Jak powiedzieć o ciąży?

Mężczyzna a ciąża
Jesteś w ciąży i chcesz ogłosić tą wiadomość całemu światu? Bez względu na to, czy dziecko było planowane, czy nie, czy starałaś się o nie długo, czy udało się za pierwszym razem, to z pewnością chciałabyś, aby wiadomość o tym fakcie została przekazana w ciekawy i oryginalny sposób. Poniżej przedstawiam 10 kreatywnych sposobów, na oznajmienie, że jesteś w ciąży.
Kobieta w ciąży z dzieckiem

Jak powrócić do życia seksualnego porodzie?

Mężczyzna a ciąża
Poród to ogromny wysiłek dla każdej kobiety, niezależnie od tego jak bardzo chciałaby być Super Mamą. To zupełnie oczywiste, że przyjęcie do domu nowego członka rodziny jest ekscytującym i fantastycznym przeżyciem. Gdy całą uwagę poświęcasz troszczeniem się o maleństwo, bardzo łatwo jest zapomnieć o życiu erotycznym, które wiodłaś wcześniej. Jednak Twoja druga połówka z pewnością je rozpamiętuje! Oto siedem wskazówek ułatwiających odbudowanie intymności po ciąży.
kobieta, która rodzi :)

Jak uspokoić kobietę, która rodzi?

Poród
Część kobiet, które zaczynają rodzić, przyjmuje każdy skurcz wytrzymując ból. Jednak niektóre panie w trakcie porodu doświadczają bólu nie do zniesienia. Czują się tak, jakby traciły kontrolę nad sobą i zaczynają panikować. Gdy to się stanie, ważne jest, żeby umieć uspokoić kobietę i pozwolić jej odzyskać panowanie nad całą sytuacją. Oto jak to zrobić:
szczęśliwa kobieta w ciąży

Jak uszczęśliwić kobietę w ciąży?

Mężczyzna a ciąża
Twoja żona lub dziewczyna jest w ciąży i często miewa zły humor. Pragniesz ją pocieszyć, rozerwać, ale brak ci już pomysłów. Nie możesz sobie pozwolić na ciągle to nowe prezenty, bo pieniądze chcesz zaoszczędzić dla mającego się narodzić dziecka. Jednym z najczęściej zadawanych przez mężczyzn pytań jest: "jak mogę pokazać mojej kobiecie, że ją kocham?" Jako odpowiedź na to pytanie, dajemy Ci 20 wspaniałych porad, które sprawią, że Twoja żona poczuje się kochana i z pewnością zobaczysz uśmiech na jej twarzy nie jeden raz.
Prezent dla kobiety w ciąży

Jaki prezent dla kobiety w ciąży?

Mężczyzna a ciąża
Mężowie, partnerzy zapewne mają kłopot z wybraniem odpowiedniego prezentu dla kobiety w ciąży. Ubranie nie jest dobrym pomysłem, bo daleko jej do figury sprzed ciąży, jedzenie też nie jest dobrym pomysłem, bo może mieć zakaz spożywania wybranych produktów. Ale nie rozpaczaj, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie, jest kilka pomysłów na prezent dla ciężarnej, które z pewnością ją ucieszą!
jak powiedzieć o ciąży?

Jak w kreatywny sposób powiedzieć mężowi o ciąży?

Mężczyzna a ciąża
Niedowierzanie, podniecenie, wstrząs. Słowa nie mogą opisać uczucia, towarzyszącego wiadomości o ciąży. Możliwe, że na pozytywny wynik testu ciążowego czekaliście z mężem tygodniami, miesiącami a nawet latami. Teraz nie możesz się doczekać momentu kiedy podzielisz się ze swoim ukochanym tą wspaniałą wiadomością. Poniżej znajdziesz kilka pomysłów jak powiedzieć mężowi o ciąży w sposób twórczy i kreatywny.
rozmowa z mężem o ciąży

Jak powiedzieć mężowi o ciąży?

Mężczyzna a ciąża
Właśnie dowiedziałaś się, że jesteś w ciąży i nie wiesz jak powiedzieć o tym mężowi? Może to być dla niego wielkie zaskoczenie lub też długo oczekiwana nowina. Zdarza się jednak, że dla niektórych to zbyt wielkie obciążenie. Nieważne jednak jak Twój mąż zareaguje, musisz koniecznie powiedzieć mu o swoim stanie. Poniżej znajdziesz wskazówki, jak poinformować swojego męża o ciąży.