Jak powiedzieć o ciąży?

Mężczyzna a ciąża
Jesteś w ciąży i chcesz ogłosić tą wiadomość całemu światu? Bez względu na to, czy dziecko było planowane, czy nie, czy starałaś się o nie długo, czy udało się za pierwszym razem, to z pewnością chciałabyś, aby wiadomość o tym fakcie została przekazana w ciekawy i oryginalny sposób. Poniżej przedstawiam 10 kreatywnych sposobów, na oznajmienie, że jesteś w ciąży.
Kobieta w ciąży z dzieckiem

Jak powrócić do życia seksualnego porodzie?

Mężczyzna a ciąża
Poród to ogromny wysiłek dla każdej kobiety, niezależnie od tego jak bardzo chciałaby być Super Mamą. To zupełnie oczywiste, że przyjęcie do domu nowego członka rodziny jest ekscytującym i fantastycznym przeżyciem. Gdy całą uwagę poświęcasz troszczeniem się o maleństwo, bardzo łatwo jest zapomnieć o życiu erotycznym, które wiodłaś wcześniej. Jednak Twoja druga połówka z pewnością je rozpamiętuje! Oto siedem wskazówek ułatwiających odbudowanie intymności po ciąży.
seks w ciąży

Jak kochać się w ciąży?

Przygotowanie na przyjście dziecka na świat
Ciąża jest stanem odmiennym i doskonale zdaje sobie z tego sprawę oboje partnerów. Należy jednak pamiętać o tym, ze ciąża nie jest chorobą i nie musimy z jej powodów rezygnować z wielu radości życia takich jak seks. Zwłaszcza młodzi rodzice są bardzo nadopiekuńczy co do dziecka, które nawet jeszcze nie przyszło na świat i często odmawiają sobie czułości z obawy, aby nie zrobić maleństwu krzywdy. Tymczasem współżycie w ciąży jest absolutnie bezpieczne i nie należy z niego rezygnować, chyba, że na wyraźnie wskazanie lekarza prowadzącego.
szczęśliwa kobieta w ciąży

Jak uszczęśliwić kobietę w ciąży?

Mężczyzna a ciąża
Twoja żona lub dziewczyna jest w ciąży i często miewa zły humor. Pragniesz ją pocieszyć, rozerwać, ale brak ci już pomysłów. Nie możesz sobie pozwolić na ciągle to nowe prezenty, bo pieniądze chcesz zaoszczędzić dla mającego się narodzić dziecka. Jednym z najczęściej zadawanych przez mężczyzn pytań jest: "jak mogę pokazać mojej kobiecie, że ją kocham?" Jako odpowiedź na to pytanie, dajemy Ci 20 wspaniałych porad, które sprawią, że Twoja żona poczuje się kochana i z pewnością zobaczysz uśmiech na jej twarzy nie jeden raz.
jak powiedzieć o ciąży?

Jak w kreatywny sposób powiedzieć mężowi o ciąży?

Mężczyzna a ciąża
Niedowierzanie, podniecenie, wstrząs. Słowa nie mogą opisać uczucia, towarzyszącego wiadomości o ciąży. Możliwe, że na pozytywny wynik testu ciążowego czekaliście z mężem tygodniami, miesiącami a nawet latami. Teraz nie możesz się doczekać momentu kiedy podzielisz się ze swoim ukochanym tą wspaniałą wiadomością. Poniżej znajdziesz kilka pomysłów jak powiedzieć mężowi o ciąży w sposób twórczy i kreatywny.
Prezent dla kobiety w ciąży

Jaki prezent dla kobiety w ciąży?

Mężczyzna a ciąża
Mężowie, partnerzy zapewne mają kłopot z wybraniem odpowiedniego prezentu dla kobiety w ciąży. Ubranie nie jest dobrym pomysłem, bo daleko jej do figury sprzed ciąży, jedzenie też nie jest dobrym pomysłem, bo może mieć zakaz spożywania wybranych produktów. Ale nie rozpaczaj, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie, jest kilka pomysłów na prezent dla ciężarnej, które z pewnością ją ucieszą!
rozmowa z mężem o ciąży

Jak powiedzieć mężowi o ciąży?

Mężczyzna a ciąża
Właśnie dowiedziałaś się, że jesteś w ciąży i nie wiesz jak powiedzieć o tym mężowi? Może to być dla niego wielkie zaskoczenie lub też długo oczekiwana nowina. Zdarza się jednak, że dla niektórych to zbyt wielkie obciążenie. Nieważne jednak jak Twój mąż zareaguje, musisz koniecznie powiedzieć mu o swoim stanie. Poniżej znajdziesz wskazówki, jak poinformować swojego męża o ciąży.
kobieta, która rodzi :)

Jak uspokoić kobietę, która rodzi?

Poród
Część kobiet, które zaczynają rodzić, przyjmuje każdy skurcz wytrzymując ból. Jednak niektóre panie w trakcie porodu doświadczają bólu nie do zniesienia. Czują się tak, jakby traciły kontrolę nad sobą i zaczynają panikować. Gdy to się stanie, ważne jest, żeby umieć uspokoić kobietę i pozwolić jej odzyskać panowanie nad całą sytuacją. Oto jak to zrobić:
Seks w trakcie ciąży

Jak uprawiać seks w trakcie ciąży?

Seks w ciąży
Uprawianie seksu w trakcie ciąży budzi wiele wątpliwości. Dość często kobiety unikają seksu w obawie o bezpieczeństwo dziecka. Seks w trakcie ciąży, która przebiega bez żadnych komplikacji jest jak najbardziej wskazany, jednakże gdy ciąża jest zagrożona istnieją pewne przeciwwskazania, do których należy się stosować. Najważniejszą rzeczą w trakcie tego okresu jest bycie pod stałą opieką lekarza. W tym artykule przyjrzymy się sposobom uprawiania seksu podczas ciąży.
ojciec

Jak przygotować się do narodzin dziecka? Porady dla przyszłych ojców

Emocje w ciąży
Ciąża, poród i przygotowania do niego zazwyczaj kojarzymy tylko z kobietami, zapominając o tym, że przyszłymi tatusiami również targają emocje sprawiając, że odczuwają radość i nerwy. Panowie bardzo chętnie angażują się w przygotowania do przyjścia na świat ich potomka. Mężczyznę rozpiera duma i najpewniej już nie może doczekać się, gdy będzie mógł wziąć pociechę na ręce. Nie starajmy się więc odsuwać ich od całego wiru oczekiwania i pozwólmy im się włączyć. Poniżej kilka rad dla przyszłych ojców, jak mogą pomóc w tym wyjątkowym czasie.