samotne wakacje nad morzem

Wyjazd po rozstaniu - czy z niego zrezygnować?

Rozstania
Co zrobić, gdy partner opuścił Cię tuż przed wyjazdem na wspólne wakacje? Zamiast opłakiwać stratę w czterech ścianach, pomyśl, w czym wyjazd może Ci pomóc. Zwykle sama zmiana miejsca pozwoli Ci szybciej zdystansować się wobec tego, co się wydarzyło. Postaraj się znaleźć plusy tej sytuacji. Nie musisz się do nikogo dopasowywać, spędzisz czas tak, jak lubisz najbardziej i nikt nie będzie marudził! Zatem nie rezygnuj z wyjazdu!
Na plaży

Czego nie należy robić na plaży?·

Weekendowe
Chyba nie trzeba nikogo przekonywać jak irytujące mogą być resztki piasku strzepywane z koca sąsiada, przy akompaniamencie „Ona tańczy dla mnie” i towarzystwie artystycznie rozrzuconych opakowań po chipsach i plastikowych butelek. Jeśli nie chcesz popełnić plażowego faux pax przeczytaj poniższe wskazówki.
Kostiumy kąpielowe

Jak wybrać kostium kąpielowy?

Wakacje rodzinne
Każda z nas chce wyglądać na plaży jak najlepiej. Oczywiście chcemy, aby strój kąpielowy był skąpy, aby móc opalić jak najwięcej ciała, jednak chcemy również przyciągać wzroki innych osób na plaży - i to nie spojrzenia pełne litości, ale pełne aprobaty. Wybór stroju kąpielowego nie jest sprawą prostą. To co na modelkach wygląda wspaniale to niekoniecznie będzie wyglądać tak na nas. I odwrotnie - zwykły i przeciętny kostium kąpielowy na wystawie sklepu może wyglądać świetnie dopiero wówczas, gdy go na siebie założymy. Wybierając strój kąpielowy musimy się kierować nie tylko modą czy kolorem, ale również fasonem. Poniżej przedstawiam kilka wskazówek wyboru stroju kąpielowego dla różnych typów sylwetki.
zima desk narty wyciąg weekend morkso zawiercie weekends.pl

Deska i narty: obok Zawiercia

Wycieczki dla singli
W odległości 14 km od Zawiercia, znajduje się jeden z nielicznych ośrodków narciarskich Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Morsko, bo tak nazywa się ta miejscowość, jest również świetnym punktem wypadowym na wycieczki piesze czy rowerowe po terenach Jury.
Samotna kobieta w podróży

Jak być bezpieczną w podróży?

Wycieczki dla singli
Podróżująca kobieta jest narażona na wiele niebezpieczeństw, szczególnie jeśli jest sama. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, które pomogą ci być bezpieczną przez całą podróż. Część z nich wydaje się być oczywista, ale warto sobie odświeżyć kilka wiadomości które mogą zdecydować o twoim zdrowiu czy nawet życiu.
Dziewczyna na plaży

Jak zadbać o włosy na plaży?

Wakacje rodzinne
Wybierasz się na wakacje i masz w planie spędzić trochę czasu na plaży? Jeśli tak, to powinnaś wiedzieć jak zadbać o swoje włosy, aby po powrocie z urlopu nie były łamliwe, wysuszone i nie przypominały siana.