Pokarmy, które też możesz mrozić, a może o tym nie wiesz

Przechowywanie
Są pokarmy, co do których wszyscy jesteśmy w stu procentach pewni, że możemy je mrozić. Kupiłaś za dużo mięsa? Nie ma problemu. Nadmiar możesz wsadzić do zamrażarki. Istnieje jednak cała lista produktów, z którymi możesz postąpić w taki sam sposób, zamiast pozwolić, żeby się popsuły i zmarnowały.

Alternatywne zastosowania folii spożywczej

Przechowywanie
Odkąd postanowiłem rozpocząć zdrowy styl życia, folia spożywcza stała się nieodłącznym elementem, bez którego ciężko byłoby mi zorganizować posiłki każdego dnia. Plastikowa folia spożywcza jest tania, wygodna, mogę jej używać w mikrofalówce, czy też wkładać do zamrażarki, dzięki czemu mam również mniej sprzątania, zmywania itd. Jak się okazuje zastosowań folii spożywczej jest naprawdę wiele, ogranicza nas tylko nasza kreatywność. Poniżej chciałbym przedstawić ci kilka sztuczek, które zaoszczędzą twój czas i pomogą ci ułatwić życie.

wieszanie swetra

Jak powiesić sweter na wieszaku?

Sprzątanie pomieszczeń
Zima powoli odchodzi i niecierpliwie oczekujemy wiosny. Z nadejściem wiosny odkładamy wszystkie ciepłe rzeczy do szafy. Zamiast zapychać szafę złożonymi swetrami, lepiej jest go powiesić. Taki sposób zapewnia przejrzystość i lepszą organizację przechowywania ubrań. Jak zorganizować swoją szafę wieszając sweter na wieszaku? Pokażę ci prosty i łatwy sposób na powieszenie swetra.
porządki w szafie

7 niewiarygodnie prostych sposobów organizowania twojej szafy

Przechowywanie
Czy twoje szuflady rozpierane są przez skarpetki bez pary, stroje kąpielowe, kapelusze i rękawiczki? Przechowywanie rzeczy w szafie staje się prawdziwą sztuką. Zawsze wydaje się, że istnieje zbyt wiele ubrań, a zbyt mało miejsca by je pomieścić. Czy rzeczywiście tak właśnie jest? W tym artykule postaram się przedstawić ci kilka sekretów, które ułatwią ci organizację twojej szafy, dzięki czemu twoje ubrania zachowają świeżość na dłużej, a ty oszczędzisz miejsce w twojej szafie i bez problemu zamkniesz drzwi, do dzieła !
Suszenie w suszarce

6 rzeczy, których nigdy nie należy suszyć w suszarce

Pranie
Wiedza to potęga, więc dowiedz się, czego nie można wkładać do suszarki. Dzięki temu nigdy nie zniszczysz swoich ulubionych ubrań.
przechowywanie pokrywek od garnków

10 genialnych sposobów jak przechowywać pokrywki od garnków

Przechowywanie
Jeżeli masz mało miejsca w kuchni to wiesz jak ważny jest każdy centymetr wolnej powierzchni. Czasami w stosie naczyń, garnków i produktów spożywczych ciężko jest się odnaleźć. Podpowiemy ci jak zorganizować przestrzeń i zaoszczędzić nieco miejsca w szafkach. Przedstawiamy 10 sprawdzonych sposobów przechowywania pokrywek do garnków, które nie tylko pozwolą zaoszczędzić miejsce, ale sprawią, że w łatwy sposób będzie można się do nich dostać, bez konieczności nurkowania w szafce i przekopywania się pomiędzy garnkami.
przechowywanie torebek

16 sposobów jak przechowywać torebki

Przechowywanie
Torebka to niezastąpiony atrybut współczesnych kobiet. Nie tylko są niezwykle funkcjonalne (mogą pomieścić naprawdę dużo), ale stanowią idealne dopełnienie stylizacji. Kobiety je kochają. Na każdą okazję istnieje odpowiednia torebka, do każdych butów obowiązkowo trzeba dobrać idealny egzemplarz. W dzisiejszych czasach, torebki przestały być tylko torebkami, a stały się małymi dziełami sztuki, których chcemy więcej i więcej, aż w końcu okazuje się, że jesteśmy w posiadaniu sporej kolekcji tych cacek. Jak jednak przechowywać  taki zbiór, aby łatwo się w nim odnaleźć i żeby nie zajmował połowy mieszkania? Oto kilka sposobów na organizację torebek.
folia bąbelkowa

11 zaskakujących zastosowań folii bąbelkowej

Przechowywanie
Co robi typowy posiadacz folii bąbelkowej? Odpowiedź jest prosta – pstryka. Jednak ten niepozorny wynalazek ma znacznie więcej zastosowań, niż zabezpieczanie przesyłek i dostarczanie rozrywki dla naszych palców. Oto 11 zaskakujących i przydatnych trików z użyciem folii bąbelkowej. Zdziwicie się jak bardzo jej nie docenialiście.
przeprowadzka

25 porad pomocnych podczas przeprowadzki

Przechowywanie
O ile zmiana miejsca zamieszkania może być przyjemną i ekscytującą perspektywą, tak sama przeprowadzka często jest powodem do całkiem sporego stresu. Proces ten wymaga odpowiedniego planowania i zdolności organizacyjnych. Jednak dzięki przedstawionym poniżej trikom może przebiec sprawnie i bez najmniejszych problemów. Poniżej 25 sprawdzonych porad, które ułatwią każdą przeprowadzkę.
Zastosowanie magnesów

14 zaskakujących zastosowań magnesów

Przechowywanie
Masz ochotę wyrzucić pamiątkowe magnesy pokrywające drzwi lodówki? Powstrzymaj się – jest mnóstwo sposobów ich wykorzystania. Zobacz, co możesz zrobić: