zakładki do książek

Jak zrobić zakładkę do książki w kształcie spinacza?

Wyroby z papieru
Choć ciągle słyszy się o tym, że poziom czytelnictwa w Polsce spada, wciąż nie brak prawdziwych książkomaniaków. Jeśli uwielbiasz czytać tradycyjnie wydane publikacje (jakby nie było, rośnie liczba fanów e-booków i audiobooków) całkiem prawdopodobne, że masz też fioła na punkcie zakładek. A ich przecież nigdy za wiele! Dziś poznasz sposób na zrobienie jednej z najprostszych zakładek na świecie. Pomijając czas potrzebny na wydrukowanie szablonu, na jej wykonanie poświęcisz mniej niż minutę! Oto zakładka do książki w kształcie gigantycznego spinacza biurowego. Jak ci się podoba?
zakładka do książki

Jak zrobić zakładkę do książki z gumki i patyczka?

Książki
Żaden prawdziwy miłośnik słowa pisanego nie obejdzie się bez zakładki. Często zresztą jej funkcję pełnią znalezione pod ręką paragony ze sklepu czy ulotki reklamowe. Jednak takie zakładki, podobnie zresztą jak i te najbardziej typowe, mają wady. Jeden nieopatrzny ruch i zakładka wypada z książki, a my nie mamy pojęcia, w którym miejscu skończyliśmy czytać. A nawet jeśli nic takiego się nie stanie, to i tak nie możemy zaznaczyć dokładnie, na której linijce zakończyliśmy czytanie. Dzięki tej pomysłowej zakładce zapomnisz o tych dwóch problemach.

Jak zrobić zakładkę do książki "Zwariowane stwory"

Książki
O to zakładka która nie potrzebuje zbyt dużo czasu i materiałów. Zrobisz ją nie zależnie od wieku, ale na pewno będziesz orginalny. A dzięki niej książka nie będzie nudna.
Pisanie wierszy

Jak opublikować swoje wiersze?

Książki
Wiele osób odczuwa potrzebę tworzenia poezji, jednakże nie wie co zrobić, by ich wiersze dotarły do czytelnika. Chcesz przestać pisać do szuflady? Pragniesz pokazać swoje utwory szerszej i profesjonalnej publiczności? Oto kilka wskazówek jak to zrobić!
reklama w internecie

Jak reklamować książkę w Internecie?

Reklama w Internecie
Serwisy społecznościowe, takie jak Facebook, YouTube, czy Twitter mogą być doskonałymi miejscami na reklamę książek. Jeśli aktywnie korzystasz z sieci, wykorzystaj ją do promowania swojej pracy. Jeśli nie masz doświadczenia w marketingu internetowym, uwzględnij te porady w swojej strategii:
ćwiczenie umysłu

Jak utrzymać umysł w dobrej kondycji?

Książki
Czy wiedziałeś, że można utrzymać umysł w dobrej kondycji i zatrzymać dolegliwości związane z procesem starzenia? Poniżej przedstawiam kilka metod stymulujących twój mózg, które pomogą ci lepiej się uczyć, koncentrować, dłużej żyć i być bardziej inteligentnym, niż przeciętny człowiek.
książka

Jak zareklamować książkę?

Promocja
Ciężka praca oraz czas spędzony na poszukiwaniu, analizowaniu i pisaniu wreszcie zaowocował ukończoną książką. Następnym krokiem jest właściwe zareklamowanie swojej książki. Pewnie zastanawiasz się jak ciężko jest zareklamować swoją książkę. Jedną z podstawowych rzeczy, jeśli chodzi o reklamę, jest upewnienie się, że reklamujesz produkt na właściwym obszarze, w zależności od tego jaki temat jest poruszony w książce, ale także od innych czynników. Czy Twoja książka jest fikcją czy literaturą faktu? Ludzie uwielbiają czytać oba te gatunki. Jednym z podstawowych błędów jakie się popełnia przy reklamowaniu jest nieprecyzyjne określenie grupy odbiorców. Musisz jasno określić do jakiej grupy odbiorców powinna trafić Twoja książka. Poniżej znajdziesz 10 wskazówek jak zareklamować swoją książkę.
Półka na książki

Jak zrobić oryginalną półkę na książki?·

Półki i Regały
Jeśli kochasz książki oraz lubisz je oryginalnie eksponować proponuję wykonanie odwróconej, antygrawitacyjnej półki. Taka półka ma wiele zalet a mianowicie: Półka wygląda oryginalnie, książki nie stoją na niej tylko pod nią wiszą. Oszczędzasz miejsce - na półce możesz postawić sobie coś innego. Po trzecie - książki się dużo mniej kurzą.
Niewidzialna półka

Jak zrobić niewidzialną półkę?

Półki i Regały
Jeśli chcesz w ciekawy sposób wyeksponować swoje zbiory książek proponuję wykonanie dla nich "niewidzialnej" półki. Półki na książki przecież nie muszą nudne i takie same.
pisanie poezji

Jak pisać poezję?

Książki
Poezja to krótkie utwory pisane wierszem, tzw. mowa wiązana. Poezja zazwyczaj jest bardzo osobista, napisana pod wpływem emocji. Traktuje o uczuciach i odczuciach danej osoby. Poezja jest prawdopodobnie formą wyrazu dającą największą swobodę. Pewnie dlatego powstało i wciąż powstaje jej tak wiele. Nie oznacza to jednak, że cokolwiek napiszemy jest zaraz poezją. Są jednak pewne wytyczne mimo tej swobody. Jak zatem zabrać się do napisania poezji?