Tutaj jesteś: Dziecko > Dzieci > Dziecko a Sport

Dziecko a Sport

pokaż wszystkie +
Porady (13)
Zmień widok
krwotok z nosa
3.3333/5
Co robić w przypadku krwotoku z nosa?
redaktor: maltanka, specjalista Tipy.pl
Krwawienie z nosa to częsta i niezbyt groźna przypadłość. Zwłaszcza w dzieciństwie mało ostrożne zabawy i biegi sprawiają, że maluchy często wracają do domu z czerwoną chusteczką przy...  czytaj więcej »
Zabawa na śniegu
3.4000/5
Jak zapewnić dziecku bezpieczeństwo podczas zabawy na śniegu?
redaktor: Ania, ekspert Tipy.pl
Podczas gdy dzieci uwielbiają zimę i wszystkie zabawy na śniegu, my dorośli musimy zadbać o to, aby te zabawy były w pełni bezpieczne. Należy pamiętać o tym, aby dzieci nie przemarzły lub...  czytaj więcej »
Małe dziecko, jesień
4.7500/5
Jak ubrać małe dziecko na spacer podczas jesieni?
redaktor: Ania, ekspert Tipy.pl
Tak jak w czasie upałów, ubierając niemowlęta i małe dzieci kieruj się własnymi odczuciami. Musisz pamiętać, że niemowlęta poniżej szóstego miesiąca nie potrafią wytwarzać ciepła, dlatego...  czytaj więcej »
nauka jazdy na rowerze
3.2222/5
Jak nauczyć dziecko jeździć na rowerze?
redaktor: Gwiazdeczka, specjalista Tipy.pl
Nauka jazdy na rowerze zostaje niemal każdemu w pamięci. Niezliczone wywrotki, siniaki ale również wiele radości i śmiechu. Poniżej znajdziesz wskazówki jak bezpiecznie nauczyć dziecko...  czytaj więcej »
buty dla dziecka
5.0000/5
Jak wybrać buty dla dziecka?
redaktor: Adela, specjalista Tipy.pl
Dziecko to twój największy skarb. Cały czas myślisz o nim, troszczysz się o nie i chcesz mu zapewnić wszystko, co najlepsze. Moment, w którym dziecko zaczyna stawiać pierwsze kroki, to...  czytaj więcej »
dziecko i koń
/5
Co zrobić żeby dziecko nie bało się konia?
redaktor: mucha, specjalista Tipy.pl
Obecnie bardzo popularną formą rekreacji stało się jeździectwo. Pasję tę można rozwijać także w kierunku sportowym. Organizowane są zawody ujeżdżenia oraz skoków. Jedną z form terapii dla...  czytaj więcej »
Dziecko w basenie
5.0000/5
Jak nauczyć dziecko pływać?
redaktor: Boorka, specjalista Tipy.pl
Wczesne przyzwyczajenie dziecka do wody jest istotne z punktu widzenia bezpieczeństwa, a także wspaniałej zabawy. Mimo, iż dziecko nie będzie na tyle współpracować, aby nauczyć się pływać...  czytaj więcej »
dziecko z nadwagą
/5
Jak odchudzić dziecko z nadwagą?
redaktor: czeszka, specjalista Tipy.pl
Ile razy słyszeliśmy od babć i mam, że zdrowe dziecko musi dużo jeść. Zbyt dużo i w dodatku mało wartościowego jedzenia może się bardzo niekorzystnie odbić na zdrowiu, samopoczuciu i...  czytaj więcej »
Pływające dziecko
/5
Jak oswoić dziecko z wodą?
redaktor: Sooonia, specjalista Tipy.pl
Niektóre dzieci są bardzo zrażone do wody i nauka pływania spędza sen z powiek niejednej mamie czy tacie. Jeśli lubicie wyjeżdżać nad wodę w wakacje warto zadbać o wczesną adaptację dziecka...  czytaj więcej »
dziecko przed telewizorem
/5
Jak odciągnąć dziecko od telewizora?
redaktor: kamyk, specjalista Tipy.pl
Twoja pociecha wciąż przesiaduje godzinami przed ekranem telewizora. Specjalnie wstaje wcześnie rano, lub zaraz po powrocie ze szkoły sięga po pilota i po kolei przemierza kanały...  czytaj więcej »
Sprecyzuj czego szukasz
Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
Czym są Tipy.pl? Co chcesz zrobić? Zmotywować się do pracy? Zrobić samolot z papieru? Zareklamować się w Internecie? Tipy.pl to miejsce, gdzie możesz znaleźć porady i wskazówki na każdy temat.
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


   Akceptuje regulamin *wyrażam zgodę na świadczenie usługi, przyjmuję do wiadomości, że jednocześnie tracę prawo do odstąpienia od Umowy.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie od GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.| z siedzibą w Krakowie, Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków |Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS – 416593| NIP – 5272644300 |za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.). Do korespondencji powyżej wskazuję m. in. podany przeze mnie w formularzu i należący do mnie adres e-mail.
Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub
Usługę świadczy

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.

Siedziba

Kraków
Os. Teatralne 9A
31-946 Kraków

Krajowy Rejestr Sądowy

Sąd Rejonowy w Krakowie
XI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego

Kontakt

Tel: +48 12 646 28 12
Fax: + 48 12 646 27 10
E-mail: tipy@firma.interia.pl
Adres: Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków

KRS 0000416593    NIP 5272644300    REGON 142734048
Nie jestem pasożytem, nie blokuje reklam
pasożyt
Proszę wyłącz Adblock-a, jeśli chcesz zobaczyć treść artykułu.