Jak zrobić wisiorek z kostką gitarową?·

Robienie biżuterii
Taki naszyjnik z kostką gitarową będzie idealnym elementem biżuterii dla każdego gitarzysty i gitarzystki. Biżuteria z kostek gitarowych jest ostatnio dość modna i popularna. Wykonanie prostego wisiorka jest banalnie proste, wystarczy zrobić w kostce dziurkę, założyć kółeczko i zawiesić ją na łańcuszku. Takiej kostki nie użyjemy już jednak więcej do gry, bo po pierwsze trudno będzie ją zdejmować z łańcuszka, do drugie, niewygodnie będzie się ją trzymało. Prezentowany przeze mnie wisiorek wyróżnia się tym, że kostkę w każdej chwili można z niego wyjąć, włożyć z powrotem, zmienić na inną (np w innym kolorze) i zawsze mieć pod ręką.

Jak skomponować utwór?

Muzyka
Tu znajdziesz wskazówki dotyczące komponowania muzyki. Teoretycznie łatwo ułożyć piosenkę: wystarczy wymyślić rymowany wierszyk, dodać melodię i gotowe. Ale jeśli chcemy stworzyć profesjonalną kompozycję, niekoniecznie z tekstem, musimy ściśle trzymać się zasad muzyki.
Związywanie słuchawek

Jak zawiązać słuchawki?

Muzyka
Czy macie problem ze związywaniem słuchawek po ich użyciu w taki sposób, aby się nie rozwiązywały i aby można było je później bez trudu rozwiązać? Ja miałem do pewnego czasu... Ale to już przeszłość. Teraz radzę sobie ze związywaniem słuchawek w znakomity sposób i chętnie się z wami podzielę tym sposobem.
komponowanie piosenki miłosnej

Jak napisać piosenkę miłosną dla dziewczyny?

Muzyka
Chcesz oczarować dziewczynę i zrobić dla niej coś, co będzie bardzo długo pamiętała? Napisz dla niej piosenkę miłosną. Powiesz pewnie, że nie potrafisz, że to zbyt trudne, że Cię wyśmieje itd. Nie ma w tym jednak nic trudnego. Ale najpierw musisz sprawdzić jak się do tego zabrać i czy jesteś osobą, która może napisać piosenkę miłosną. Po prostu, czy się do tego nadajesz.
nuty

Jak znaleźć piosenkę nie znając tytułu?

Muzyka
Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że jadąc autobusem, samochodem lub po prostu będąc w jakimś centrum handlowym, usłyszałeś utwór, który utkwił Ci w pamięci, ale nie miałeś pojęcia jaki nosi tytuł? W jaki więc sposób odszukać „wypatrzoną” piosenkę? Oto kilka przydatnych rad.
śpiew

Jak nauczyć się śpiewać?

Muzyka
Istnieje wiele różnych sposobów na śpiewanie, od stylu klasycznego do stylu growl. Jednak większość z nas najlepiej zna styl popowy. Przeczytaj poniższe wskazówki, podpowiemy ci co należy zrobić, by twój głos brzmiał jak śpiew ikon popu, takich jak Beyonce, czy Mariah Carey.
struny do gitary

Jak wybrać struny do gitary?

Muzyka
Regularna wymiana strun w gitarze to coś, o czym każdy dobry muzyk powinien zawsze pamiętać. Tutaj dowiesz się jak wybrać odpowiednie struny, aby zwiększyć do maksimum natężenie i czystość dźwięku. Uzyskanie perfekcyjnego dźwięku w gitarze akustycznej jest kombinacją dobrego sprzętu, talentu, techniki i praktyki. Ale struny i ich nastrojenie też odgrywają ważną rolę w jakości dźwięku.
Na co zwracać uwagę przy zakupie strun do gitary akustycznej? Są pewne fundamentalne czynniki, które musisz wziąć pod uwagę przy wyborze strun. Każdy z nich jest równie ważny. A są to cena, rodzaj struny, jej grubość, żądany ton i wiek gitary.
śpiew

Jak ćwiczyć głos?

Muzyka
Chcesz, aby twój głos zawsze pięknie brzmiał? Nic trudnego. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, dzięki którym śpiew już nigdy nie sprawi ci problemu
zakładanie strun

Jak założyć struny do gitary?

Muzyka
Jeśli zaczynasz naukę gry na gitarze, musisz nauczyć się, jak zakładać nowe struny. Na szczęście zainstalowanie ich jest bardzo proste. Istnieją pewne różnice pomiędzy gitarą elektryczną, a akustyczną, jednak jeśli opanujesz podstawy, będziesz potrafił założyć struny w każdym z tych instrumentów. Poniżej znajdziesz wskazówki, jak tego dokonać.
Opakowanie na płytę

Jak zrobić opakowanie na płytę?

Muzyka
Robienie opakowań na płyty jest bardzo proste. Wystarczy dostęp do Internetu i drukarka. Każdą płytę możesz w ten sposób spersonalizować i dostosować do swoich potrzeb.