paznokcie mumie na Halloween

Jak zrobić paznokcie mumie na Halloween?

Przebrania na Halloween
Nie chcesz wydawać fortuny na halloweenową stylizację? Postaw na minimalizm - pomaluj paznokcie. Ale nie byle jak. Wystrzałowo, halloweenowo! Na przykład we wzór przypominający mumię. Dowiedz się jak krok po kroku osiągnąć efekt pokazany na zdjęciu obok. To naprawdę bardzo proste. Będziesz potrzebować jedynie trzech lakierów do paznokci. Zaczynamy?
paznokcie na Halloween duszki

Jak pomalować paznokcie na Halloween – duszki?

Przebrania na Halloween
Szukasz prostego i błyskawicznego sposobu na odmienienie swoich paznokci z okazji Halloween? Wzór duszka z pewnością przypadnie ci do gustu. Z jego wykonaniem poradzą sobie nawet kompletne amatorki w dziedzinie zdobienia paznokci. Wszystko, czego potrzebujesz, to biały i czarny lakier do paznokci. Więcej informacji na temat tego jak namalować wzór pokazany na zdjęciu obok znajdziesz w dalszej części porady.
paznokcie szpony na Halloween

Jak zrobić paznokcie szpony na Halloween?

Przebrania na Halloween
Niezależnie od tego, czy mają stanowić dodatek do halloweenowej stylizacji, czy przebranie samo w sobie, na pewno będą wyglądać doskonale. A dzięki opisanej tutaj metodzie, będziesz mogła je zrobić bez konieczności rujnowania swoich naturalnych paznokci. Wystarczy zastosować prosty trik z cielistym lakierem bazowym. Resztę szczegółów znajdziesz w zamieszczonej poniżej instrukcji. Roar!
malowanie paznokci

Co zrobić, żeby lakier do paznokci szybko wysechł?

Malowanie paznokci

Gdy na szybko malujesz paznokcie, często zdarza się, że efekt twojej pracy obraca się w ruinę, ponieważ nie pozwoliłaś lakierowi do paznokci do końca wyschnąć. Na szczęście nawet najbardziej zapracowane panie mogą pozwolić sobie na zadbane paznokcie bez konieczności długiego czekania. Przeczytaj poniższe wskazówki, a dowiesz się co zrobić, żeby lakier do paznokci wysechł szybko i trzymał się dłużej.

Śnieżynki na paznokciach

Jak narysować śnieżynki na paznokciach?

Malowanie paznokci
Śnieżynki są pięknym i delikatnym kształtem który nada twoim paznokciom iście zimowego wyglądu. Poniżej przedstawiam dokładną instrukcję ich wykonania. Potrzebujesz jedynie cienkiego pędzelka do paznokci i dwóch lakierów w pasujących do siebie kolorach.
śnieżynki na paznokciach

Jak zrobić śnieżynki na paznokciach?

Manicure i Pedicure
Te wzorki pozwolą ci poczuć atmosferę świąt, nawet gdy na zewnątrz nie będzie ani grama śniegu. Szczególnie ładnie wyglądają na niebieskim tle, w towarzystwie srebrnych, brokatowych towarzyszy. Zrobienie takich śnieżynek wbrew pozorom wcale nie jest skomplikowane. Instrukcję krok po kroku znajdziesz poniżej.
choinka na paznokciach

Jak namalować choinkę na paznokciach?

Malowanie paznokci
Świąteczna atmosfera nie objawia się tylko w wystroju domu i mnogości potraw na wigilijnym stole. Może też pojawić się jako akcent bożonarodzeniowej stylizacji, np. wzorek na paznokciach. W tym roku polecam ozdobienie paznokci motywem choinki. Jej namalowanie jest tak proste, że poradzi sobie z nim każdy. Nie wierzysz? Sprawdź zamieszczony tutaj tutorial.
lakier do paznokci

Jak rozcieńczyć lakier do paznokci?

Pielęgnacja dłoni i stóp
Masz już dość wyrzucania opróżnionych do połowy, wyschniętych lakierów do paznokci? Tchnij w nie nowe życie. Przeczytaj tę poradę, a dowiesz się jak rozcieńczyć lakier do paznokci i przedłużyć jego trwałość.
paznokcie Mikołaj

Jak pomalować paznokcie na święta – Mikołaj?

Specjalne okazje
Na Boże Narodzenie sprzątamy nasze domy, dekorujemy je pięknie, zdobimy stoły, ubieramy choinkę. Nie zapominamy również i o sobie. Elegancko się ubieramy, czeszemy, malujemy. Ważne by pomalować też paznokcie. I tutaj jeśli tylko masz odwagę możesz lekko zaszaleć. Namaluj Mikołaja na paznokciach. Możesz też ozdobić w ten sposób jednego paznokcia swojej córce, będzie wniebowzięta.
paznokcie świąteczne

Jak namalować Mikołaja na paznokciach?

Malowanie paznokci
Zabawny pomysł na odświętną stylizację paznokci. Mikołaj, który zaklinował się w kominie to pomysł, na który na pewno nie wpadnie nikt inny z twojej rodziny. Wzorek jest wbrew pozorom łatwy do wykonania. Będzie ci jednak potrzebne kulkowe narzędzie do zdobienia paznokci. Z jego pomocą uda ci się namalować na paznokciach najdrobniejsze szczegóły.