdjęciu obok znajdziesz w dalszej części porady.
paznokcie szpony na Halloween

Jak zrobić paznokcie szpony na Halloween?

Przebrania na Halloween
Niezależnie od tego, czy mają stanowić dodatek do halloweenowej stylizacji, czy przebranie samo w sobie, na pewno będą wyglądać doskonale. A dzięki opisanej tutaj metodzie, będziesz mogła je zrobić bez konieczności rujnowania swoich naturalnych paznokci. Wystarczy zastosować prosty trik z cielistym lakierem bazowym. Resztę szczegółów znajdziesz w zamieszczonej poniżej instrukcji. Roar!
malowanie paznokci

Co zrobić, żeby lakier do paznokci szybko wysechł?

Malowanie paznokci

Gdy na szybko malujesz paznokcie, często zdarza się, że efekt twojej pracy obraca się w ruinę, ponieważ nie pozwoliłaś lakierowi do paznokci do końca wyschnąć. Na szczęście nawet najbardziej zapracowane panie mogą pozwolić sobie na zadbane paznokcie bez konieczności długiego czekania. Przeczytaj poniższe wskazówki, a dowiesz się co zrobić, żeby lakier do paznokci wysechł szybko i trzymał się dłużej.

paznokcie w krople

Jak zrobić krople wody na paznokciach?

Malowanie paznokci
Banalnie prosty w wykonaniu i oszałamiająco efektowny sposób zdobienia paznokci. Poradzą sobie z nim nawet zupełne amatorki w dziedzinie nail artu. Połączenie matowego lakieru z połyskującymi kropelkami „rosy” jest eleganckie, świeże i oryginalne. Jeśli ciebie też zachwycił ten pomysł, poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku jak go osiągnąć.
odpryśnięty lakier na paznokciach

Jak dosztukować odpryśnięty lakier na paznokciach?

Manicure i Pedicure
Jeżeli twój manicure ma już około tydzień, to prawdopodobnie pora już na świeży. Jednak jeżeli dopiero co malowałaś paznokcie a lakier odprysł w jakimś miejscu sprawdź jak co w takiej sytuacji zrobić.
paznokcie na Halloween w pajęczyny

Jak zrobić metaliczne paznokcie na Halloween w pajęczyny?·

Przebrania na Halloween
Paznokcie o metalicznym połysku doskonale nadają się na wieczorne wyjścia. Jeśli dodatkowo ozdobimy je motywem pajęczyny, otrzymamy idealne paznokcie na Halloween. Wbrew pozorom, zrobienie tego wzoru wcale nie jest trudne. Szczegółową instrukcję znajdziesz poniżej.
paznokcie z kiwi

Jak pomalować paznokcie w kiwi?

Pielęgnacja dłoni i stóp
Lato za pasem, pora pomyśleć nie tylko o letnich ubraniach, ale i o paznokciach. Jeśli jesteś odważna i lubisz wyzwania warto pomyśleć, aby zrobić na paznokciach coś wyjątkowego. Na przykład kiwi. Owocowe paznokcie? A czemu nie. Nie musisz malować kiwi na każdym paznokciu, wystarczy, że pomalujesz wybrane paznokcie w proponowany wzór. Zobacz jak to zrobić.
Choinka na paznokciach

Jak zrobić prostą choinkę na paznokciach?

Malowanie paznokci
Poniżej przedstawiam krok po kroku jak wykonać klasyczny wzór choinki na paznokciach. Do jej wykonania będziesz potrzebować lakieru podkładowego, utwardzającego, 2 lakierów kolorowych, taśmy i ozdobnego kamyczka lub naklejki w kształcie gwiazdki.
Serduszka na paznokciach

Jak zrobić serduszka na paznokciach?

Malowanie paznokci
Serduszka na paznokciach wyglądają świetnie każdego dnia - nie tylko na Walentynki. Namalowanie na paznokciach idealnych serduszek nie jest sprawą prostą. Możesz oczywiście je wyciąć z papieru a następnie użyć jako szablonu, jednak lakier podejdzie pod papier przez co serduszko nie będzie perfekcyjne. Możesz również spróbować użyć do tego taśmy klejącej jednak większość z nich zbyt mocno się klei. Rozwiązaniem jest ... papierowa taśma dekoracyjna lub maskująca! Z jej pomocą twoje serduszko będzie idealnie piękne.